škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia 1 gaz yememe sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı canca88

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar selamlar. 2003 1.4 benzinli fabiam var. yolda giderken aracım aniden gaz yememeye başladı. rölantide normal çalışıyor fakat gaz pedalına nekadar basarsam basayım hiç tepki vermerdi, birkaç defa kontağı kapatıp çalıştırdım normal çalışıyor fakat gaza hiç tepki vermiyordu. yaklaşık 6-7 kez bunu denedikten sonra kendiliğinden düzeldi.
 Bu konuda bir fikri veya tecrübesi olan varsa bilgilendirirse sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı Turanklcr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hocam benimde aynı sorun başıma geldi. usta pislik gelmiştir dedi ama ne pisliği nereye gelmiştir onu sormadım :D

Çevrimdışı canca88

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Turanklcr;648903
hocam benimde aynı sorun başıma geldi. usta pislik gelmiştir dedi ama ne pisliği nereye gelmiştir onu sormadım :D

Yakıt filitresinden bahsetmiştir o. Ama ben ondan olduğunu düşünmüyorum çünkü gaz pedalına hiç tepki vermedi araç. Daha çok elektronik bişey gibi görünüyor.

Peki daha sonra tekrarladımı bu durum sizde?

Çevrimdışı Turanklcr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: canca88;648905
Yakıt filitresinden bahsetmiştir o. Ama ben ondan olduğunu düşünmüyorum çünkü gaz pedalına hiç tepki vermedi araç. Daha çok elektronik bişey gibi görünüyor.

Peki daha sonra tekrarladımı bu durum sizde?

tekrarlamadı fakat olay araba bendeyken başıma gelmedi, şehir dışındaydım, aracı kullanan kişi farklıydı beni aradı ve aynı anlattığınız olay gibi bişeydi. ama bir daha tekrarlamadı, ilk işim ustaya göstermek oldu, o da çok umursamadı şu an bişey yok arabada dedi hocam. siz yinede gösterin isterseniz :)

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
akü kutup başlarını 15 dk sökün bekleyin beyin bi tatil yapsın ..

Çevrimdışı canca88

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: laswidow;648924
akü kutup başlarını 15 dk sökün bekleyin beyin bi tatil yapsın ..

Beyne reset atın diyosunuz yani. Mantıklı tabi bu ama olur olmaz yerlerde kalmaktan korktuğum için yine tekrarlarmı diye endişeleniyorum açıkçası.