škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

30 bin bakım ücreti

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dr.hsyn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
O nasıl oluyor. Standartı iyi niyeti yok, garantiden çıkar araç.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: callofduty;618263
banada 900 civarı dediler.özel serviste 270 tl ye yaptırdım.standart garanti yine devam ediyor ancak iyi niyet garantisi bitiyor.815 tl daha önce cıkmış olsa bende yetkili servise giderdim.

Standart garantinin devamı için bakımların yetkili serviste yaptırma zorunluluğu var yanlış biliyorsunuz
Aynı şekilde iyiniyet indirimi içinde geçerli servis bakımı.

Çevrimdışı callofduty

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mehmet 2016;618268
Standart garantinin devamı için bakımların yetkili serviste yaptırma zorunluluğu var yanlış biliyorsunuz
Aynı şekilde iyiniyet indirimi içinde geçerli servis bakımı.

illaki yetkili servise gitme zorunluluğunuz yok.ben 1 haziranda 30 bakımını özel serviste yaptırdım.ve 3 gün öncede vites topuzunun nikalajı deforme olduğu için yetkili servise (çağ) otomotive gittim.onlarda garantiden değişim sağlanacağını bana söylediler.fakat ellerinde mevcut parça bulunmadığı için bayramdan sonraya gün verdiler.fakar şunuda belirttiler olası bir arıza durumunda 2 yılı geçince skoda nın iyi niyet garantisinin bittiğini söylediler.
   diğer firmalar içinde aynı şey geçerli.sadece motor yağı değişti diye sizin olası diğer arızalar garanti dışı kalmıyor.:ok:

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: callofduty;618275
illaki yetkili servise gitme zorunluluğunuz yok.ben 1 haziranda 30 bakımını özel serviste yaptırdım.ve 3 gün öncede vites topuzunun nikalajı deforme olduğu için yetkili servise (çağ) otomotive gittim.onlarda garantiden değişim sağlanacağını bana söylediler.fakat ellerinde mevcut parça bulunmadığı için bayramdan sonraya gün verdiler.fakar şunuda belirttiler olası bir arıza durumunda 2 yılı geçince skoda nın iyi niyet garantisinin bittiğini söylediler.
   diğer firmalar içinde aynı şey geçerli.sadece motor yağı değişti diye sizin olası diğer arızalar garanti dışı kalmıyor.:ok:

Aracın garanti belgesinde yazılı olan, garanti süresince yetkili servis haricinde işlem görmeme şartı var.

Çevrimdışı callofduty

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dr.hsyn;618266
O nasıl oluyor. Standartı iyi niyeti yok, garantiden çıkar araç.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

standart garanti olayı, kanunlarla belirlenmiş garanti anlamında.
   ***yani kaza, kullanım hatası ve bakımların aksatılmaması durumunda doğabilecek he türlü arıza, aşınma durumunu kapsıyor.(en kısa tabirle)
   ***iyi niyet garantiside 2 yılı geçen ve bakımlarını yetkili servislerde yapan araçlar için firmanın (skoda) belirlemiş olduğu bir uygulama. olaki dsg arıza verdi 5 bin tl masraf çıktı.fima size duruma göre 1000 tl (yüzde 20 si gibi) ücret karşılığında arınazı gideriyor.bana çağ otomoticdeki  firma görevlisnin beyanına göre 6-7 bin tl masraf çıkan bir aracı sadece 100 tl alarak gönderdiklerini söylüyorlar.bu diğer mekanik aksam içinde geçerliymiş.5 yıla kadar da kapsıyormuş.

Çevrimdışı bilen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Bana 898 tl dediler ve üzerine %15 indirim olduğunu belirttiler. Yalnız anlamadığım bir de sistemde "güncelleme" gözüküyor dedi telefondaki bayan. Bunun ne olduğunu sorunca da ya sistemsel bir güncelleme yada parça takma işlemi yapacaklardır bir fikrim yok diye iletti.

Fikri olan var mı ?

Çevrimdışı durma

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Güncelleme. 2 3 ay önce yazılımsal bir güncelleme geldi bazı modellere. Servise giden araçlara onunda yapıyorlar.

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Octavia_Ghost

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bilen;618357
Merhaba,

Bana 898 tl dediler ve üzerine %15 indirim olduğunu belirttiler. Yalnız anlamadığım bir de sistemde "güncelleme" gözüküyor dedi telefondaki bayan. Bunun ne olduğunu sorunca da ya sistemsel bir güncelleme yada parça takma işlemi yapacaklardır bir fikrim yok diye iletti.

Fikri olan var mı ?

merhaba, benim arabada yazılım güncellemesi yapıldı ( ücretsiz ), 2 ay kadar önce. yanılmıyorsam dsg şanzıman güncellemeseydi. güncelleme yapılmadan hiç bir işlem yapamıyorlarmış. 1,5-2 saat sürdü diye hatırlıyorum.

Çevrimdışı babil2000

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
istanbul dudullu kayadibi bugün 30.000 bakımı için 900TL dedi. üzerine %15 indirim kampanyası olacakmış.
Araç octavia A7 2015 TDI DSG

Çevrimdışı Owerture

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
30.000 bakımı için Kayadibi'ni mi Çakıroğlu'nu mu önerirsiniz? İkisi de aynı fiyatı veriyor. Kayadibi bu hafta için gün veriyor, Çakıroğlu daha yoğun ancak haftaya veriyor. Bir de yazılım güncellemesi nedeniyle aracı muhtemelen ertesi gün teslim edecekler, ikame araç için net birşey söylemiyorlar, boşta araç olursa veririz diyorlar.

Çevrimdışı chemenche

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Uzun sureli müşteri olarak kesinlikle Çakıroğlu. Kayadibi'ne kıyasla hem ilgi hem de işçilik çok daha iyi. İkame araç için birşey diyemem ama Çakıroğlu'nda rica ederseniz yakın bir noktaya arabayla bıraktıkları bile oluyor.
Saygılar.
BB

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aydoğanlarda 30bin bakımı 754tl'ya yaptırdım. cam suyu almadım.
ekstradan yakıt filtresi değişiyormuş 30binde.
ek olarak fabrikadan yakıt borusundaki bir kelepçe boruya zarar verdiği için sökülmesi talimatı gelmiş onu sökmüşler.

Çevrimdışı erdalask

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese Merhaba, Skoda Rapid Spaceback 2016 Dizel Otomatik 1.4 aracımın 30.000 bakımı için fiyat istedim 1060 tl istediler. Polen Filtresi, Hava Filetresi falan saydı baya dedim polen filtresini değiştrimeye gerek yok, değişmese bile fiyat  değişmez dediler. Bu nasıl iştir anlamadım.

Çevrimdışı sensoy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba, ben de aracıma 11 Nisan için randevu aldım 960 TL tutacak dediler, malum doğuş oto fiyat politikası, koymadıkları silecek suyunu dahi faturaya ilave ediyorlar, ayrıca faturanın yarısı işçilik ücreti oluyor. Garanti devam etsin diye herkes katlanıyor.

Çevrimdışı alfvalid

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
istanbul'da bulunan birkaç servisten fiyat istedim hepsi aynı fiyatı verdiler.1117 TL.