škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb Koltuk Kılıfı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tekdogan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar

Yeni superb aracım için koltuk kılıfı yaptırmayı düşünüyorum. Ankara'da döşemcioğlunu  aradım fakat Style paket ve üstü için yapmadığını söyledi. Sizlerden yaptıran oldu mu. Yaptırdıysanız firma ismini paylaşabilir misiniz?

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben sakarya nazar oto döşemede comfort paket aracıma yaptırmıştım. Deri malzeme kullanıldı. Gayet memnunum.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: fusel;646343
Ben sakarya nazar oto döşemede comfort paket aracıma yaptırmıştım. Deri malzeme kullanıldı. Gayet memnunum.

Nazar otoda bende yaptırmayı düşündüm fakat yazın sıcağında oturulamayacak kadar sıcaklıktan dolayı vazgeçtim.Mekana gittim deri döşeme ürünlerini inceledim beğendim fiyattada anlaştık sadece gün seçimi kalmıştı kullanıcı yorumlarını okuyunca vazgeçtim

Çevrimdışı serhatsoylu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;646506
Nazar otoda bende yaptırmayı düşündüm fakat yazın sıcağında oturulamayacak kadar sıcaklıktan dolayı vazgeçtim.Mekana gittim deri döşeme ürünlerini inceledim beğendim fiyattada anlaştık sadece gün seçimi kalmıştı kullanıcı yorumlarını okuyunca vazgeçtim

Fiyat ne kadardı acaba?

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: serhatsoylu;646507
Fiyat ne kadardı acaba?

300 Eur 1.kalite çatlama ve dökülmeye garantili

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 1.5 yıl önce yaptırdım 1.kalite deriden. Tabi o zaman dolar euro bu kadar yüksek değildi. Çok memnunum üründen. Yazın çok ısınma gibi bir durum oluyor ancak görüntüsü çok güzel ve temizliği çok kolay. Çocuklar ayakkabı ile basıyor silince  geçiyor. Ben taş rengi ve siyah kombini yaptırdım. Arabanın tavanı ve diğer kısımlarıyla çok güzel uyum sağladı.  Tavsiye ederim.

« Son Düzenleme: 13 Ocak 2019, 15:38:28 Gönderen: fusel »

Çevrimdışı serhatsoylu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
[MENTION=16020]fusel[/MENTION] Çok güzelmiş. İyi günlerde kullanın... [MENTION=4833]ringcep[/MENTION] 300 euro ayırdığım bütçenin çok üzerinde. Teşekkürler bilgilendirmeniz için.
Döşemecoğlu iyi bir seçenekti, tasarımı da güzeldi. Fiyat da iyiydi. Olsa süper olacaktı. İnşallah tekrar üretirler.
Aslında [MENTION=17879]tekdogan[/MENTION] ile birlikte konuşsak, 2 tane istesek, yapar mı ki?

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim. Nazar oto daha uygun fiyata deri veya süt görünümlü kumaşta yapar. Arabaya özel çalıştığı için sayı farketmiyor

Çevrimdışı serhatsoylu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sayıyı döşemecioğlu için söyledim. Yok ve yapamam gibi birşey söylemiş de, acaba 2 tane istesek yapar mı diye... Fiyat doğruysa 300 diyor ama TL :)

Çevrimdışı tekdogan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben varım. Talep olduğunu görünce belki yapar.

Çevrimdışı hansebahattin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende prestij paket icin kilif dusunuyorum ama onerisi olan arkadas var mi? Hic bir fikrim yok, ne yaptirmam gerektigi konusunda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı barozel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün Döşemecioğlu firmasını bende aradım Superb Style ve Prestij  paketler için kılıf olmadığını çok yoğun oldukları içinde olmuyacağını söylediler. Ölçü alarak yapabileceklerini bunun içinde aracın 2 gün kendilerinde kalması gerektiğini söylediler. Bende koltuk kılıfı arayışındayım ama bulamadım. İnşallah ilerleyen zamanlarda Superb Style ve Prestij paketlerede üretim yaparlar. Daha önceki aracım için bu firmadan almıştım ve çok memnun kalmıştım sattığımda bile yeni gibiydi.

Çevrimdışı serhatsoylu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barozel;646567
Bugün Döşemecioğlu firmasını bende aradım Superb Style ve Prestij  paketler için kılıf olmadığını çok yoğun oldukları içinde olmuyacağını söylediler. Ölçü alarak yapabileceklerini bunun içinde aracın 2 gün kendilerinde kalması gerektiğini söylediler. Bende koltuk kılıfı arayışındayım ama bulamadım. İnşallah ilerleyen zamanlarda Superb Style ve Prestij paketlerede üretim yaparlar. Daha önceki aracım için bu firmadan almıştım ve çok memnun kalmıştım sattığımda bile yeni gibiydi.

Daha önce üretim yapmış olan firma tekrar neden ölçü almak ister ki?
El mi değiştirdi? Ustası mı kaçtı? Kalıplar mı çalındı?
Ben bu işi gerçekten anlayamadım :confused:

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kılıf takınca yan havayastıkları açılıyor mu?

Çevrimdışı barozel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Forever;646607
Kılıf takınca yan havayastıkları açılıyor mu?

Airbaglerle ilgili daha önceden Octavia için bu firmaya sorduğumda airbaglerin olduğu kısımların dikişlerinin diğer kısımlara göre farklı olduğunu söylemişlerdi. Problem yaratmadığını söylemişlerdi.