škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2017 skoda octavia 1.4 tsi sport kullanicilari

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı by_slmrkl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Vierna;636180
Merhaba ben de 3 gün önce sport sahibi olarak aranıza katıldım :)

Bizim araçlarda geriye takınca sağ ayna aşağıya iniyor mu? Golf'te yapmıştım ama bunda ya yok ya da beceremedim.

Arkadaşım bildiğim kadarıyla ayna tuşunu sağ konuma alırsanız geri vitese alınca ayna aşağıya doğru yönelecektir.

Çevrimdışı Vierna

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: by_slmrkl;636278
Arkadaşım bildiğim kadarıyla ayna tuşunu sağ konuma alırsanız geri vitese alınca ayna aşağıya doğru yönelecektir.

[MENTION=16754]by_slmrkl[/MENTION] vallahi sisteme yabancı değilim ve hemen hemen çoğu kombinasyonu denedim (aynayı sağda tutmak dahil) ama unutmuş olabilirim nasıl yapıldığını.

Çevrimdışı rduran

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Vierna;636284
[MENTION=16754]by_slmrkl[/MENTION] vallahi sisteme yabancı değilim ve hemen hemen çoğu kombinasyonu denedim (aynayı sağda tutmak dahil) ama unutmuş olabilirim nasıl yapıldığını.

Aracınızda hafızalı koltuk var mı? Hatırladığım kadarıyla hafızalı koltuk yoksa ayna aşağı inmez.

Çevrimdışı Vierna

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rduran;636285
Aracınızda hafızalı koltuk var mı? Hatırladığım kadarıyla hafızalı koltuk yoksa ayna aşağı inmez.

[MENTION=7926]rduran[/MENTION] yok hocam. golfte de yoktu ama. kitapçıkta iki türlü de olur diyor. koltuk varsa koltuğa yoksa anahtara kodlanır diye.

Çevrimdışı rduran

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Vierna;636286
[MENTION=7926]rduran[/MENTION] yok hocam. golfte de yoktu ama. kitapçıkta iki türlü de olur diyor. koltuk varsa koltuğa yoksa anahtara kodlanır diye.

Golf'ü bilmiyorum ancak ben aracı alırken böyleydi. Aşağı inen ayna için hafızalı koltuk opsiyonunu da almak gerekiyordu. Siz yine de multimedya ekranından araç ayarlarını kontrol edin. Vdcs ile kendi aracımda aşağı inen aynayı açınca multimedya ekran ayarlarında da açma kapama kısmı belirdi.

Çevrimdışı by_slmrkl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Vierna;636284

Evet arkadaşım hafızalı koltuk var