škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ayak bileğim kırıldı :(

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emrahkaan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dilek ve temennilerde bulunan tüm dostlara teşekkürler......
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı TheEren

• roro gemisindeki jakoben
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kalender

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ALLAH acil şifalar versin dostlar :(
\'\'Ben\'\' Yaradan\'dan Ötürü Yaradılanı Sevdim... Yaralayanı\'\' Değil..!

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Koksal gecmis olsun. Hali sahada basina gelmeyen kalmamis biri olarak zor bir iki ayin seni bekledigini ama cabuk unutacagini soyleyebilirim.

Ayak kapsulu yirtilmasi, sag kol catlagi, sol kol kirilmasi ve ameliyati, 2 dizden birden ameliyat, sag goz cukuruna 4 dikis benim belirgin hali sahada basima gelen olaylar. Bunlarin yaninda ufak kalacak diger olaylar haric.

Bu tecrubelerime dayanarak ozellikle el bilegimin kirilmasinda yasadigim tecrube oynak kisimlar icin bir ortopedistten cok bir mikro cerrahi uzmanina gorunmende fayda var. Bu noktada ameliyatimi yapan o zaman Marmara Ortepedi bolum baskani olan Prof. Dr. Cihangir Tetik i sana oneririm. Direkt muayene olabilecegin yer baglarbasi adliyesinin yaninda ki marmara universitesi vakfinin Akademik Hospital hastanesidir. Eger ozel saglik sigortan varsa sikinti olmaz ama diger turlu muayene ucreti biraz fazladir.

Ama cok farkli doktorlardan rastlanti uzeri teyit ettigim nokt, bu konuda isinin uzmani birisi oldugudur.
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2011, 16:54:07 Gönderen: xxman »
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

Çevrimdışı mkucuk

• Mastır Yoda
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
köksal geçmiş olsun. olur böyle şeyler, kendine veya başka birşeye kızmana gerenk yok :)
Alıntı yapılan: xxman;220230
Prof. Dr. Cihangir Tetik
bir arkadaşımızın iş kazası geçirmiş ve 2 parmağı kesilmişti. bu doktorun hüneri ile şu anda arkadaşım parmaklarını rahatlıkla kullanıyor, herhangi bir aksaklık yok. gerçekten mikro cerrahi ustası.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Köksal'ım çok çok geçmiş olsun :(
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: xxman;220230
Koksal gecmis olsun. Hali sahada basina gelmeyen kalmamis biri olarak zor bir iki ayin seni bekledigini ama cabuk unutacagini soyleyebilirim.

Ayak kapsulu yirtilmasi, sag kol catlagi, sol kol kirilmasi ve ameliyati, 2 dizden birden ameliyat, sag goz cukuruna 4 dikis benim belirgin hali sahada basima gelen olaylar. Bunlarin yaninda ufak kalacak diger olaylar haric.

Bu tecrubelerime dayanarak ozellikle el bilegimin kirilmasinda yasadigim tecrube oynak kisimlar icin bir ortopedistten cok bir mikro cerrahi uzmanina gorunmende fayda var. Bu noktada ameliyatimi yapan o zaman Marmara Ortepedi bolum baskani olan Prof. Dr. Cihangir Tetik i sana oneririm. Direkt muayene olabilecegin yer baglarbasi adliyesinin yaninda ki marmara universitesi vakfinin Akademik Hospital hastanesidir. Eger ozel saglik sigortan varsa sikinti olmaz ama diger turlu muayene ucreti biraz fazladir.

Ama cok farkli doktorlardan rastlanti uzeri teyit ettigim nokt, bu konuda isinin uzmani birisi oldugudur.

Önerin aklımda olacak dostum eksik olma. yarın acıbademde yöneticimin çok memnun kaldığı bir doktora da görüneceğim bakalım. bankadan özel sigorta var, hepsini olmasa da çoğunu ödüyor çok şükür.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Göksal abi gene aklında bulunsun Acıbademde Doç.Dr.Ufuk Nalbantoğlu var babamın eli kesildiğinde o toparlamıştı mikro cerrahi konusunda 10 numara doktordur aynı zamanda fatih terimin parmağınıda o dikmişti işinde uzman birisi..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kadir sen bu işlerede meraklısın bakıyorum da.aklımda bulunsun bişi olursa.bizim ufaklığın işi acilde halloldu,değilse seni bulurum ben.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;220264
Kadir sen bu işlerede meraklısın bakıyorum da.aklımda bulunsun bişi olursa.bizim ufaklığın işi acilde halloldu,değilse seni bulurum ben.

Meraklı değilim abi babamdan biliyorum kendisi sinirlenip cama yumruk atınca avucunun içi kesildi sinirler felan koptu bir sürü şey yaşadı adam tek tek birleştirdi fizik tedavi vs el kendine geldi ordan biliyorum kaliteli doktor olduğunu :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;220258
Göksal abi gene aklında bulunsun Acıbademde Doç.Dr.Ufuk Nalbantoğlu var babamın eli kesildiğinde o toparlamıştı mikro cerrahi konusunda 10 numara doktordur aynı zamanda fatih terimin parmağınıda o dikmişti işinde uzman birisi..

İyi doktordur.
Aynı şekilde babamın koluna çapak girmişti,o çıkarmıştı.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;220273
Meraklı değilim abi babamdan biliyorum kendisi sinirlenip cama yumruk atınca avucunun içi kesildi sinirler felan koptu bir sürü şey yaşadı adam tek tek birleştirdi fizik tedavi vs el kendine geldi ordan biliyorum kaliteli doktor olduğunu :)
paylaşımın için teşekkürler....:ok: