škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeni caddy'miz

kerem61 · 34 · 12919

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tesekkur ederım..

nıyetımız 2012 almaktı.42 kusur dendı 2012 caddy ıcın onay verdık.arac turkıyeye gelınce 45 bın tl oldu dövız kurlarından dolayı.bızde vaz gectık.aldıgımz aracda rızede satılamamıs merkez ıstanbula dönuyodu.showroomda görduk 2011 modelını aldık 41 e

Çevrimdışı cSKn

• Rockford Fosgate
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı olsun :) bence tamponları boyatmaya gerek yok, ben olsam boyatmazdım öyle diyim :) böyle çok hoş duruyor. Zevkler renkler tartışılmaz tabii :)
Renault
Megane II Sedan
1.6 16V
Authentique

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cSKn;258476
Hayırlısı olsun :) bence tamponları boyatmaya gerek yok, ben olsam boyatmazdım öyle diyim :) böyle çok hoş duruyor. Zevkler renkler tartışılmaz tabii :)

tesekuur ederım.
tabıykı tercıh  meselesi :ok:

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iyi günlerde kullanın, hayırlı olsun,

Çevrimdışı MadeN

• Virüs Yemiş Masum Köylü
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun.. tampon sonrada boyatılır.. tek sorun o olsun..

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cSKn;258476

Aynen !!!....

Bkz: Mehmet[Gearbox] kardeşimizin caddy, plastik aksamları ile daha tatlı ve orjinal duruyor. :ok:
-------------------------------------------------

Gearbox

• Ziyaretçi
merhabalar caddy yi almadan önce bir çok markayı gidip incelediğimizde bütün araçların tamponları vs orj. boyalıydı ve özellik olarak + ları vardı. ama gidip caddy ye baktığımızda aracın verdiği güven diğer donanımları unutturuyor...

aracı aldıktan 1-2 hafta sonra babamın arkadaşıda 2. el bir caddy aldı ve tamponları 1 kez serviste 1 kez de dışarıda bir firmada boyattı. serviste boyandı aracın tamponu ile boya arasındaki fark güneşte bakıldığında kendini belli ediyordu. uzun yolda taş yiyince tampondaki boyanın pul pul döküldüğünü gördük orj. vw serviste boyandı. daha sonra tamponları kazıtıp tekrar boyattı ama gene aynı sorunları gün geçtikce yaşadı. en sonunda servisten yeni boyasız tamponları aldı ve aracını şuan o şekilde kullanıyor.
size tavsiyem araç fabrikada boyanmadıysa bilinki hiç bir yerde boyanmaz !!! dikkat ederseniz vw plastik tamponu doblo vs gibi siyah tampon değildr rengi griye doğrudur bu yüzden tampon pek sırıtmaz... eğer boyalı vs olsun derseniz en iyisi o tamponları folyo kaplatın...

bende boyatmayı düşünmüştüm ama şuanda aklımdan bile geçmiyor. eğer yaparsam ki yapmam caddy life tamponları ile değiştiririm.
« Son Düzenleme: 18 Ağustos 2011, 19:04:29 Gönderen: Gearbox »

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gearbox;258579
merhabalar caddy yi almadan önce bir çok markayı gidip incelediğimizde bütün araçların tamponları vs orj. boyalıydı ve özellik olarak + ları vardı. ama gidip caddy ye baktığımızda aracın verdiği güven diğer donanımları unutturuyor...

aracı aldıktan 1-2 hafta sonra babamın arkadaşıda 2. el bir caddy aldı ve tamponları 1 kez serviste 1 kez de dışarıda bir firmada boyattı. serviste boyandı aracın tamponu ile boya arasındaki fark güneşte bakıldığında kendini belli ediyordu. uzun yolda taş yiyince tampondaki boyanın pul pul döküldüğünü gördük orj. vw serviste boyandı. daha sonra tamponları kazıtıp tekrar boyattı ama gene aynı sorunları gün geçtikce yaşadı. en sonunda servisten yeni boyasız tamponları aldı ve aracını şuan o şekilde kullanıyor.
size tavsiyem araç fabrikada boyanmadıysa bilinki hiç bir yerde boyanmaz !!! dikkat ederseniz vw plastik tamponu doblo vs gibi siyah tampon değildr rengi griye doğrudur bu yüzden tampon pek sırıtmaz... eğer boyalı vs olsun derseniz en iyisi o tamponları folyo kaplatın...

bende boyatmayı düşünmüştüm ama şuanda aklımdan bile geçmiyor. eğer yaparsam ki yapmam caddy life tamponları ile değiştiririm.

evet dedıgınız dogru.zaten boyatılmayacak ama boyalı olsa fabrıkadan cok hos olurdu bence.

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Kerem :ok:

Boyatılamamasının sebebi ne kadar astar atılırsa atılsın tampon yüzeyinin dokulu olmasıdır.
Ancak ve ancak, ya tampon ısı tabancası ile dokuları kaybolana kadar kavlanırsa ya da zımpara ile doku kaybedilirse istenen sonuca ulaşılır. Bu iki işlemi yapacak boyacı da Türkiye yoktur kanımca :hanz:

Diğer bir çözümde Life tamponu alıp onu araç rengine boyatmaktır ki bu da maliyetin cılkını çıkarabilir.
« Son Düzenleme: 19 Ağustos 2011, 11:53:24 Gönderen: G.Antep Şubesi »

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tesekkur ederım.

en ıyısı böyle bınmek heralde :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: a_tansel;258720
Hayırlı olsun Kerem :ok:

Boyatılamamasının sebebi ne kadar astar atılırsa atılsın tampon yüzeyinin dokulu olmasıdır.
Ancak ve ancak, ya tampon ısı tabancası ile dokuları kaybolana kadar kavlanırsa ya da zımpara ile doku kaybedilirse istenen sonuca ulaşılır. Bu iki işlemi yapacak boyacı da Türkiye yoktur kanımca :hanz:

Diğer bir çözümde Life tamponu alıp onu araç rengine boyatmaktır ki bu da maliyetin cılkını çıkarabilir.
Eğer boyama işinde durum böyleyse, söker atarım o tamponları, tamponsuz gezerim daha iyi.:taka::kiki:

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız kullanın. konteynerlara dıkkat edın arkanıza park etmıs kamyonetlere dıkkat edın benım fabıanın sonu oldu konteyner, gıdıyor 7 ay sonra

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tesekkur ederim.

Bu arac dedemin son araci olur heralde.vurmus vurmamis cok umurunda degil.bana hizmet etsin dacia bineyim diyo.kapida dacia var onuda biniyo arada :)

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;258739
Eğer boyama işinde durum böyleyse, söker atarım o tamponları, tamponsuz gezerim daha iyi.:taka::kiki:

Malesef öyle abi.
VW'nin sloganını değiştirmek lazım;

VW, Das Auto >>>>> VW, yersen :hanz: