škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arabam dizel yerine benzin koydular..

MURATE · 79 · 16041

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Murat geçmiş olsun. Sorun can sıkıcı, en azından cözüm konusunda uğraştırmamışlar. Umarim en kısa sürede kesin olarak çözülür.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;562446
İnşallah yeni parçalar bir sıkıntı çıkarmaz.Bunla geçer.Duyunca üzüldüm.Takipteyşm.

Teşekkür ederim. ..bilgi aldıkça paylaşım yapacağım.

Alıntı yapılan: enoktakenokta;562449
Murat geçmiş olsun. Sorun can sıkıcı, en azından cözüm konusunda uğraştırmamışlar. Umarim en kısa sürede kesin olarak çözülür.

Ender teşekkür ederim. ..gerçekte Moral bozucu bir durum...İnşallah daha  sorun çıkmazda. kurtulurum......

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Murat Bey sırf bilgimiz olsun diye soracam; yapacakları işin maliyetini söylediler mi?

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;562464
Murat Bey sırf bilgimiz olsun diye soracam; yapacakları işin maliyetini söylediler mi?

Evet soyluyorummm

16350 tl

FişiniZi kaybederseniz. ..ödeyeceğini bedel....

Çevrimdışı timbaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kaybetme degil sadece....
hic vermeyenler ve sormayanlar var, baska plakaya yazanlar, fis almazsan indirimli diyenler vs...
bazen verilen fisi hemen orada cope atanlar goruyorum.... sorun ciksa ayikla pirincin tasini...

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MURATE;562467
16350 tl, FişiniZi kaybederseniz. ..ödeyeceğini bedel....

Neee, yandım anam :kork1:

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bakkaldan aldığım sucuğun bile fişini bitene kadar saklarım ne olur ne olmaz burası Türkiye.  zehirlenirim falan kanıt olsun.

Ama shell in merkez yönetimi çok iyi.  İstasyonun birini internetten şikayet ettim, bir ay boyunca  aradılar beni, istasyona gittik başlarına çöktük, şurasını kontrol ettik,  pompacıyı odaya çektik  falan, baya detay verdiler yani.

başka istasyon olsa bilmiyorum bu kadar  zararsız çıkar mıydınız?

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Frequency;562302
Bu tabancaları hangisiydi bilemiyorum, depo ağzına girmiyordu, benzin mi dizele, dizel mi benzinli depoya girmiyordu?

Dizel tabancası benzinli depo girişine uymuyor. Aracı alır almaz istasyonda denemesini yapmıştım.

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu hasar plakaya işlenmeyecek değil mi?????sadece servis kayıtlarında görülecek...

Çevrimdışı Frequency

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Günün kazananı skoda servis...olan da sigorta şirketine olmuş.
işi iyi abartmış, sistemin düzgünce temizlenmesi yeterli ama o ne bulduysa değiştirip, paraya çevirme uyanıklığını yapmış...kazanç ticarette !?...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Plakaya islenecegini sanmiyorum zira ortada bir kaporta hasari yok ;)

Ama her ihtimale karsi yapilan islemin faturasinin bir kopyasini saklarim ;)

Benim tahminlerimin de uzerinde fiyat cikarmislar. Depo hortum Allah ne verdiyse degistirecekler herhalde

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yüce motor iyi üfürmüş.aynı olay benimde başıma geldi dizel yerine benzin koydular kartal da tabi çalıştırmadan uyandım durumu ilettim ve hemen usta çağırdılar arabayı kontağı açmadan pompayı çalıştırmadan kenara ittik yakıtı alttan boşalttı arka koltuğun altından elini sokup depoyuda güzelce temizledi sistemi komple boşalttı hiç arabayı çalıştırmadan yaptı bunları sonrada yakıtımı doldurup gönderdiler.Yüce abartmış güzel bi sistemi boşaltıp enjektör ve depo temizliği ile hallolurdu bu iş...ama servislerin de yedek parça satması lazım milleti soymaları lazım Allah ' tan cebinizden bişey çıkmayacak...eğer cebinizden yaptıracak olsaydınız da bu işlem sanayide en fazla 1 tekliğe hallolurdu emin olun..

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adnan58;562561
Yüce motor iyi üfürmüş.aynı olay benimde başıma geldi dizel yerine benzin koydular kartal da tabi çalıştırmadan uyandım durumu ilettim ve hemen usta çağırdılar arabayı kontağı açmadan pompayı çalıştırmadan kenara ittik yakıtı alttan boşalttı arka koltuğun altından elini sokup depoyuda güzelce temizledi sistemi komple boşalttı hiç arabayı çalıştırmadan yaptı bunları sonrada yakıtımı doldurup gönderdiler.Yüce abartmış güzel bi sistemi boşaltıp enjektör ve depo temizliği ile hallolurdu bu iş...ama servislerin de yedek parça satması lazım milleti soymaları lazım allah tan cebinizden bişey çıkmayacak...eğer cebinizden yaptıracak olsaydınız da bu işlem sanayide en fazla 1 tekliğe hallolurdu emin olun..

Ortada bi sorun var. Yanlış yakıt koyulmuş. Ben arabaya dünya para vercem. Pompacı yanlış yakıtla motorumun içine edecek. Sonra diyecem ki yüce oto üfürmüş. Kimse kusura bakmasın aynı durumda bende komple sistemi yeniletmek isterim.

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence az bile yapmış. üfürmesi gerekir bu durumda diye düşünüyorum. Ama pompacının da maşallahı varmış. Ben her seferinde pompacının başında bekler dolum yapılıncaya kadar beklerim. Allah'tan taşıt tanıma var da başka yakıt koyamıyorlar :)