škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Arabam :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İşte anca Konya gibi düz yerlerde yaklaşılabilir o değerlere. A5 kasa karma 23-24 kuruş yakıyordu LPG 2.6 civarındayken. Bu 30 kuruş yakıyor ki buda gayet iyi bir değer.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;484545
İşte anca Konya gibi düz yerlerde yaklaşılabilir o değerlere. A5 kasa karma 23-24 kuruş yakıyordu LPG 2.6 civarındayken. Bu 30 kuruş yakıyor ki buda gayet iyi bir değer.
aslında araç kokluyor ama yakıt fiyatları malum...
araçtan gelen sesler birleşim yerlerinde mi? bozuk yollarda geliyorsa hadi neyse de hep geliyorsa alışma evresini bekleyin derim.
  babamda geçen hafta octavi optimal aldı beyaz dsg tdı daha arabayı göremedim okul iş yoğunluğundan ama sizinle paylaşırım ilk fırsatta.
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2014, 23:05:21 Gönderen: fmaka »

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha çok bozuk yollarda geliyor evet. Sağ ve sol kapı taraflarından bir yerlerden geliyor. Ön konsol direksiyonun oralardan geliyor birde. Alışma evresinde olduğuna inanmak istiyorum ama sattığım araçta 50bin civarlarında gelmeye başlamıştı bu kadar trim sesi.

Babanız da güle güle binsin inşallah. Allah kaza bela vermesin.

Çevrimdışı fkoz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fmaka;484547
aslında araç kokluyor ama yakıt fiyatları malum...
araçtan gelen sesler birleşim yerlerinde mi? bozuk yollarda geliyorsa hadi neyse de hep geliyorsa alışma evresini bekleyin derim.
babamda geçen hafta octavi optimal aldı beyaz dsg tdı daha arabayı göremedim okul iş yoğunluğundan ama sizinle paylaşırım ilk fırsatta.

Babana Allah kazasız belasız keyifli sürüşler nasip etsin. Darısı sana inşallah.
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2014, 15:00:36 Gönderen: fkoz »

Çevrimdışı fkoz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;484556
Daha çok bozuk yollarda geliyor evet. Sağ ve sol kapı taraflarından bir yerlerden geliyor. Ön konsol direksiyonun oralardan geliyor birde. Alışma evresinde olduğuna inanmak istiyorum ama sattığım araçta 50bin civarlarında gelmeye başlamıştı bu kadar trim sesi.

Babanız da güle güle binsin inşallah. Allah kaza bela vermesin.

yekpare parça kullanılmadığı için bu sesler gelebiliyor, çözüm yalıtımın daha iyi olması, bu da tabi maliyet demek. Bence kafaya çok takılacak bi şey değil, keyfini çıkarın derim.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kafayı çok takmıyorum zaten. Önceki mesajlarda da yazmıştım. Müziği açıp gidiyorum. Ama bu kadar erken gelmesi bu seslerin garibime gitti. Onun için paylaştım.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bi nazarlık yaptık bakalım. Dar bir sokaktan dönerken, köşeye parketmiş araçtan kurtarayım dedim, biraz içeriden aldım virajı. Kaldırımı da yükseltmişler orda, sürttük geçtik. Kaldırım normal yükseklikte diye hatırlıyorum ben. Öyle olsa kurtarırdı zaten.

Öncesinde de arabadan bi tıslama geliyordu, benim motor bu kadar sesli çalışmıyordu dedim kendi kendime. Aceleden o anda düşünemedim de. 500 metre gitmeden lastik basınç sensörü uyarı verdi sağ ön tekerlekte sorun var diye. İndim baktım, tekerlek inmiş. Tıslama sesi ondan geliyormuş. Çektik lastikçiye çivi girmiş çıkmış, yağlayıp ballayıp, geri taktılar. Bi cenabetlik vardı o gün ya, hayırlısıyla başımıza bir şey gelmeden ulaştık gideceğimiz yere.

Dün götürdüm kaportacıya, çektiririz, istersen boyarız, istersen rötüş yaparız dedi ama ben boyatma taraftarı değilim. Zaten 4-5 cm lik bi yer. Jantları da zımparalayıp, macunlayıp, boyarız dedi. Tamponu elletmiyecem hiç. Siz ne dersiniz?

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun hocam, Allah beterinden korusun...

Çevrimdışı Wings

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun,çok can sıkıcı bir durum..