škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 2008 yedek anahtar yok ne yapmak lazım

Ziyaretçi · 9 · 3270

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

melikcandar

• Ziyaretçi
Yeni bir fabia aldım ancak yedek anahtar bulamıyorlar. Ne tavsiye edersiniz serviste kaç paradır. Özelde yaptırmayı sordum bir pin kodu vardır onu bul dediler. Kitapçık veya evrak yok. Yedek anahtar da immobilizer li mi motoru çalıştırabiliyor mu mu?
Kaskodan değişme şansım olmadığını söylemeliyim.

Çevrimdışı GNC75

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
+1
orjinal anahtar ve arabayla anahtarcıya gitmeniz yeterli, 100 liraya malolur.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yedek anahtar diye bir şey yok.İki tane sustalı anahtar veriyorlar.Birde şifre yani pin.Anahtarcı da yaptırırsanız motor 5 saniye çalışır sonra stop eder.İmmo izin vermez.Benim aracımda ikinci anahtar tanımlı değildi.Servis unutmuştu.Motor çalışıyor 5 saniye sonra stop ediyordu..

Çevrimdışı 101hp

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
öncelikle kesinlikle yedek anahtar yaptırın ben kaybettim 500 tl ye maloldu.
sonrasında servise gitmenizi önermem anahtar almanyadan gelecek diye 750 tl istediler ve 20 gün sonrasına gün verdiler siz bulunduğunuz yerde sağlam bi anahtarcı bulun.adam benim arabım hiç anahtarı olmadığı halde anahtar ve immo yaptı.senin ki hiçbişey

melikcandar

• Ziyaretçi
Arkadaşlar tavsiyeleriniz üzerine anahtarciya gittim adamlar beceremedi ancak o esnada eski sahibinin (galeriden almıştım) telefonunu buldum bereket versin buldu adam gerek kalmadı. Hepinize teşekkür ederim

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;462078
Yedek anahtar diye bir şey yok.İki tane sustalı anahtar veriyorlar.Birde şifre yani pin.Anahtarcı da yaptırırsanız motor 5 saniye çalışır sonra stop eder.İmmo izin vermez.Benim aracımda ikinci anahtar tanımlı değildi.Servis unutmuştu.Motor çalışıyor 5 saniye sonra stop ediyordu..

5 saniyeden sonra stop eden anahtarda sadece diş çekilmiştir, immo çipi yoktur, bu işi düzgün yapan anahtarcılar immo çipi ve programını da yapıp, arabaya tanıtıyorlar, ben 2009 da yaptırmıştım, şimdiye kadar sorun çıkarmadı...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)