škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Tas atiklari

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömeravni

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar tas atiklari olan var mi cozum nedir.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Nokta rötuşla kapatmak zarifçe. Kürdan veya özel nokta rötuş fırçasıyla...

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eğer tırnağa gelecek şekildeyse rötuş boyası + kartvizit öneririm.

kartviziti akla gelen ilk şey olarak söyledim. rötuş boyasını nokta şeklinde sürdükten sonra rakle misali düzlemek için kartvizit kullanımı taş izini neredeyse orada hiç yokmuş gibi yapıyor.

Çevrimdışı Ömeravni

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;656551
eğer tırnağa gelecek şekildeyse rötuş boyası + kartvizit öneririm.

kartviziti akla gelen ilk şey olarak söyledim. rötuş boyasını nokta şeklinde sürdükten sonra rakle misali düzlemek için kartvizit kullanımı taş izini neredeyse orada hiç yokmuş gibi yapıyor.

Cevaplar icin tskler yaptiginizin fotografini atabilirmisiniz

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda nin boyası sert bu yüzden çok taş izi oluyor her çarpan taş boyayı catlatıyor nerdeyse

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam benim aracım şu an bende değil o yüzden işlemli noktaların fotoğraflarını çekemedim ancak sadece taş izi değil, derin çizik vs her yere rötuş boyası uyguluyorum. bu izler sizin el işçiliğinize göre bazen neredeyse fark edilmeyecek şekilde kapanıyor bazen de gayet fark edilir ancak boyanın paslanmasını engelleyecek şekilde duruyor.

sizin de niyetiniz uzaktan bakınca bile beyaz beyaz astar izlerini ortadan kaldırmaksa rötuş boyası öneririm. ben color n drive marka kullanmıştım zamanında güzel bir kit halinde gelmişti uzun süre de kullandım. [MENTION=15470]Ömeravni[/MENTION]