škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid tavan kaplama

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı black_rain

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aracımın tavanını siyah folyo ile kaplatmak istiyorum ancak birkaç trafik memuruna sordum ruhsata işletmezsem aracın çekileceğini söyledi.sorum şudur ki ruhsata işletme yöntemi nedir biraz araştırdım önce tüv sonra emniyette ruhsata işlenmesi lazımmış ama tam olarak kesin bilgi yok acaba bu işlemi yapan varmıdır ve maliyeti nedir acaba

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
200 liraya folyo kaplansa, 100-150 gibi de ruhsat işlemi tutsa 500 e yakın masraf çıkar, değmez bence çünkü folyonun da en fazla 3-4 yıl ömrü var, tekrar sökülüp, yeniden yaptırmak gerekli... ''tekrar yaptırmayım'' desen ruhsata işli, mecbur...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı black_rain

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Cevaplarınız için teşekkürler işi şansa bırakmamak lazım ruhsata işletmek lazım gibi gözüküyor  dayanıklılık içinde plasti dip en dayanıklısı galiba

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yakışır bence. A sütunuda siyah kaplanabilir :ok: Aslında olabilir. Örnek olarak:
« Son Düzenleme: 16 Kasım 2013, 12:41:57 Gönderen: alperen »

Çevrimdışı westwint

• ÇİFTE RAPİD SAHİBİ
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: black_rain;450242
Cevaplarınız için teşekkürler işi şansa bırakmamak lazım ruhsata işletmek lazım gibi gözüküyor dayanıklılık içinde plasti dip en dayanıklısı galiba

Fikir ve zevklere saygım sonsuz ama;
Peki biran olsun yaptırmamayı düşünmediniz mi?
Rapid - Octavia A7 - Scala Premium

Çevrimdışı black_rain

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: westwint;450247
Fikir ve zevklere saygım sonsuz ama;
Peki biran olsun yaptırmamayı düşünmediniz mi?

Ben bu aracı alırken aşağıdaki görüntüsüne vurularak aldım ne bileyim acil olmasada yaptırma taraftarıyım

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 2 yılı geçti tavan kaplı geziyorum.
Hiç soran dahi olmadı. Bu arada tüv de muayene de yaptırdım.
Orada da sorun çıkmadı..

Çevrimdışı westwint

• ÇİFTE RAPİD SAHİBİ
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: black_rain;450378
Ben bu aracı alırken aşağıdaki görüntüsüne vurularak aldım ne bileyim acil olmasada yaptırma taraftarıyım

Evet bencede  gayet hoş ve alımlı görünüyor, ne bileyim arkadaşımın arabasının tavanını sökülme anı ve sonrasını görünce içim gitmişti, çok fazla iz ve yapışkan kalmıştı, kendisine direk istemeden de olsa hadi bakalım sana kolay gelsin dedim, belki de malzeme kalitesinden kaynaklanmıştır, ama yinede zevk işi, kendi inisiyatifiniz :syg2:
Rapid - Octavia A7 - Scala Premium

Çevrimdışı Boldenon

• Fast & TDI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: black_rain;450378

kesinlikle aynı düşüncedeyim.:gaz: