škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kiş lastiği önerisi

Ncr1 · 82 · 13506

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen sene aslında niyetimiz Continental almaktı ama sonra Bridgestone Blizzak LM32 aldık. Gayet memnunuz.

Çevrimdışı Silverneo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kış için tercihim sırasıyla nokian, Conti olurdu, paraya kıyamadığım zamanlarda Kumho aldım hiç pişmanlık yaşamadım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı trblsl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sobek;590553
Nokian wrd4 öneririm

17"'e kadar D4 alınabiliyor, 18" ve 19" A3 ya da A4 deseniyle alabiliyor.

Çevrimdışı fuat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İki sezondur Lassa snoways 3 kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim. Kar buz ve ıslak zeminde muazzam tutuş sergiliyor. Bir daha alıcak olsam gene aynısını alırdım. Saygılar

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Continin yan urunu Barum tavsiye ederim. 215/55/16 ebadini kullandim. Kuru zeminde yazlik premium contact5'lerden kat kat iyi yol tutuyordu. 18 jantta nasildir bilemem ama Fiyati continin yarisi. Uzerindeki kanallar zigzag seklinde degil duz oldugu icin yaZlik lastik kadar sessiz, karli havada da performansi iyi idi. Superb icinde barum almayi dusunuyorum.

Çevrimdışı hanikoduduko

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, Nexen kış lastiği kullanan oldu mu aranızda. Ölçüler 235/45/R18.
Gönül istiyor ki en iyisi olsun ama şu anki ekonomik durumla minimum bütçede ve en azından tehlike yaratmayacak lastik almam gerekiyor. Sürekli gittiğim lastikçi Nexen'i önerdi ve tanesine 395 tl fiyat verdi (sök tak dahil). Bulabildiğimin en iyisi şimdilik bu.
Önerir misiniz?

Çevrimdışı MATADOR

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Günaydın ve hayırlı haftalar. Madem ekonomik olacak FALKEN öneriyorum. Yurt dışı testlerde nexen den çok daha başarılı. artvinticaret.com sitesinden de fiyat araştırınız. Saygılarımla.

Çevrimdışı hanikoduduko

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler. Şimdi dediğiniz Falken lastiklere baktım, hakikaten en uygun fiyatlılarından biri. Japonya üretimi. Bunu da bir değerlendireyim.

Çevrimdışı tolga86

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ultragrip 8 aldım 18 lere 600tl civarıydı fiyat ayrıca saydığınız markaların hiç biri stoklarda yoktu passatlarlar bütün stokları eritiyo elinizi çabuk tutun  soğuk havada ıslakta iyi ama karda çok patinaj yaptı bizim araçlamı ilgili bilmiyorum yada benmi sert kullandım zaten 2 kere yağdı geçen kış bidaha kar yağmadı

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanikoduduko;593342
Teşekkürler. Şimdi dediğiniz Falken lastiklere baktım, hakikaten en uygun fiyatlılarından biri. Japonya üretimi. Bunu da bir değerlendireyim.

Falken Japon markasıdır, ancak lastiklerin bazıları Çankırı Sumitiomo fabrikasında üretilir. Hepsi Japonya üretimi değil yani :)

Çevrimdışı salihank

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni araç için bende araştırma yaptım 18 Jant larda 235/45 R18

Petlas (350-400 TL arası)
Continental Ts850 (600-650 TL arası)
Nokian WR D4 (Modeli bizim bu 235/45 R18 olmuyor)
Nokian WR A4 Bu modeli önerdiler ve bu boyutlarda var 500 TL civarı fiyat aldım (Bu lastik'de yeni testleri ve videoları izledim baya başarılı gözüküyor)

Ankara için konuşuyorum kararsız kaldım bende.

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nokian, good year ya da  conti den birini alın derim. Bende aynı ebatlarda michelin var memnun değilim.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Onurr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Brigestone kullanan var mi? Fiyat olarak iyi markalar arasinda en uygunu. Conti mich 700 750 civari bu 560 lira galiba. Bu arada sottozero da cok oneriliyor ama daha kullanana gercek hayatta rastlamadim bu konuda fikri olan paylasirsa iyi olur.