škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

açılmayan hava yastığı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı görmeyen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
öncelikle çok geçmiş olsun yasal kullanıcı olduğunuz için sigorta yönünden sıkıntı yok öncelikle sgorta şirketinden arızanın teknik olduğunu tesbit ettirin sonrada aracı aldığıız şirkete ama sadece şirkete başvurun noter kanalı ile bunlardan sonra dava açabilirsiniz saygılar birde kaskonuzu kontrol edin engeli aracı ifadesi yer alıyormu

Çevrimdışı GNC75

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sensörler kapıda değil yan direklerde bulunur. Direklerde hasar yoksa havayastıkları açılmayabilir.foto olsa yorum yapmak daha doğru olurdu

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GNC75;462047
sensörler kapıda değil yan direklerde bulunur. Direklerde hasar yoksa havayastıkları açılmayabilir.foto olsa yorum yapmak daha doğru olurdu
aynen katılıyorum
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Onur5261

• kıde
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sağolun arkadaşlar.  Öncelikle sensör tam kapının ortasıda var bu kesin gözümle gördüm ve teyit ettirdim. Ama firmalar kanunun işleyişini çok güzel kendi lehlerinde kullanmayı biliyorlar. Yasal yollara başvurmaya kalkarsanız aracı bekletiyorlar ve söylemleriyle aba altından sopa gösteeiyorlar. Hatta bölge müdürü bana açılmaması sizin için daha iyi açılsaydı ekstra 8-10 bin tl fazla masraf çıkardı gibi bi Müdüre yakışmayacak acemice laflar bile söyleyebiliyor sanki para candan daha değerli gibi ve sanki para benim cebimden çıkacakmış gibi.  Velhasıl kelam birsürü araştırma yaptım avukatımla görüştüm be vardığım netice davanın sonuçlanması temyiz aşaması falan br kaç sene alabileceği yönde olduğu için arabayı yaptırmaya karar verdim. Sizlere tavsiyem bu firmalara güvenmemeniz yolundadır.araç çok güzel kullanışlı bir araç ama aldıkları paranın hakkını vermiyorlat boşuna 6 hava yastığı tanıtımı yapıyorlar. Hatta exper bile açılması gerektiğini ama dava açarsam birşey çıkaramayacağımı söyledi. Ne diyelim milyon dolarlık firmaların tutumlarını gördükçe ders çıkarıyoruz.şikayetime bir gerekçeli yazılı cevabı bile alamıyorum. Bu arada araç babamın üstüne kayıtlı ama benim kullanım hakkım var 3.derece yakınına kadar kullanabilir.

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Onur5261;462321
Sağolun arkadaşlar. Öncelikle sensör tam kapının ortasıda var bu kesin gözümle gördüm ve teyit ettirdim. Ama firmalar kanunun işleyişini çok güzel kendi lehlerinde kullanmayı biliyorlar. Yasal yollara başvurmaya kalkarsanız aracı bekletiyorlar ve söylemleriyle aba altından sopa gösteeiyorlar. Hatta bölge müdürü bana açılmaması sizin için daha iyi açılsaydı ekstra 8-10 bin tl fazla masraf çıkardı gibi bi Müdüre yakışmayacak acemice laflar bile söyleyebiliyor sanki para candan daha değerli gibi ve sanki para benim cebimden çıkacakmış gibi. Velhasıl kelam birsürü araştırma yaptım avukatımla görüştüm be vardığım netice davanın sonuçlanması temyiz aşaması falan br kaç sene alabileceği yönde olduğu için arabayı yaptırmaya karar verdim. Sizlere tavsiyem bu firmalara güvenmemeniz yolundadır.araç çok güzel kullanışlı bir araç ama aldıkları paranın hakkını vermiyorlat boşuna 6 hava yastığı tanıtımı yapıyorlar. Hatta exper bile açılması gerektiğini ama dava açarsam birşey çıkaramayacağımı söyledi. Ne diyelim milyon dolarlık firmaların tutumlarını gördükçe ders çıkarıyoruz.şikayetime bir gerekçeli yazılı cevabı bile alamıyorum. Bu arada araç babamın üstüne kayıtlı ama benim kullanım hakkım var 3.derece yakınına kadar kullanabilir.

bence dava açıp iyi bir avukata verin. örnek teşkil etsin. müdürün dediğine bak hava yastığı açılsa masraf artacakmış. o zaman hava yastığı koymasalarmış. tövbe tövbe

Çevrimdışı Onur5261

• kıde
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Malesef aynen öyle dedi başka şeylerde dedi ama ispat rtmek zor mesela bukunduğum ilde bilirkişi kıtlığından dolayı mahkemenin bilirkişiyi istanbul gibi büyük şehirlerden isteyeceğini davanın uzayacağını ve aracın yapılmayacağını aracın delil olduğunu falan halbuki bu işler böyle yürümüyor ama yargıya güvenmediğimden üstüne gidemiyorum.

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Onur5261;462427
Malesef aynen öyle dedi başka şeylerde dedi ama ispat rtmek zor mesela bukunduğum ilde bilirkişi kıtlığından dolayı mahkemenin bilirkişiyi istanbul gibi büyük şehirlerden isteyeceğini davanın uzayacağını ve aracın yapılmayacağını aracın delil olduğunu falan halbuki bu işler böyle yürümüyor ama yargıya güvenmediğimden üstüne gidemiyorum.

Zaten çoğu insanda bu ağır adalet sistemi sebebiyle haklı olduğu davalardan dahi vazgeçmiyor mu ?  acı ama gerçek