škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ben octaviadan inip fabiya nasıl bineceğim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: onuroktay;507945
Direk Psikolojik Çöküş. :)))
Hiç bir zaman çöküş yaşamadım ancak kafam karışıyordu. Mesela Favorit' e binip start/stop butonu aradığımı bilirim. :rm:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;507878
Tabancayı alıp, arabadan inmem, indirirseniz kendimi fururum deyin, belki sizde kalır...

Yahut da tam tersi: "Beni bi daha o dsg'li octi'ye bindirirseniz kendimi intihar ederim" :++::++:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yazın benzer bir durumu bende yaşıyordum ama malın en güzeli elindeki diye boşuna demiyorlar insanın kendi arabası bir başka oluyor :)

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün 2015 Jeep Cherokee 2.0 TD ye bindim, vites geçişleri DSG gibi değildi, her geçiş hissediliyor..

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;508013
Madem seni uyuz edeyim biraz [emoji41] Türkiyedeki ilk teslim octi bizim araba. 17 teron var koltuk ısıtmalalar var anahtarsız giriş çalıştırma var biz alırken bluetooth standart değildi o var bu opsiyonlarla ilk teslim edilen araçtı[emoji23]

Senin direksiyon 4 kollu ama naberrr :))

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Furki;508046
Senin direksiyon 4 kollu ama naberrr :))

Arkasında hangar taşıyan arabaya uygun bir şekilde 4 kollu kardeşim evet [emoji2] çünkü bir aile otomobili cam filmi bile yok octide plaka ampüllerini bile led yapmadım [emoji23][emoji41]
3 kollu direksiyonu krom egsozu komple led aydınlatması spoilerı cam filmi olanı bende raad ol [emoji2][emoji41]
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2015, 23:47:33 Gönderen: Esariipek »

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;508065
Arkasında hangar taşıyan arabaya uygun bir şekilde 4 kollu kardeşim evet [emoji2] çünkü bir aile otomobili cam filmi bile yok octide plaka ampüllerini bile led yapmadım [emoji23][emoji41]
3 kollu direksiyonu krom egsozu komple led aydınlatması spoilerı cam filmi olanı bende raad ol [emoji2][emoji41]

Hadi konuyu saptırma abi araba gelsin görüşücez :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Ev aldigimda fabia ve cordobadan sonra 2. Favorit donemine baslamistik, biraz sarsmisti dogal olarak ama bi yandan da seviyordum favoyu. Blackline baska bi sey, simdi temizi olsa kenarda dursa diyecehim bi araba.

Çevrimdışı um1t

• Octaviarnus
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hadi yüreğim ha gayret
Hele sıkı dur hele sabret
Başını eyme dik tut
Bu bi rüyaydı farzet
hadi hadi yüreğim ha gayret...  

Sertap erenerden güzel bir şarkı size gelsin :)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;508042
Dün 2015 Jeep Cherokee 2.0 TD ye bindim, vites geçişleri DSG gibi değildi, her geçiş hissediliyor..
EDC' li birRenault' a binmediğin için şanslısın.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
her ne olursa olsun, insanın kendi aracı gibisi yok...

şirket aracı emanet araç olduğu için ben şahsen kendimi rahat hissedemiyorum. Allah muhafaza bi olay olsa kasko masko bi şekil hallolur masraflar ama araç sahibi olan "patron" ile bu sebepten yüz yüze gelmek çok kötü bir durum.

fakat kendi aracında patron sensin, kimseye hesap verme zaruretin yok, kafan rahat.

o yüzden şirket aracıyla şahsi araçları kıyaslamaya hiç gerek yok, çünkü şahsi aracın tadı keyfi başka hiç bişeyde yok.

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;508104

şirket aracı emanet araç olduğu için ben şahsen kendimi rahat hissedemiyorum. Allah muhafaza bi olay olsa kasko masko bi şekil hallolur masraflar ama araç sahibi olan "patron" ile bu sebepten yüz yüze gelmek çok kötü bir durum.

fakat kendi aracında patron sensin, kimseye hesap verme zaruretin yok, kafan rahat.

o yüzden şirket aracıyla şahsi araçları kıyaslamaya hiç gerek yok, çünkü şahsi aracın tadı keyfi başka hiç bişeyde yok.

Bu yoruma aynen katılmakla beraber fazlasını düşünüyorum aynı fikirdeyim.Bugün teslim ettim aracı fabia candır:):):):):gut:

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya arkadas fabiaya nasil binecegini sorms bir suru alakasiz cevap vermissiniz.

- oncelikle eger araci siz kullanacaksaniz sofor kapisindan, yok eger yolcu iseniz diger kapilardan binin.
Ve bunada cok sukur deyip sıkış tepis toplu tasima araclarini gozlemleyin.
:-))))))

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;508104

Abi kazayi goze almiyosa patron altina araba vermiycek bu kadar olay. Konuya aciklik getirin bence lafini yapicaksa sofor versin sana :D

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öyle ya, çalışan keyfinden mi biniyor o arabaya?...Her türlü koşul düşünülerek riske edilecek tabii ki, yoksa neden kaskoya o kadar para verilsin?
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)