škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb Koltuk Kılıfı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serhatsoylu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barozel;647244
Herkese merhabalar...
Döşemecioğlu firması Superb Style ve prestij paketler için kılıf dikmeye başlamış. Ben aldım ve Konyada Şahin oto döşemede taktırdım. Gerçekten çok güzel dikilmiş birebir uyum sağladı. Orjinal gibi duruyor. Renkde çok güzel uyum sağladı araca.

Renk ne hocam, kumas nasil bir kumas. Fiyat ne kadar olmus?
Fotograf da olsa :)

Cok mu sey istedim :)

Çevrimdışı barozel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Kusura bakmayın resimleri yeni yükleyebildim. Ben dikimini çok beğendim renkte çok güzel uydu. Firmanın sitesinde siyahlı olan rengide var. Ben bej renk tercih ettim. Ön koltuktaki düğmelerin yerleri ve arka koltuk ta bulunan katlama noktalarının olduğu yerler normalde kapalı geliyor. Ben oraları açtırdım tercih sizin kapalıda kullanılabiliyor.
 Döşemecioğlu Fiyat 350 tl.

Çevrimdışı by_slmrkl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese merhabalar...
Döşemecioğlu firması Superb Style ve prestij paketler için kılıf dikmeye başlamış. Ben aldım ve Konyada Şahin oto döşemede taktırdım. Gerçekten çok güzel dikilmiş birebir uyum sağladı. Orjinal gibi duruyor. Renkde çok güzel uyum sağladı araca.

Arkadaşım merhaba fotoğraf paylaşabilir misin? Teşekkürler

Çevrimdışı by_slmrkl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese merhabalar...

Arkadaşım merhaba fotoğraf paylaşabilir misin? Teşekkürler kardeşim
Ayrıca kaç lira?

Çevrimdışı barozel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar fotoğrafları yükledim ama görüntülenmiyormu acaba? Döşemecioğlunun kendi sitesinde de uygulama resimleri var ordanda dilerseniz bakabilirsiniz.
Saygılarımla

Çevrimdışı serhatsoylu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Çok güzel olmuş. Güzel günlerde kullanın. Renk de, kumaş seçimi de süper.
Fiyat da çok iyi.
Açtırdım dediğiniz yerler nereler, onu anlayamadım ama. Özellikle arka katlama yeri?
Arka sırt tek parça da, siz iki parçaya mı böldürdünüz?
Kendimiz montajını yapamaz mıyız yani?

Bu arada siz kargoyla istediniz Konya'ya, değil mi?
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2019, 20:31:59 Gönderen: serhatsoylu »

Çevrimdışı barozel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çok teşekkürler. Arka koltuk 2 parça olarak geliyor. Açtırdığım yerler de ön yolcu koltuğundaki üstte bulunan ileri geri düğmelerinin yeri ve arka koltukta üst kısımlarda bulunan koltuk katlama kilitlerinin olduğu yerler. Ben işin ustasına takdırdım. Kendim takmadım. Özellikle arka koltuğun yanlarında bulunan sağlı sollu 2 parça var onlar dikkat istiyor.  Ben kargoyla istedim MNG ile geliyor kapıda kartla ödeme yapabiliyorsunuz. Kumaş kalitesinden ben çok anlamam ama taktırdığım arkadaş yıllardır bu işi yapan birisi, kumaşın kaliteli olduğunu söyledi.
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2019, 21:04:44 Gönderen: barozel »

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kılıf hakkaten güzel olmuş. benim araçta da orjinal bej alkantra suni deri var. biraz temiz kullanırım. 4 yıl oldu hala ilk günkü gibi. üstelik ufak tefek leke bile olsa alkantra(nubuk) kısım ıslak mendille silince hemen çıkıyor. benim planım döşemeler eskiyinceye kadar orjinal halinde kullanmak. ne zaman eskir bilemem ama eskiyince de böyle bir kılıf taktırmak. benden sonra aracı kullanacak kişi için koltukları korumam. eskiteceksem ben eskitirim sonra kılıf takar kullanırım. kimseye al ben eskitmedim sen eskit demem :) ������

Çevrimdışı serhatsoylu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba. Döşemecioğlu kılıfı kendisi takarsa ekstra para alıyor mu? Yoksa kılıf 350 diyor, takımı da dahil mi? Bilen var mı?

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Vıp döşeme yapan imalatçıya gittim kenarlar orjınal deri oturma yerleri nubuk terlemeyi önlemek için.kapı kenarları ve kolçak ta deri  döşeme renginden eski kılıfı komple söküp sıfır döşeme ve ortapedik sünger yapmak kaydıyla 6000 tl fiyat aldım.