škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia arıza lambalari

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Serkan blt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar iyi aksamalar benim sıkıntım aracın ara sıra tüm arıza lambalarini yakmasi hatta el freni ışığı dahi seyir halindeyken yanıyor sorunu bi türlü çözemedim mersin tarsusta bu işten anlayan bi usta da bulamadım yardımlarınızı bekliyorum

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın beyninde bir problem olabilir, elektrik kaçağı da olabilir.

Çevrimdışı Engin E.

• H u r d a c ı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
el freni kolu altında switch var, büyük olasılık o arızalı, kontrolü kolay...

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Akü voltajını ölçtürün, sigorta panellerine baktırın. BCM/CECM'de de sorun olabilir. Bazen bir sensör arızası bile farklı şekilde tezahür edebiliyor.

Çevrimdışı Serkan blt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İlginiz için teşekkür ederim. ..ama benim sorunum sadece el freni değil tüm arıza ışıkları yanıyor

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir elektrikçi aküyü de ölçüp sigorta panellerini kontrol etmeli. Sonradan takılan bir donanımdan dolayı da olabilir!?

Çevrimdışı canca88

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Serkan blt;647516
Arkadaslar iyi aksamalar benim sıkıntım aracın ara sıra tüm arıza lambalarini yakmasi hatta el freni ışığı dahi seyir halindeyken yanıyor sorunu bi türlü çözemedim mersin tarsusta bu işten anlayan bi usta da bulamadım yardımlarınızı bekliyorum

Aynı şey benim de başıma geldi. viraja girdiğimde ABS ASR ve EL freni lambaları birlikte yandı. sağa çekip arabayı istop edip tekrardan çalıştırdım düzeldi. bu üçünün kabloları aynı sokete giriyor. soketi biraz kurcaladım temizledim taktım. bir daha olmadı, ben de ordandır diye düşünüp ustaya götürmedim açıkçası. siz de de böyle bir şey olmuş olabilir.

Çevrimdışı Serkan blt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İlginiz için teşekkür ederim . soketin nerde olduğu hakkında bilgi verirmisiniz yada bir fotosunu gonderirmisiniz

Çevrimdışı canca88

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Serkan blt;650834
İlginiz için teşekkür ederim . soketin nerde olduğu hakkında bilgi verirmisiniz yada bir fotosunu gonderirmisiniz

hemen radyatör fanının alt kısmına doğru. resimi yarın atarım.

Çevrimdışı Serkan blt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İyi akşamlar Hayrettin bey soket hakkında foto atacaktiniz rica etsem gonderirmisiniz

Çevrimdışı maxiimuss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar aynı sorunu ben de yaşıyorum ama henüz bir çözüm bulabilmiş değilim. Bu yüzden konuyu takpi ediyorum.

su arıtma