škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

skoda yeti telefonluk

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı stroom

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
tüm forma selamalar arabama telefonluk koymak istiyorumda cama yapıştırmayıp el izamda rahat kullana bileceğim birşey varmı

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
cama ve kalorifer çıkışlarına takılan aparatları var ama her kalorifere uygun değil o aparat.

Çevrimdışı stroom

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;410061
cama ve kalorifer çıkışlarına takılan aparatları var ama her kalorifere uygun değil o aparat.

biliyorum yakışan birşey istyorum arabaya bindiğimde tel takması kolay birşey lazım

Çevrimdışı mzantur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: stroom;410322
biliyorum yakışan birşey istyorum arabaya bindiğimde tel takması kolay birşey lazım

Telefonunuz nasıl birşey bilmiyorum ama bende HTC desire var. Göstergedeki maxidot ekranın olduğu boşluğa cuk oturuyor. Belki sizin işinize yarayabilir. Telefonda navigasyon olduğundan çok işime geliyor bu şekilde. Sadece bilgi ekranını göremiyorsun o kadar...

Çevrimdışı corova

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben torpidoya (kalorifer çıkışı vs) aşılacaktan bulamadığım icin cama yapıştırılan bir ürün aldım 15 TL'ye. Gayet de kolay kullanımı var. Aux kablosuna 1 metre almasam ve kısa gelmeseydi camdan hic indirmezdim sürüş anında telefonu. Telefonun nacigasyonunu kullanmadığım zamanlar camda tutmuyorum pek ve kolayca kaldırılıp yapıştırılıyor

Çevrimdışı stroom

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mzantur;410660
Telefonunuz nasıl birşey bilmiyorum ama bende HTC desire var. Göstergedeki maxidot ekranın olduğu boşluğa cuk oturuyor. Belki sizin işinize yarayabilir. Telefonda navigasyon olduğundan çok işime geliyor bu şekilde. Sadece bilgi ekranını göremiyorsun o kadar...

bendede htc sensation xe var sen nasıl dik tutuyon orda plastik kılıfmı var dışında

Çevrimdışı mzantur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet silikon kılıf var. Sensation xe biraz geniş olması lazım, oraya nasıl sığar bilmiyorum...

Çevrimdışı stroom

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle