škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Android Auto sorunu

aozden · 29 · 13534

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı masah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Güncelleme ile gelen bir yenilik var mı acaba?

Çevrimdışı bosphorus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: masah;607557

Malum google playden bunu yükleyemiyoruz. Ben apk dan indirip kurmuştum. Kurulu programı güncelleyebilirmiyim. Yoksa mevcut programı kaldırıp, güncellenmiş halini yeniden yüklememmi gerekecek.

Çevrimdışı masah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bosphorus;607578
Malum google playden bunu yükleyemiyoruz. Ben apk dan indirip kurmuştum. Kurulu programı güncelleyebilirmiyim. Yoksa mevcut programı kaldırıp, güncellenmiş halini yeniden yüklememmi gerekecek.

Kaldırıp güncel versiyon yüklenmeli,  ancak güncelleme ile ne geldi bilmek gerek.
Önemli bir yenilik yoksa uğraşmaya değmez. Sonra çalışmaz filan uğraş dur.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: masah;607557

Detaylı bir "changelog" yok maalesef.

Alıntı yapılan: Rifle44;606884
Kurulum başarıyla tamamlandıktan sonra googleplay ile ilgili ingilizce bir hata mesajı veriyor benim telefonumda siz Androidauto yu kullanabiliyormusunuz şuan?

AA.nın forum sayfasında hata mesajları ile ilgili bazı çözüm önerileri belirtilmiş.
Play hizmetleri konusunda da öneri var. İletiyorum.

https://productforums.google.com/forum/#!topic/android-auto/fRKmJ-1AiDM
Alıntı

How to update Google Play Services

Android 6.0 or above
Settings > Google > Menusetting.png> Help & Feedback > Menusetting.png > View in Google Play Store  > Update (*If you see “Deactivate” button instead of “Update” button, no action is needed. You are already on the latest version)

Android 5.0, 5.1
Google Settings googlesettings.png > Google > Menusetting.png> Help & Feedback > Menusetting.png > View in Google Play Store  > Update (*If you see “Deactivate” button instead of “Update” button, no action is needed. You are already on the latest version)

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler bendeki sorun Googleplay müzik uygulamasından kaynaklıymış o olmadan Android Auto hata veriyormuş bunuda öğrenmiş olduk. Şuan herhangi bir problem yok kullanabiliyorum.

Çevrimdışı gserengil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu programı apk olarak indirdim vpn kullanarak fakat kuruluma geçince bu program ülkenizde kullanılamıyor diye bir ibare çıkıyor ve programı kapatıyor. Sormak istediğim google play hesabım türkiye kayıtlı ondanmıdır acaba, yükleyen arkadaşlar detaylı bir anlatım yapabilirse eminim benim gibi bir çok arkadaşın derdine derman olacaktır.

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı bosphorus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gserengil;613164
Arkadaşlar bu programı apk olarak indirdim vpn kullanarak fakat kuruluma geçince bu program ülkenizde kullanılamıyor diye bir ibare çıkıyor ve programı kapatıyor. Sormak istediğim google play hesabım türkiye kayıtlı ondanmıdır acaba, yükleyen arkadaşlar detaylı bir anlatım yapabilirse eminim benim gibi bir çok arkadaşın derdine derman olacaktır.

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende apk dan indirip birkaç defa kullanmıştım. Dün tekrar kullanmayı denediğimde 4 program için güncelleme talep etti. Güncelle dediğimde banada bu öğe ülkenizde kullanılamıyor ibaresi çıktı. Dolayısıyla google ın keyfi olup Türkiyeyide listeye dahil edinceye kadar bu işten pekte verim alamıyacağımız anlaşılıyor. Android auto kullanabilecek binlerce araç ülkede satılırken google ın bunu kullanıma sunmamasının açıklaması nedir bilmek isterim. Aktif olduğu ülkeler listesine baktığımda her yönden yanımıza yaklaşamayacak bir çok ülkede aktif olduğu görülüyor. Bize geldiğinde android auto yerine yeni bir teknoloji çıkar, onu beklemeye başlarız.

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bosphorus;613172
Bende apk dan indirip birkaç defa kullanmıştım. Dün tekrar kullanmayı denediğimde 4 program için güncelleme talep etti. Güncelle dediğimde banada bu öğe ülkenizde kullanılamıyor ibaresi çıktı. Dolayısıyla google ın keyfi olup Türkiyeyide listeye dahil edinceye kadar bu işten pekte verim alamıyacağımız anlaşılıyor. Android auto kullanabilecek binlerce araç ülkede satılırken google ın bunu kullanıma sunmamasının açıklaması nedir bilmek isterim. Aktif olduğu ülkeler listesine baktığımda her yönden yanımıza yaklaşamayacak bir çok ülkede aktif olduğu görülüyor. Bize geldiğinde android auto yerine yeni bir teknoloji çıkar, onu beklemeye başlarız.

Android Auto'nun yen, versiyonu çıkmıştı. Sizdeki eski versiyon olunca Google Play'den yenisini yüklemek istiyor ama Google Play'de Andorid Auto Türkiye'ye açık olmadığı için "bu öğe kullanılamıyor" gibi bir hata veriyor. appkmirror sitesinden en son versiyonu yükleyin. Sorun Çözülür. Ben daha bu akşam kullandım.

Çevrimdışı asdw

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende benzer sekilde en guncel versiyonu takip ederek en azindan baglanti sorununu pek yasamadim. Spotify muzik calabiliyorum, ancak simdiye kadar ekranda bununla ilgili hicbirsey gormedim. En buyuk sorunum ise radyo veya medyayi kesmesi. Bu durumda bilgi ekraninda android auto yazisi geliyor. Spotify caliyorsada duruyor. Tekrar telefondan play e basmam gerekiyor. Bu ses kesintisini benden baska yasayan oldumu merak ediyorum.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar uygulamayı bilgisayardan indirdikten sonra telefonda nereye atacağız. işlemi nasıl yapacağız bilgisi olan yazarsa iyi olur. Telefon LG G3 6.0yüklü. kullanabiliyormuyum ben
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2017, 13:42:16 Gönderen: erharp32 »

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erharp32;613565
arkadaşlar uygulamayı bilgisayardan indirdikten sonra telefonda nereye atacağız. işlemi nasıl yapacağız bilgisi olan yazarsa iyi olur. Telefon LG G3 6.0yüklü. kullanabiliyormuyum ben

Lg G3 ve 5.0 yüklü ben android autoyu kullanıyorum.

Doğrudan yukarda bahsedilen apk mirror sitesinden telefona son versiyonu indirin yada bilgisayara indirip bilgisayardan telefon hafızasına gönderin.(Kurulum dosyasını örneğin download klasörüne veya başka uygun bir yere atın) Dosya yöneticisinden bahse konu download klasörünü yada attığınız uygun yerdeki apk dosyasını seçerek kurulumu gerçekleştirin.
NOT:Kurmadan önce google play dışındaki bilinmeyen kaynaklardan kuruluma izin vermeniz gerekecektir.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rifle44;613582

Lg G3 ve 5.0 yüklü ben android autoyu kullanıyorum.

Doğrudan yukarda bahsedilen apk mirror sitesinden telefona son versiyonu indirin yada bilgisayara indirip bilgisayardan telefon hafızasına gönderin.(Kurulum dosyasını örneğin download klasörüne veya başka uygun bir yere atın) Dosya yöneticisinden bahse konu download klasörünü yada attığınız uygun yerdeki apk dosyasını seçerek kurulumu gerçekleştirin.
NOT:Kurmadan önce google play dışındaki bilinmeyen kaynaklardan kuruluma izin vermeniz gerekecektir.

teşekkür ederim. Telefona indirip kurdum 32 bit değeri olan uygulamayı. Telefonda çalışıyor inşallah aracı teslim aldığımda da sıkıntı yaşamam.:gut:

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erharp32;613583
teşekkür ederim. Telefona indirip kurdum 32 bit değeri olan uygulamayı. Telefonda çalışıyor inşallah aracı teslim aldığımda da sıkıntı yaşamam.:gut:

Bir sonraki versiyon çıkınca tekrar aynı işlemi yapmanız gerekecek telefonda açılıyorsa araçta da çalışacaktır çünkü LG G3 5.0 ve ben kullanabiliyorum.Şimdiden hayırlı olur inşallah :)

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rifle44;613585
Bir sonraki versiyon çıkınca tekrar aynı işlemi yapmanız gerekecek telefonda açılıyorsa araçta da çalışacaktır çünkü LG G3 5.0 ve ben kullanabiliyorum.Şimdiden hayırlı olur inşallah :)

teşekkürler tekrar gerçekten yardımcı oldunuz. :)