škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

BMW 335i vs Audi S4

FF · 6 · 2117

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:hmm::hmm::hmm:

[YOUTUBE]Nr3YrHMuLgw[/YOUTUBE]

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hatalı karşılaştırma. Eski BMW'ci ve şuanda da Audi sahibi biri olarak net söylüyorum kesinlikle kıyaslanabilecek araçlar değiller. 2012 3.28i bile muhteşem gidiyor, gitmeyi geçtim 100 binde direksiyonu soyulan markayla BMW'yi kıyaslamak ayıptır. BMW premium marka.

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Alıntı yapılan: ÜATK;369222
Hatalı karşılaştırma. Eski BMW'ci ve şuanda da Audi sahibi biri olarak net söylüyorum kesinlikle kıyaslanabilecek araçlar değiller. 2012 3.28i bile muhteşem gidiyor, gitmeyi geçtim 100 binde direksiyonu soyulan markayla BMW'yi kıyaslamak ayıptır. BMW premium marka.

Okurken acaba benmi yazdım bunları diye düşündüm :++:

Çevrimdışı porschemurat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ÜATK;369222

Audi bu kadarmı kötü cidden.
:)

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Audi tabii ki o kadar kötü değil ama sadece Audi'ye binenler hariç BMW'den sonra geldiğini herkes bilir.

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: porschemurat;369242
Audi bu kadarmı kötü cidden.
:)

Hocam şöyle söyleyeyim ki üst sınıf lüks marka diye lanse edilen bir markanın 100 binde direksiyonu soyulmamalı, derileri perişan olmamalı, pedalları dümdüz olmamalı, farları kararmamalı. Ki bu da bakımlıysa. Bu benim 4. Audi aracım daha öncekilerde de bu sorunu yaşadım ki otomotiv işi yaptığımızdan çok geçiyor elimizden her türlüsü sürekli bunları görüyorum.

Şimdi 94 bin €'ya A6 var arabada sunroof bile olmadığı gibi üstüne 2 yıl sonra o da aynı hale gelecek diye alamıyoruz, çünkü satarken o şekilde satmak olmuyor sanki çok kaliteliymiş gibi parçaları da dünyanın parası almak isteyince bayiden.

Tabi ki bu pek çok marka için böyle, bu sektör değişti artık, parayı araba satmaktan değil servisten kazanmak birincil amaç haline geldi. Bu yüzden şuan için marka imajından ziyade dayanıklı ve sorunsuz araçlar tutuluyor özellikle Amerika'da. Zaten onlar bu işte bu taraflardan çok ileride olduklarından işi çözdüler markaya para vermek yerine dayanıklı donanımlı ucuz araç alıyorlar zira kaliteli sanıp markasına para verdikleri arabalar birer birer dağılıyor. Bu fikriyat TR'ye gelemiyor bazı distribütörler yüzünden ama bilenler seçimini farklı yapıyor. O zaman sen niye aldın diye soran olabilir, şartlara bu araç uygun zaten dağılmaya başlamadan satıyorum o yüzden. :)