škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

arkadaşlar önerinize ihtiyacım var...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dorlion86

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar herkese saygılar sevgiler...
skoda fabia almayı düşünüyorum...
2011 skoda fabia  fiyatına 26.000 lira diyorlar, pazarlık sonucunda bana 25000 ne bırakıcak fabia yı.(km si 25000,renk kırmızı)
elimde 20000 tl nakit var üstünü kredi çekerek almayı düşünüyorum.
sizce bu modelde bu fabianın fiyatı bu mudur?* (+ - 1000tl o kadar da önemli değil benim için temiz olsun yeter)
bir de aracın donanım özelliklerini sitesinde bulamadım,optimal diye geçiyor ama o değildir herhalde..link vererek veya yazarak yardımcı olursanız sevinirim.
Optimal 1,2 70 HP fiyatı sitesinde 32000 gözüküyor...
Optimal 1,2 70 HP ile 1.2 Ambiente Dynamic 70 hp yi kıyaslarsak çok şey kaybedermiyim?
sizin yönlendirmenize göre arabayı alıcam...görüşlerinizi bekliyorum

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2011 modeller ''ambiente'' ve ''ambiente dinamik ''olmak üzere 2 donanım seçeneğiyle satıldı.2012 modellerde donanım isimleri ''ambition'' ve ''optimal'' olarak değiştirildi.gelelim 2011 ve 2012 modellerdeki donanım farklarına;
ambition = ambiente (donanım farkı yok)
optimal donanımda ambiente dinamik donanıma ek olarak dijital klima,yan hava yastıkları,kol dayama,soğutmalı torpido var!

25 bin tl ye alacak olduğunuz 1.2 ambiente dinamik ise aracın fiyatı zaten maksimum 25 bin eder(bence). geçtiğimiz ay bi arkadaşım 2011 1.4 ambiente dinamik olan aracını 26 bin tl ye sattı.araç hatasızdı ve 20 bin km civarlarındaydı.tabi aynı araca ilanlarda 28-29 bin tl yazanlarda var.ben alacak olsam 2012 optimal donanımı tercih ederdim.

geçtiğimiz aylarda skodada takas indirim vardı ve liste fiyatlarından 1-2 bin tl indirim yapıyorlardı.kampanya bitmediyse1.2 optimal fabiayı bence 30 bine sıfır alabilirsiniz
« Son Düzenleme: 17 Kasım 2012, 18:04:25 Gönderen: evilonthemove »

Çevrimdışı dorlion86

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
tekrar teşekkür ederim önerileriniz için...
optimal için arada 5000 liralık fark var ve (optimal donanımda ambiente dinamik donanıma ek olarak dijital klima,yan hava yastıkları,kol dayama,soğutmalı torpido var)bunlar için de ekstra 5000 lira vermek istemem.ama yine de önerinizi dinleyip skoda bayilerini arayıp fabia için fiyat alıcam, teşekkür ederim.