škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2017 skoda octavia 1.4 tsi sport kullanicilari

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KoxaL35

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Araç sahiplerine bir sorum var Araçta Android Auto var mı?
Araccın siparişini verdik ama bunu kontrol etmeyi unutmuşum..

Çevrimdışı KoxaL35

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bsarmaz;624398
Evet var, mirror link de var.

Android Auto uygulaması ülkenizde desteklenmemektedir diyor Google Playde. O uygulamaya gerek olmadan mı kullanıyoruz peki?

Çevrimdışı bsarmaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Valla ben teknoloji özürlüyüm biraz kusura bakmayın ama Adana'da tesadüfen skoda grubundan tanıştığım bir arkadaş whatsapp ile link gönderdi bana ve benim oğlan da oradan indirerek bağlantı kurdu. apk.mirrorlink.com iacap ederse ben de size gönderebilirim. Henüz mirror link'i kullanmayı beceremedim ve uğraşacak vaktim de olmadı.

Çevrimdışı ferrowi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KoxaL35;624399
Android Auto uygulaması ülkenizde desteklenmemektedir diyor Google Playde. O uygulamaya gerek olmadan mı kullanıyoruz peki?

Merhaba Mirror linki kendi telefonum desteklemedigi için android auto yükledim cihazıma ve bu sayede navigasyon google komut ve mobil senkrozasyon saglayabildim. android auto google playden ulke destegindne dolayı cıkmıyor ama apkmirror  sayfasından indirip kurdum ve güzel calısıyor ama kablonuzun iyi olmasına dikkat edin her kabloyla uyum saglamıyor.

Yakıt konusunda suanda 7 -7.5 civarı istanbul trafiginde kullanıyorum. Dün gece karşıya geçtim geldim. 4.5 e kadar düştügünü gördüm ve ortalamam 5.3 civarı tutu gidip gelmem .  Ama genelde eko modda kullandıgımda böyle.

Çevrimdışı KoxaL35

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ferrowi;624426
Merhaba Mirror linki kendi telefonum desteklemedigi için android auto yükledim cihazıma ve bu sayede navigasyon google komut ve mobil senkrozasyon saglayabildim. android auto google playden ulke destegindne dolayı cıkmıyor ama apkmirror  sayfasından indirip kurdum ve güzel calısıyor ama kablonuzun iyi olmasına dikkat edin her kabloyla uyum saglamıyor.

Yakıt konusunda suanda 7 -7.5 civarı istanbul trafiginde kullanıyorum. Dün gece karşıya geçtim geldim. 4.5 e kadar düştügünü gördüm ve ortalamam 5.3 civarı tutu gidip gelmem .  Ama genelde eko modda kullandıgımda böyle.

Kablo Sanirim Şarj kablosundan bahsediyorsunuz. Hazirda bekliyor zaten :)

Çevrimdışı Mvguney

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sport aracımı aldım.
Performans bilgilerim şehir içi 60 km+ şehir dışı 240 km yol çalışmalı sıkışık trafikli yol 6.3 litre ve bütün modları denedim. bunun üzerine sıkışık trafikli sadece şehir içi 35 km 8.3 litre bu da eco modda. Eski audi a3 kullanıcısıyım. Boş donanımdı audi. Buna gelince cennete gelmiş gibi oldum. Ancak eksilerini söylemeden geçemeyeceğim belki düzeltilebilir şeylerdir görüşlerinizi alabilirim. 17 inch dunlop lastikle geldi bu lastikten mi yoksa süspansiyondan mı olduğunu anlamadığım bir sertlik var araç sürekli gergin gibi. Yanlış anlamayın herhangi bir ses değil ama yolda ne varsa içerde yaşıyorum gibi. bir de audiyle gerçekten sürüş güvenliğinin yüksek olduğunu bu aracımı alınca anladım ankarada olup öveçler tarafında yaşayanlar bilir çetin emeçin altgeçitleri virajlıdır. Buralara audiyle hiç hızımı değiştirmeden 80 85 km ile ok gibi girebiliyorken. Bu araçta bir kere denedim arka attı daha da denemedim 65 le dönüyorum. Yani sürüş daha özen istiyor. Sorularınıza da cevap verebilirim aracın içiyle ilgili. İyi forumlar

Çevrimdışı bsarmaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kardeşim aracın hayırlı olsun, aldıktan sonra lastik havalarını kontrol ettin mi hiç? Eğer bakmadıysan bir bak çünkü ben de senin gibi hissetmiştim sonra lastik havalarına bakınca hepsinin 40 üzeri olduğunu gördüm ve düzelttim, şu an konfor çok güzel.

Çevrimdışı Mvguney

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bsarmaz;624466
Kardeşim aracın hayırlı olsun, aldıktan sonra lastik havalarını kontrol ettin mi hiç? Eğer bakmadıysan bir bak çünkü ben de senin gibi hissetmiştim sonra lastik havalarına bakınca hepsinin 40 üzeri olduğunu gördüm ve düzelttim, şu an konfor çok güzel.

Teşekkür ederim. Bir süredir foruma bakamadım en kısa sürede lastiklere bakacağım bir de hava olmasa bile dokusu da sert galiba dunlop sport maxx diye bir lastikle geldi doğrudan bende önceden michelin primacy 3 vardı o çok konforlu idi. lastik işlerini bi gözden geçireceğim işte

Çevrimdışı 06CCC06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sport paketin satışını bitirmişler galiba fiyat listesinden kaldırmışlar sport paketi

Çevrimdışı Mvguney

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06CCC06;624732
Sport paketin satışını bitirmişler galiba fiyat listesinden kaldırmışlar sport paketi
http://www.skoda.com.tr/models/yeni-octavia/fiyat-listesi

burada 110900 tl olacak şekilde güncellenmiş dünden. Listede gözüküyor

Çevrimdışı KoxaL35

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mvguney;624735
http://www.skoda.com.tr/models/yeni-octavia/fiyat-listesi

burada 110900 tl olacak şekilde güncellenmiş dünden. Listede gözüküyor

Şuan listede yok Sport paket. Bende goremedim

Çevrimdışı Mvguney

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
https://drive.google.com/open?id=0B7CHAzhBABm5NTA5WUh5RnVEYUE

Anladığım kadarıyla sitenin bir hatası sonucu tüm sayfa görünmüyor mobilde. Bilgisayarda yada tüm modeller listesinde görebiliyorum ben.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyat listesinde var hala, fakat Octavia' da artık 1.5 TSI satılmaya başlanacağı için ( Almanya' da başladı bile ) bu aracın zaten uzun süre satışta olma ihtimali yok. Ellerindeki 1.4 TSI araçları hızlıca eritebilmek adına alınmış bir aksiyon diyebiliriz Sport paketler için. Ama gerçekten çok uygun fiyata veriyorlar. Fiyat/performans olarak harika bir otomobil.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı takatas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bsarmaz;624466

Merhabalar. 3 hafta önce bende 1.4 tsi sport paket satın aldım. Lastik basınçlarını problem olmayacağını düşünerek henüz kontrol etmedim. Siz 40  yazınca kontrol etmeyi düşünüyorum. Normalde basınçlar kaç olmalı? Yardımcı olabilir misiniz?