škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

105-120 km arası lastik sesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;369781
bunlarda iyi giydirmişler yani garanti veriyoruz ayağına tutturduklarını söylüyorlar. bence sanayideki adamına güveniyorsan. ona aldırt. orjinal morjinal fiyatı fazla birşey değil. yada çıkma taktırabilirsin ama hurdacılarda kaza yapmışını bulman zor.
peki bunun boşluğu alınmıyor mu? torna filan

dur benim ustaya yarın bir arayıp sorayım. yarın sana yazarım. ne yapılabilir.

eyvallah hocam haber bekliyorum bu arada ustan kim ben şaşmazda yaptırıyorum genelde

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egemenkons;369842
eyvallah hocam haber bekliyorum bu arada ustan kim ben şaşmazda yaptırıyorum genelde

süleyman ergenç, "ergenç oto 1.cad 9sk no: 67 şaşmaz"

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;369844
süleyman ergenç, "ergenç oto 1.cad 9sk no: 67 şaşmaz"

skoda dan iyi anlar mı hocam

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egemenkons;369944
skoda dan iyi anlar mı hocam

kusura bakma biraz geç kaldım babayı hastaneye yatırdık bugün. neyse çocuk opelde eğitim aldı diplomalıdır. ama ağırlıklı alman arabalarını bilir. ayrıcageçen aylarda gözümün önünde vuruk land rover jipin motorunu söküp yaptı; cepanın sahibine. iyi ve sağlam usta çok yoğun olduğunda yanındaki çocuklara yaptırır. son kontrolü kendisi yapar. genelde her arabayı yapıyor. diğerleri sinek avlarken onun dükkanın önü hep dolu her çeşit arabayla benim yoğunluktan döndüğüm yada çok beklediğim zamanlarda oldu. çıkma parça bile lazım olsa bizzat kendi gider seçip alır. ben birçok müşterisi gibi güvenirim. alacağı parçayı bile seni yanında götürüp sana ödetir. sonra işçiliği alır bazıları gibi parça üstüne fiyat koyup fazla almaz. yanıdaki çocuklarada üç beş veririm daha bir şevkle çalışırlar.
geçen gün birisi alacağı golfü getirdi. hemen bilgisayara bağlayıp detaylı bilgisinide çıkardı. yani onlardanda anlıyor. boş değil, artı başka bir konuda ihtiyaç olursa sağlam ustalarada yönlendiriyor.

senin derdi sordum bugün bizim arkadaşta aks bilyası sorunu var diye boşluk alma olmuyor değişmesi lazım dedi. istersen bir git. ben dedim gelirse yardımcı ol diye. beraber bir sürüş yapın belki başka bir yerinde arıza olabilir. denemekte fayda var.en azından bir fiyatta almış olursun. hani ona yaptırmanda şart değil sana makul gelirse yani.

pazar günü kapalı. kısa yoldan giderim dersen vw bayinin önündeki yoldan dön işbankasının olduğu yol ordan sola dönüp dümdüz devam yol bitiminde askeriyenin bişesi vardı ordan sağa dön o yolu sapmadan dümdüz devam et yol sola doğru yay şeklinde gider. 7 veya 8. sağda . sol taraf boşluk zaten. söğüt ağacı vardı sokak başında .döndüğünde sokağın sağkanadında 2. dükkan. yada verdiğim adres tarafından git. denizbankın önünden dümdüz yukarı çık 9.sokağa dön en sonda sol kanatta.

lazım olursa karşı tarafında da kaportacı var. bizim kardeşin arabasının arka kapı altında vuruk vardı onu yaptırdım. eskisi gibi oldu. satışta anlaşılmadı bile o da sağlamdır. tabi süleyman aracılığıyla gidersen daha bir artı olur. yani lazım olursa.

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;370160
kusura bakma biraz geç kaldım babayı hastaneye yatırdık bugün. neyse çocuk opelde eğitim aldı diplomalıdır. ama ağırlıklı alman arabalarını bilir. ayrıcageçen aylarda gözümün önünde vuruk land rover jipin motorunu söküp yaptı; cepanın sahibine. iyi ve sağlam usta çok yoğun olduğunda yanındaki çocuklara yaptırır. son kontrolü kendisi yapar. genelde her arabayı yapıyor. diğerleri sinek avlarken onun dükkanın önü hep dolu her çeşit arabayla benim yoğunluktan döndüğüm yada çok beklediğim zamanlarda oldu. çıkma parça bile lazım olsa bizzat kendi gider seçip alır. ben birçok müşterisi gibi güvenirim. alacağı parçayı bile seni yanında götürüp sana ödetir. sonra işçiliği alır bazıları gibi parça üstüne fiyat koyup fazla almaz. yanıdaki çocuklarada üç beş veririm daha bir şevkle çalışırlar.
geçen gün birisi alacağı golfü getirdi. hemen bilgisayara bağlayıp detaylı bilgisinide çıkardı. yani onlardanda anlıyor. boş değil, artı başka bir konuda ihtiyaç olursa sağlam ustalarada yönlendiriyor.

senin derdi sordum bugün bizim arkadaşta aks bilyası sorunu var diye boşluk alma olmuyor değişmesi lazım dedi. istersen bir git. ben dedim gelirse yardımcı ol diye. beraber bir sürüş yapın belki başka bir yerinde arıza olabilir. denemekte fayda var.en azından bir fiyatta almış olursun. hani ona yaptırmanda şart değil sana makul gelirse yani.

pazar günü kapalı. kısa yoldan giderim dersen vw bayinin önündeki yoldan dön işbankasının olduğu yol ordan sola dönüp dümdüz devam yol bitiminde askeriyenin bişesi vardı ordan sağa dön o yolu sapmadan dümdüz devam et yol sola doğru yay şeklinde gider. 7 veya 8. sağda . sol taraf boşluk zaten. söğüt ağacı vardı sokak başında .döndüğünde sokağın sağkanadında 2. dükkan. yada verdiğim adres tarafından git. denizbankın önünden dümdüz yukarı çık 9.sokağa dön en sonda sol kanatta.

lazım olursa karşı tarafında da kaportacı var. bizim kardeşin arabasının arka kapı altında vuruk vardı onu yaptırdım. eskisi gibi oldu. satışta anlaşılmadı bile o da sağlamdır. tabi süleyman aracılığıyla gidersen daha bir artı olur. yani lazım olursa.

herşeyden önemlisi baban için çok çok geçmişolsun umarım iyidir. bu arada teşekkür ederim mutlaka uğrarım oraya en azından bi test sürüşü yaparız aynı durumdan bahsederse fiyatını sorup bırakırım arabayı yardımın için tekrar teşekkür ederim.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben teşşekkür ederim. sağol. arabayı bırakmana gerek yok fazla bir işin yoksa onlarda yoğun değilse maksimum 2-3 saatlik bir iş zaten. ama gene söylüyorum içine sinerse hani ben hiç problem yaşamadığım için tavsiye ediyorum.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Bugün A4 e bindim yol sesi olayına dikkat ettim
valla içiniz rahat olsun süperB yol sesi bakımından  A4 ten çok çok iyi
Fakat A4 performansona diyecek yok tabi

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bugün zeki ünaldi skoda servisine gittim.bu arada artik yetkili servis değillermiş. Orda fikret ustayla test sürüşüne çiktik kesin poryelerden geliyor dedi bunlar bazen devamli ses çikarmaz sökmeden anlayamazsin bozuk olduğunu dedi ön 2 porye 150 tl den olmak üzere 300 tl ye değişti 60 tl de işçilik alindi ve tek atişta sorun çözüldü kesinlikle tavsiye ediyorum fikret ustaya burdan samimiyeti dürüstlüğü için teşekkür ederim.
 Bu arada bana ata servisinde bu ariza için 2300 tl masraf çikarmişlardi ve sorunun iç akslarda boşluktan kaynaklandiğini söylemişlerdi.  Araştirmakta ve farkli ustaya gitmekte kesinlikle fayda var. Fikret usta anladim ki bu işin piri saygilarimla

Çevrimdışı sarke

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Gözünüz aydın .İstanbul için FİKRET ustaya benzer usta önerileri.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egemenkons;370743
Arkadaşlar bugün zeki ünaldi skoda servisine gittim.bu arada artik yetkili servis değillermiş. Orda fikret ustayla test sürüşüne çiktik kesin poryelerden geliyor dedi bunlar bazen devamli ses çikarmaz sökmeden anlayamazsin bozuk olduğunu dedi ön 2 porye 150 tl den olmak üzere 300 tl ye değişti 60 tl de işçilik alindi ve tek atişta sorun çözüldü kesinlikle tavsiye ediyorum fikret ustaya burdan samimiyeti dürüstlüğü için teşekkür ederim.
Bu arada bana ata servisinde bu ariza için 2300 tl masraf çikarmişlardi ve sorunun iç akslarda boşluktan kaynaklandiğini söylemişlerdi. Araştirmakta ve farkli ustaya gitmekte kesinlikle fayda var. Fikret usta anladim ki bu işin piri saygilarimla

iyi işi halletdiğine sevindim dedim ya git başka ustaya baktır farklı bir yerindende olabilir diye.  adamların anladığı standard bakım ya da bilgisayarla beyne bakıp çıkan arızayı yapmak ne varsa alaylılarda var. benimde kapı menteşesi yanındaki kablo kopmuştu komple cam motor takımını değişeceklerdi dünyanın parasına...

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;371222
iyi işi halletdiğine sevindim dedim ya git başka ustaya baktır farklı bir yerindende olabilir diye. adamların anladığı standard bakım ya da bilgisayarla beyne bakıp çıkan arızayı yapmak ne varsa alaylılarda var. benimde kapı menteşesi yanındaki kablo kopmuştu komple cam motor takımını değişeceklerdi dünyanın parasına...

teşekkür ederim üstad