škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

octavia a5 led ampul sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı blltnmz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2005 model bir a5 aldım aracıda pek tanımıyorum bi kaç sorunum var yardımcı olursanız sevinirim

öncelikle aracımın farlarını led'e çevirdim farlar yandıktan birkaç dakika sonra her zaman sağ far elektrik kesiyor kapatıp açılınca da yanıyor ama iki dakika geçmeden yine sönüyor aldığım yerin önünde ampulde hata var diye bi kaç farklı ampul denedik aynı sorunu tekrar tekrar yaşadık elektrikçiye gittiğimde ise ampulün arızalı olduğunu söyledi bende oradan çıktıktan sonra kendi kontrol kalemimle elektriğin gelişini kontrol ettim elektrik yoktu başka bir elektrikçiye gittim durumu izah ettim oda wolksvagen grubunda bu tarz şeylerin olabileceğini halogen ampul takmam gerektiğini söyledi
bu ledleri çalıştırmak için ne yapmalı

ikinci sorunum ise aracın orjinal teybinde aux çıkışı yok ve cd çalarda bozuldu teybi herhagi bir double teyple değiştirmek istedim bu araca başka bir teyp takılınca sistemin kabul etmediğini ve çalıştırmadığını söyledi böyle bir şey mümkünmü bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler