škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Dikiz aynası ayarlama sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ac1dBuRN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

Dün aracımı yolun sol tarafına paralel park etmek isterken fark ettim, sol dikiz aynasını kaldırımı görmek için aşağı indirmeye çalıştığımda sağ ayna da birlikte aşağıya iniyor. Ayar butonunu sağ aynaya çevirdiğimde ise sadece sağ ayna aşağıya iniyor. Tekrar tekrar denedim, aracı yneiden çalıştırıp denedim ancak sorun çözülmedi. Böyle bir hata ile daha önce karşılaşan var mı? Çözüm önerisi olan var mı? Aracım şu an 12bin de çözemezsem 15bin bakımda servise söylemeyi bekleyeceğim.

Çevrimdışı huseyin.cesmeci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ac1dBuRN;641463
Merhabalar,

Dün aracımı yolun sol tarafına paralel park etmek isterken fark ettim, sol dikiz aynasını kaldırımı görmek için aşağı indirmeye çalıştığımda sağ ayna da birlikte aşağıya iniyor. Ayar butonunu sağ aynaya çevirdiğimde ise sadece sağ ayna aşağıya iniyor. Tekrar tekrar denedim, aracı yneiden çalıştırıp denedim ancak sorun çözülmedi. Böyle bir hata ile daha önce karşılaşan var mı? Çözüm önerisi olan var mı? Aracım şu an 12bin de çözemezsem 15bin bakımda servise söylemeyi bekleyeceğim.
Merhaba araç nedir bilmiyorum ama şöyle bişey var 2016 octavia kullanıcısıyım sağ aynayı ayarlarken sağ sol ayna aynı anda hareket eder sağı ayarlarsiniz daha sonra sola alıp sol ayna ayarlaniyor bilginiz olsun

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Ac1dBuRN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14477]huseyin.cesmeci[/MENTION]
Modeli yazmadığım için kusura bakmayın. Aracım 2017 Octavia makyajlı kasa, sport paket.

Bendeki durum dediğinizin tersi gibi anlıyorum. Sağ aynayı bağımsız ayarlayabilirken sol aynayı ayarlamaya çalıştığımda sağ ayna da aynı şekilde hareket ediyor. Ancak bu durum daha önce olmuyordu diye hatırlıyorum.

Çevrimdışı 53AK53

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba. Bolero ekranından ayna ayarlarında senkronize ayarı off konumuna getirin sorun çözülecektir.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim 2011 octidede aynı. sağ ayna baağımsız ayarlanıyor sol ayarlarken sağ aynada değişiyor. ayrıca aracım klasik model ve bolero ekran bilgisayar falanda yok. demek ki bu bir arıza değil , özellik bu şekil.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ekran yoksa senkronizasyon/iki aynayı aynı anda hareketlendirme olayı vag-com ile açılıp kapatılabiliyor.

Çevrimdışı Ac1dBuRN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
[MENTION=10541]53AK53[/MENTION]
Teşekkürler, Bolero ekrandan araç ayarlarından aynaların senkron ayarlanmasını kapattım düzeldi.
 [MENTION=12462]rsimsek[/MENTION]
2017 Sport paket aracımda VAG-COM uygulamadan açık geldi. Güncelleme almış olabilir.