škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb Koltuk Kılıfı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tekdogan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün döşemcioğluna gittim. Sitenizde uygulama örneği var neden yapmıyorsunuz diye sordum. Önceki yaptıklarında sıkıntılar çıkmış, tekrar kalıp almam gerekiyor, kimsede iki arabasını bırakmıyor dedi. Araba kiralayıp yapmam gerekir, şu an için yoğunum dedi. Vaktin varsa bekle, yoğunluk geçince yapabilirim dedi. 1 ay sonra tekrar irtibat kuracağım.

Adamın tuzu kuru. Superb yapmasam da benim yeterince müşterim var diyor. Sadece corrolla civic günümü dolduruyor diyor.

Bunun dışında şaşmaz oto sanayide favorim diye bir yer var. Orası elimde hazır var dedi, fiyat olarak 600 tl istedi. Baktım dükkan sinek avlıyor hem de fiyat yüksek, yaptırmadım.

Çevrimdışı serhatsoylu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tekdogan;646772
Bugün döşemcioğluna gittim. Sitenizde uygulama örneği var neden yapmıyorsunuz diye sordum. Önceki yaptıklarında sıkıntılar çıkmış, tekrar kalıp almam gerekiyor, kimsede iki arabasını bırakmıyor dedi. Araba kiralayıp yapmam gerekir, şu an için yoğunum dedi. Vaktin varsa bekle, yoğunluk geçince yapabilirim dedi. 1 ay sonra tekrar irtibat kuracağım.

Adamın tuzu kuru. Superb yapmasam da benim yeterince müşterim var diyor. Sadece corrolla civic günümü dolduruyor diyor.

Bunun dışında şaşmaz oto sanayide favorim diye bir yer var. Orası elimde hazır var dedi, fiyat olarak 600 tl istedi. Baktım dükkan sinek avlıyor hem de fiyat yüksek, yaptırmadım.

Beklemekte fayda var o zaman. Fiyat için brşey dedi mi acaba?

Çevrimdışı tekdogan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serhatsoylu;646777
Beklemekte fayda var o zaman. Fiyat için brşey dedi mi acaba?

300 tl standart kumaş.

Çevrimdışı serhatsoylu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kılıf yaptırmayı düşünüyordum, muhabbetini de yapmıştık burada ve bazı forumlarda.

Ankarada döşemecioğlu fiyat/performans olarak iyiydi ama elinde yokmuş ve kalıbı alıp tekrar yapması için hem 2 gün arabayı istiyor hem de belli bir süre.

Öyle olunca Konyada araştırma yaptım biraz. Kadife veya tay tüyü kumaşlarla 600, deriyle 800, standart kumaşla 300 TL fiyat aldım. Yine arabayı 1 gün istiyorlar.

Hazır kılıfları sordum, 150-200 arası, çok basit olanlar var 100 TL.

Dün gezerken de BİMde bizim aracın döşeme renginde kılıflar gördüm ve çaresizlik+sinirle 75TL'ye geçici olarak aldım... Doğan görünümlü Superb oldu ama iş görür

Takmak için tam 1,5 saat harcadım ama!

Çevrimdışı barozel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kılıflarınızı güle güle kullanın. Bence hiç olmamasından iyidir. Bende Konyada ikamet ediyorum. Döşemecioğlu firmasının 2 günde ölçü alıp dikebileceğine emin olsam inanın gidip aracı bırakırım. İşçilikleri ve araca uyumu çok güzeldi. Tek anlam veremediğim Active, Comfort paketlerin kotuklarıyla style ve prestijin ölçülerindeki fark ne? Benim bildiğim sadece ortadaki açılır kısım olsa gerek. Bakalım inşallah ilerde yaparlar. İlk zamanlar sadece Octavia için kılıf dikiyorlardı...

Çevrimdışı mehmet6166

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kardeşim bende gittim oraya. ukala ukala tavırlar. dedim beleş de versen senden almam. o adama para kaptırmayın derim.

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

hazır kılıf aldım taktım
« Son Düzenleme: 29 Ocak 2019, 21:59:58 Gönderen: quiet50 »

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tekdogan;646778
300 tl standart kumaş.

1000 TL

Çevrimdışı barozel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Allah kaza bela vermesin güzel olmuş. Güle güle kullanın.

Çevrimdışı bozkan38

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun güle güle kullanın çok güzel olmuş. Marka nedir nerden aldınız link vs varmıdır aceba?

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bozkan38;647020
Hayırlı olsun güle güle kullanın çok güzel olmuş. Marka nedir nerden aldınız link vs varmıdır aceba?

BOSS marka servisinden almıştım AND Oto Ankara

Çevrimdışı barozel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese merhabalar...
Döşemecioğlu firması Superb Style ve prestij paketler için kılıf dikmeye başlamış. Ben aldım ve Konyada Şahin oto döşemede taktırdım. Gerçekten çok güzel dikilmiş birebir uyum sağladı. Orjinal gibi duruyor. Renkde çok güzel uyum sağladı araca.

Çevrimdışı barozel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese merhabalar...
Döşemecioğlu firması Superb Style ve prestij paketler için kılıf dikmeye başlamış. Ben aldım ve Konyada Şahin oto döşemede taktırdım. Gerçekten çok güzel dikilmiş birebir uyum sağladı. Orjinal gibi duruyor. Renkde çok güzel uyum sağladı araca.