škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia a7 Ufak Aksesuarlar :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mehmet53;529099
Selam,

Resimlerde ki çizgiler tamamen nikelaf şeritlerin eğilip bükülmesiyle araca yapıstırılması sonucumu bu görüntüyü verdi ?

Modacar kayışdağından gidip alalım 50 tl ye o zaman.

Bunun dışında.
Araç arka egsoz uçları milodec veya superskoda dışında servislerde yok . Efe tuning diye bir yer fiberglass yapmakta ve boyatıyorsunuz 200 tl istiyorlar. Materyal çok kötü oğuşlar showroomdaki mavi octavia onlardan orijinal değil yani.

Arkası için universal egsoz ucu var sanırım ama bulamadım. 07 plakalı bir arkdas yaptırmıstı Mercedes AMG 'nin var mı bildiğiniz bir link.

Evet nikelajdan yapıldı herhangi bi keski aletiyle kolay yapılabiliyor.
Egzoz ucu derken nikelajdan yapılan mı ?

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ondeki nikelaji nasil yaptiniz. Yani cok kalin bir serit alip onu U seklinde bukup bir disi olusturup onu mevcut on plastik serite mi gecirdiniz?

Çevrimdışı Mehmet53

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Dostum sen bize sunu bir adım adım anlatıverde kafamıza otursun .

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufk5757;529133
Ondeki nikelaji nasil yaptiniz. Yani cok kalin bir serit alip onu U seklinde bukup bir disi olusturup onu mevcut on plastik serite mi gecirdiniz?

Hayır 13 mm nijelajdan yaptım galiba sadece uçlarını çapraz kestim tam otursun diye başka bir şey yapmadım.

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mehmet53;529141
Dostum sen bize sunu bir adım adım anlatıverde kafamıza otursun .

Ön nikelajı mı arka difizör görünümümü hangisini diyorsun ?

Çevrimdışı Mehmet53

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ön panjur üstü için kullanıdığın malzeme kalınlığı ve tipi nedir ? (U tipinde nikelaj mı kullandın geçmeli yoksa düz şerit mi )

Arka 2 egsoz çıkışı gibi olan yer ile ortasındaki çizgi için kullandığın malzeme ve kalınlığı nedir ?

Nasıl yapıştırmak lazım sert olsun diye o bantlar tutmaz onu japon yapıştırıcısıda olmaz. Arabayı yıkattığında basınclı su atar onu direkt.

Eğme bükme kesme işlemleri önemli değil.

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mehmet53;529220
Ön panjur üstü için kullanıdığın malzeme kalınlığı ve tipi nedir ? (U tipinde nikelaj mı kullandın geçmeli yoksa düz şerit mi )

Arka 2 egsoz çıkışı gibi olan yer ile ortasındaki çizgi için kullandığın malzeme ve kalınlığı nedir ?

Nasıl yapıştırmak lazım sert olsun diye o bantlar tutmaz onu japon yapıştırıcısıda olmaz. Arabayı yıkattığında basınclı su atar onu direkt.

Eğme bükme kesme işlemleri önemli değil.

Kullandığım malzeme düz şerit.. Ölçülerine gelince tamamen senin zevkine göre yapman yada bulunduğu yeri ölç ona göre malzeme al.

Çevrimdışı serbag

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba, ilk fotodaki farın içindeki turuncu ışık nasıl oluyor? Ne yapmamız gerekiyor üstadlar?

Çevrimdışı Mehmet53

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam,

Arka park ledleri beyaz hangi marka model kullandın çünkü arıza ısıgı yakmaktadır. Philips photon 7020 denedim arıza ısıgı yaktı.

Çevrimdışı rapcep

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serbag;531120
Merhaba, ilk fotodaki farın içindeki turuncu ışık nasıl oluyor? Ne yapmamız gerekiyor üstadlar?

Araci vagcom programlayan yerlerde on sinyalleri amerikan park icin kodlatmaniz gerekiyor

Çevrimdışı rapcep

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mehmet53;535383
Selam,

Arka park ledleri beyaz hangi marka model kullandın çünkü arıza ısıgı yakmaktadır. Philips photon 7020 denedim arıza ısıgı yaktı.

Led ler icin konu var orda paylasildi

Plaka aydinlatmayi led ampul olarak kodlatmaniz gerekiyor ariza lambasi yakmasin diye

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serbag;531120

Turuncu park ampul ü takmanız yeterli

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mehmet53;535383
Selam,

Galiba bütün ledler arıza yakıyor kodlama ile sildirebilirsiniz