škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Candy White

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;118007
Düzelttim.
Çok teşekkür ederim...Ayrıca iyi dileklerde bulunan herkesede teşekkür ederim...
Yeniden...

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
abi hoşgeldin.ne ara jant taktın.
kazasız belasız kullan.

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;118757
abi hoşgeldin.ne ara jant taktın.
kazasız belasız kullan.
Teşekkür ederim.Jantları takalı çok oldu aslında,orjinal jantlarında kışlık lastikler takılı,son buluşmamızda kışlıklar takılı olduğu için bu jantları göremedin.Aslında bunlarıda değiştirmeyi düşünüyorum,elimde 17 inç sıfır lastiklerim var uygun bir jant bulursam 17 inç e çevireceğim tüm tekerleri.
Yeniden...

Çevrimdışı swwp07

• 150 HP
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
harika araç allah kaza bela vermesin uzun yıllar binmeyi nasip etsin:)

octavia rally team powered by swwp07

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Mukemmel abi masaallah Allah saklasin. Bide gel su bagaj kapagindaki and zamazingosundan kurtul... :)

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;118936
Mukemmel abi masaallah Allah saklasin. Bide gel su bagaj kapagindaki and zamazingosundan kurtul... :)

biz hiç yapıştırtmadık bile babam araba geldikten bi saat sonra galeriye uğramış sşansına yıkayıp vermişler arabayı:D

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;118936
Hakancığım teşekkür ederim,o zamazingoyu çıkartacağım en kısa zamanda...uzun zamandır siteyi takip edemiyordum Amerikalara kadar gitmişsin:ok:.Kendine iyi bak oralarda..bende '93-'95yılları arasında san fransisco'da kaldım.Hem okula gittim hemde orada yer karosu yapan bir fabrikada çalıştım..hayatımın en zor yıllarıydı.Dil dışında bir faydasını görmedim ben inş.sana faydalı olur.
Yeniden...

Çevrimdışı megamania

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aramıza hoşgeldiniz, aracınız da hayırlı olsun.
70-620 Passed
70-290 Passed
70-291 Passed
70-299 Passed MCSA
70-293 Pending

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kazasız belasız inşallah.
Jantlar aynı bu arada =)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aradan uzun zaman geçmiş, belki değiştirmemişsindir diye söylüyorum..:Şahin abi jantları değiştir....Krom işleri arabayı iyi açmış bence, güle güle kullan.O plakalıktan ben de istiyorum.
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2010, 16:05:07 Gönderen: Engin E »
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah:ok:

Plakalıklar benimde hoşuma gitti.
Ama ben direkt plakaları silikonladım:(

Çevrimdışı errddm

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hetepe;130184
Aradan uzun zaman geçmiş, belki değiştirmemişsindir diye söylüyorum..:Şahin abi jantları değiştir....Krom işleri arabayı iyi açmış bence, güle güle kullan.O plakalıktan ben de istiyorum.
Teşekkür ederim..
Jantları değiştirdim,camlarada 3M 2 numara film uygulattım kısmet olursa yarın fotolarını paylaşırım.Bu arada plakalıklar kargo dahil 5liraya evime kadar geldibir alışveriş sitesinden sipariş etmiştim ancak ismini hatırlamıyorum.Tekrar iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.
Yeniden...

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Şahinbey;130332
Teşekkür ederim..
Jantları değiştirdim,camlarada 3M 2 numara film uygulattım kısmet olursa yarın fotolarını paylaşırım.Bu arada plakalıklar kargo dahil 5liraya evime kadar geldibir alışveriş sitesinden sipariş etmiştim ancak ismini hatırlamıyorum.Tekrar iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Hepsiburada.com sitesinde buldum plakalıkları,fiyatı çok uygun gerçekten.
Plakaları silikonlamıştım,öyle olmasa alacaktım.Artık arka cama bi imza çakarız bizde:)

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;130339
Hepsiburada.com sitesinde buldum plakalıkları,fiyatı çok uygun gerçekten.
Plakaları silikonlamıştım,öyle olmasa alacaktım.Artık arka cama bi imza çakarız bizde:)
Haklısın hepsi burda.com dan sipariş etmiştim.Çok kişinin dikkatini çekiyor plakalık,hangi servis takıyor diye soran bile var...
Yeniden...