škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Cam nikelajı

Wolowow · 67 · 13885

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Omar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Cam çıtası uygulayan arkadaşlar, alkol benzeri bir ürünle temizledikten sonra yapıştırıcı kuvvetlendirici PRİMER gibi bir ürün kullandınız mı? Gerek var mı?

https://m.n11.com/skoda-super-b-krom-cam-cercevesi-12-parca-2015-uzreri-P255872282

Bu ürün işimi görür mü kalite anlamında? Titizkromun iyi olduğunu bilsem alırım ama o paraya kalitesi nasıl bilmiyorum, bu sebeple linkteki ürünü almayı düşünüyorum ne dersiniz?
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2018, 09:13:59 Gönderen: Omar »

Çevrimdışı huseyin.cesmeci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Omar;638799
Cam çıtası uygulayan arkadaşlar, alkol benzeri bir ürünle temizledikten sonra yapıştırıcı kuvvetlendirici PRİMER gibi bir ürün kullandınız mı? Gerek var mı?

https://m.n11.com/skoda-super-b-krom-cam-cercevesi-12-parca-2015-uzreri-P255872282

Bu ürün işimi görür mü kalite anlamında? Titizkromun iyi olduğunu bilsem alırım ama o paraya kalitesi nasıl bilmiyorum, bu sebeple linkteki ürünü almayı düşünüyorum ne dersiniz?
Benim aldığım yerde şnt garage - şentürk otomotiv de güzelce temizledikten sonra silikon sıktılar kromun altına yapıştırdilar dediğim yere bi sorun isterseniz orda varmi

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: huseyin.cesmeci;638819
Benim aldığım yerde şnt garage - şentürk otomotiv de güzelce temizledikten sonra silikon sıktılar kromun altına yapıştırdilar dediğim yere bi sorun isterseniz orda varmi

Merhaba, bemimde difüzör kısmına uyguladığım krom çıtanın bir kısmı kalkmış durumda ne önerebilirsiniz, belirttiğiniz yer beykozda sanırım gitme şansım yok malesef.

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
tampona yapıştırdığınız kromlar tazyikli suya dayanamaz illa ki atmalar olacaktır. Silikonla destekleyin daha iyi tutabilir

Çevrimdışı huseyin.cesmeci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aşağıda arkadaşın dediği gibi silikon ile yapıştırmaniz daha sağlıklı yoksa atma yapar
Alıntı yapılan: cenk_139;638913
Merhaba, bemimde difüzör kısmına uyguladığım krom çıtanın bir kısmı kalkmış durumda ne önerebilirsiniz, belirttiğiniz yer beykozda sanırım gitme şansım yok malesef.

Çevrimdışı erhun1988

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hocam gayet güzel olmuş.
Kılıflar döşemecioğlu mu?
Cam çıtasını nerde yaptırdınız ve fiyat nedir

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erhun1988;639129
Hocam gayet güzel olmuş.
Kılıflar döşemecioğlu mu?
Cam çıtasını nerde yaptırdınız ve fiyat nedir

Erhun Bey KIlıfları, cam çıtalarını, diğer kromları, seramik kaplamasını, kaput filmini ve cam filmlerini hepsini de serviste yaptırdım. Beşbin TL tuttu

Çevrimdışı Omar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: quiet50;639133
Erhun Bey KIlıfları, cam çıtalarını, diğer kromları, seramik kaplamasını, kaput filmini ve cam filmlerini hepsini de serviste yaptırdım. Beşbin TL tuttu

Cam çıtaları için cam değişimi yapıldı mı?

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Omar;639139

hayır fitillerin üzerine yapıştırma yapıldı camın değişmesine gerek varmı ki?

Çevrimdışı Omar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: quiet50;639150
hayır fitillerin üzerine yapıştırma yapıldı camın değişmesine gerek varmı ki?

Ben de servise sormuştum ama kelebek camların değişmesi gerektiği söylendi baya zahmetli bir işmiş. Siz hangi sevise yaptırdınız?

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Omar;639139

Alıntı yapılan: Omar;639158
Ben de servise sormuştum ama kelebek camların değişmesi gerektiği söylendi baya zahmetli bir işmiş. Siz hangi sevise yaptırdınız?

AND Skoda Ankara

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu ürünü deneyen oldu mu, fiyatı diğerlerine göre oldukça makul. Firma Aydın'daymış yakın bir arkadaş da gidip baksa güzel olur.

https://m.n11.com/skoda-superb-b8-cam-citasi-8-prc-2015-sonrasi-bod-P256816118?cid=800202&utm_source=rtg_rtbhouse&utm_campaign=rtb_genel&utm_medium=cpc

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi