škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

merkezi kilit çalışmıyor ve ön kapı ampülleride yanmıyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mstyy

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar 5 gün aracı çalıştırmamıştım geçenlerde çalıştırmak istediğimde akünün bittiğini farkettim neyse ki takviye yaptık 10 km yol yaptım aracı parkederken merkezi sistem çalışıyordu kumandadan kilitledim hatta 3 gün sonrasında kapıları açayım dedim kumandadan ancak merkezi kilit çalışmadı yani hiç bir şekilde kumandadan kapılar açılmadı. Akünün bittiğini düşündüm neyseki aracı çalıştırmayı denediğimde araç çalıştı. Ön kapılardaki ışıkta yanmıyordu aracın içindeki kapıları açma kapatmada çalışmıyor sizce sorun neyden kaynaklı olabilir sigorta atmış olabilirmi ?

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı GNC75

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
önce sigortaları kontrol edin.fabiamı ön parkları yanmıyordu.direksiyon altndaki 10 amperlik sigortadan birisi atmıştı. neyseki bagajda herzaman yedek ampül, sigorta bulunur. değiştirince düzeldi

Çevrimdışı mstyy

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Maalesef şuan merkezi kilitler çalışmıyor sigortaya baktım herşeye baktım sonuç hüsran :) zaten kapıların oradaki ışıkta yanmıyor sigorta atık olur gibi aktif değil gibi. :(

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Akünüzü değiştirin önce artık kurtarmiyor olabilir aynı şeyler başıma geldi tek fark arabada çalışmadi gittim akü aldım geçti