škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb için kiş lastiği önerisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emreogut

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Petlasın tutulmasının tek bir sebebi var ucuz olması kaldıki aynı fiyata daha kaliteli rakipleri var hala seviye atlayamadı..
Yazlık lastikleri belki alırım oda yerli bir firma olduğu için ama kışlıkta takmam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı ciko44

• SuperB 3 1.6 Dsg Prestige
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emreogut;626811
Petlasın tutulmasının tek bir sebebi var ucuz olması kaldıki aynı fiyata daha kaliteli rakipleri var hala seviye atlayamadı..
Yazlık lastikleri belki alırım oda yerli bir firma olduğu için ama kışlıkta takmam

Tabii ki fikrinizi değiştiremem ama farklı araçlarda yıllarca kullanmış ve memnun kalmış birisi olarak şu kaynağı paylaşmak isterim.

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Petlas/Snow-Master-W651.htm

Çevrimdışı emreogut

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ciko44;626813
Tabii ki fikrinizi değiştiremem ama farklı araçlarda yıllarca kullanmış ve memnun kalmış birisi olarak şu kaynağı paylaşmak isterim.

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Petlas/Snow-Master-W651.htm

Yani bu değerlendirme nasıl oldu bilemem ama etiket değerlerine fazla aldırmıyorum kışlık lastikte geçen sene gittim en iyi seçilen continental ts860 lastiği aldım lastik normal yolda çok iyi ama kar performansı fazlada iyi değildi bir rampada durdum araba çıkamadı aynı yerde durup geri geri çıktım bu nasıl bir mantıksal hatadır..

Çevrimdışı eren1977

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emreogut;626814
Yani bu değerlendirme nasıl oldu bilemem ama etiket değerlerine fazla aldırmıyorum kışlık lastikte geçen sene gittim en iyi seçilen continental ts860 lastiği aldım lastik normal yolda çok iyi ama kar performansı fazlada iyi değildi bir rampada durdum araba çıkamadı aynı yerde durup geri geri çıktım bu nasıl bir mantıksal hatadır..

Continental ts860 en iyi kış lastiklerinden biridir, test sonuçları da bunu doğrulamaktadır. Dik bir rampada yük arka aksa binip ön aks hafifleyince önden çekişli aracın patinaj yapması normaldir. Burada mantıksal bir hata yoktur.

Çevrimdışı emreogut

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eren1977;626817
Continental ts860 en iyi kış lastiklerinden biridir, test sonuçları da bunu doğrulamaktadır. Dik bir rampada yük arka aksa binip ön aks hafifleyince önden çekişli aracın patinaj yapması normaldir. Burada mantıksal bir hata yoktur.

Emin olun çok daha iyi lastikler var ve yarı fiyatına

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
petlas kullanmadım, kullanmam da. bir arkadaş gece vakti 4 şeritli bomboş yolda hafif su birikimtisinden geçince araba spin atmaya başlamış, en sonunda bankete çıkarak durmuş araba.allahtan arkasında kimse yokmuş. önünde giden araçlara ise hiç bişey olmamış lastikleri kışlık petlas ve 1 aylıkmış.  araç fluence bu arada. bunu duyduktan sonra petlası duymak istemedim istemem de.

Çevrimdışı akademisyen42

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese teşekkürler sanırım nokian alacağım 4ü 1900 tutuyor. Hiç aklımda yoktu ama çok kişi Önerince aklıma yattı.

Çevrimdışı bozkan38

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bugün comfort aracıma 215/55/R17 Michelin Alpine 5 aldım. Üretim tarihi 2017. Tanesi 535 tl den 2140tl tuttu. Lastik oteli ücretsiz. Yer Kayseri. Pazartesi yeni zam geleceğini söylüyordu.

Çevrimdışı mfuluat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçtiğimiz sene aracıma continental wintercontact ts850xl 235/45r18 lastiklerinden aldım ve oldukça memnun kaldım. Dikmen yakınlarında oturuyorum ve oldukça eğimli sokaklarımız var :) ama çok şükür hiç bir sıkıntı yaşatmadı.

Bu arada internet üzerinden almayı düşünüyorsanız. n11 tarzı sitelerde yaptığınız alışverişlerde genelde bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere indirim veya kuponlar sunulabiliyor. Ben de bu şekilde ankara merkezli bir satıcıdan (lascar) ikişer ikişer lastikleri aldım ve direk bayilerine gidip lastikleri taktırdım.
« Son Düzenleme: 28 Ekim 2017, 02:04:27 Gönderen: mfuluat »

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Conti 860 kışlık lastikte en iyisi sanırım. Ben nokian wrd4 almıştım 2015te 2 sezon kullandım ,oldukça memnunum bu yıl 3. Yıl olacak. Zaten lastikte ilk yıl farkı anlamak çok kolay degil, 4. Ya da 5. Yıla doğru birçok lastik kendini bırakıyor, özelliğini yitiriyor. Yol tutuş fren mesafesi hepsi değişiyor ben bu yüzden kaliteli bir urun almak gerektiğine inanıyorum. Çok ani bir fren yapmanız gerekir ya da çok kotu yol şartlarında yolculuk yapmak zorunda kalabilirsiniz bir gün, işte  o gün iyiki bu lastiği almışım ya da nerden aldım bu lastiği denilecektir. Ucuz mal alacak kadar zengin değilim der ingilizler. İmkan varsa kalite en şaşmamak lâzım.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Kış lastiği araştıran yada alacak olan arkadaşlar n11 de 11.11. tarihli kampanyaları var kupon dağıtımı var benim ihtiyacım olan malzemeler var takipteyim. 300TL de 50TL gibi vs 10 a yakın kupon var 1 kupon 1 alışverişte kullanabilirsiniz. Sabah 09:30da  ve öğlen saatlerinde tam emin değilim size uyanları alırsınız. İşinize yarayabilir diye paylaşmak istedim.

Çevrimdışı Rivaldinho

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Barumu senelerden beri kullaniyoruz.... Hiçbir sikintisini görmedik.... Yumuşak lastik...... Conti ucuz markalara rekabet için cikariyor......

Çevrimdışı Hipek

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşım bende Konyadayım. Nexen ve Sava diye iki marka vardı. İkisininde takımı 1100TL idi. Ben Fransız malı olan Savayı taktım. Şimdilik memnunum. Kış lastiğinde kauçuk oranı ve diş yapısı önemli.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Selam,
Ben aracımı satmayı düşünüyorum birkaç ay sonra. Kışlık lastik almayı düşünüyorum. Araç 19 jant. 19 " lastik almak mı daha mantıklı olur, 17 " jant artı lastik mi? 17 inç lastik alırsam , büyük ihtimalle yeni aldığım araçta da kullanabilirim. Ancak jantları satmam gerekir. 19 alırsam lastikleri  satacağım aracı elden çıkarttıktan sonra. Sizde hangisi mantıklı olur?

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle