škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ailenin yeni uyesine yardım

abeyy · 20 · 3901

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
herkese merhaba arkadaşlar. biraz sonra bende octavia alesine katılmanın ilk adımını atıyorum. kaporayı verip on gün sonra aracımı teslim alacagım yogun arastırmalar sonunda en dogru ailenın bu aıle olduğuna karara verdım :) sımdıde son bı yardım ıstıyorum sızden octavıa 1.6tdı style ya hangi eklemeleri yaptırayım. bugune kadar sunroof ve 17 jant için fiyat almıstım ama 17 janttı tr sartlarında çok tavsıye edılmedığını gördüm bana onerilerinizi bekliyorum...

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
17 almazsanız sonra çok üzülürsünüz.

dikkatli kullandığınız sürece 17 jantın sizi üzmesi çok zor. Üstelik bakın max bir dikkatten de söz etmiyorum.

İnsanlar alışmışlar araçlarını acımadan kullanmaya, çukurlara, tümseklere fren yapmadan girmeye. Sonra Türkiye de 17 kullanılmaz diyorlar.

Bundan önce yaklaşık 2 sene 18'' ant kullandım, üstelik 3.5cm kısa yaylarla, bir kere jant lastik sorunu yaşamadım. Keza Octavia da da 3.5 yaylarla 17'' jant kullanıyorum ve sıkıntı yok. Hatta ben 18'' almadığıma pişmanım.

Size tavsiyem hem görünüş, hem yol tutuş, hem de kullanıma uygunluk açısından 17'' den vaz geçmeyin.

Ama biraz sert kullancıysanız, çukurları, tümsekleri takmıyorum diyorsanız da hiç bulaşmayın

Çevrimdışı wampir2000

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşım sen milletin dediğine aldanma aynı özelliklerdeki aracı alalı 20 gün oldu hem uzun yol hem de şehir içi kullandım ve 3000 km yol yaptım. Gerek yol tutuşu gerek görseli olsun daha iyidir. Hiç tereddüt etme...

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ikinizede katiliyorum 16jantli Octavia ile 17 jantli Octavia yi yanyana gosterdi bayi gercektwn ikisi farkli arabalar gibi duruyorlar. 17jant tamamdir :) baska neler ekletmeliyim tavsiyeleriniz benim icin cok onemli...

Çevrimdışı MaxiGorky

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mgremaps.com
bazen 17 bile kendi aracımda gözüme küçük geliyor:) bu araçta 17 jant ve sunroof kesinlikle olmalı

edit: cam altı krom çıtalar çok hoş duruyor. (normalde krom aksesuar sevmem) aracımın üzerinde geldi orijinal aksesuar olarak ve araç yandan çok hoş duruyor.
« Son Düzenleme: 27 Temmuz 2015, 22:03:29 Gönderen: MaxiGorky »

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç sportif duruşundan dolayı çok uzun gibi görünmese de gerçekten çok büyük. 16" jantlar kalın yanaklı 15" gibi duruyor. Şimdiki aklım olsa bende 17" hatta 18" alırdım.

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
17jant tamamdir arkadaslar biraz daha yazarsaniz 18e gececem :) janta takilmayalim artik bu arabada olmayipta olmazsa olmaz diyeceginiz ne var. tamam 17jant olmali baska :)
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2015, 00:48:18 Gönderen: abeyy »

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
18 jant ve yay var bende bir başkadır bunun görseli.Hiç şikayetimde yok:) Sunroof gayet iyi ses filan yapıyor ama yağlatınca sıkıntı yok

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ön park sensörü
Deri - Alcantara koltuklar
Spor süspansiyon
Sunroof

benim sıralamam bu şekilde olurdu.

Çevrimdışı bugra042

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı bilen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Colombus ekran , ön park sensörü veya tam deri koltuklar gibi seçenekler için sizi 10 günden fazla bekletebilirler.
Ama diğer arkadaşların yazmış olduğu jant,lastik vs bunları alırken siparişinize göre hemen hallederler tabiki.

Şansınız varsa bence de ön park sensörü olsun, araç gerçektende oldukça büyük ve park ederken önünü kestirmek için işe yarıyor. colombus ekran olan octavia 10 gün içinde getiriyorlarsa ne ala ! o zaman en önemlilerden biri diyebilirim.

hayırlı olsun şimdiden, güzel bir karar vermişsiniz.

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Malesef durum oyle degil yeni euro 6 motor octavia icin ufak rötuş larin disinda tum eklemeler fabrikada yapilip geliyormus sadece jant degisikligi icinde fabrika yapiyormus her yeri aradim hepside 8hafta sure verdi. Onun icin eklemeleri tam olarak netlestirmek istiyorum.

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
selamlar, daha önceki aracınız neydi bilmiyorum. ancak ön park sensörü bizim gibi büyük araçlar için büyük kolaylık.

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ya kizacaksiniz ama ben hala dsg sanzimanmi manuel mi karar veremedim kucuk bi ilcede yasiyorum ve yogun bi trafige cok ender denk geliyorum dsg ye verecegim 5bini baska donanimlarami harcasam acaba?

Çevrimdışı bilen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abeyy;525278
Ya kizacaksiniz ama ben hala dsg sanzimanmi manuel mi karar veremedim kucuk bi ilcede yasiyorum ve yogun bi trafige cok ender denk geliyorum dsg ye verecegim 5bini baska donanimlarami harcasam acaba?

Evde sizden başka DSG şanzumana ihtayaç duyacak kimse yoksa (örneğin benim eşim özellikle otomatik araç istedi) neden 5 bin tl veresiniz ki, madem öyle dediğiniz gibi bu 5 bin tlyi gidip diğer istediğiniz/hayalini kurduğunuz aksesuarlarda harca pek tabikide.
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2015, 17:47:58 Gönderen: bilen »