škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb Canton ses sistemi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Lekinder

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar kullanan var mı ?
Yeni superb de 12 hoparlorlu ses sistemi varmis performansi nasil acaba kullanan birisi degerlendirebilir mi veya kiyaslayabilir mi baska markalarla ?

Tesekkur ederim simdiden.

Çevrimdışı tolga86

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
benim araçta canton yok ancak olan bi aracı denedim özellikle hq ses sistemlerini biraz biliyosanız burda amaç bangır bangır müzik değil enstrumanların ayrımı ön planda olduğu için kaliteli müzik dinletir dediğim gibi beklenti meselesi birazda ancak standart ses sistemide fena değil ayrım yapmasada fena ses vermiyo.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bagajda subwofer ve amfi var .mutlaka farki olacaktir. Haxiran 15 gibi aracim gelince deneyimleri anlatirim.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı farukferiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
evet bugün sabah 320 kb kalitesindeki müziklerle ses sistemini denedim. Gerçekten çok berrak ses harika bas ve tiz performansı veriyor ben tatmin oldum. Standart sistemle arasındaki farkı değerlendiremicem ancak biraz iyi performans isteyip aracını da siparişle alanlar mutlaka ekletmeli diye düşünüyorum.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
zaten mühim olan bangır bangır (spl) olması değil. ses kalitesi önemlidir. tatmin olduysanız ne mutlu. standart sistemde enstruman sesleri kayboluyor. yakışmıyor d sınıfına. vectra c cosmo aracımda ses çok daha güzeldi.
e39 da opsiyonlu m-sound system diye geçiyordu. bugüne kadar standart olarak dinlediğim en muhteşem ses o idi.

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
flac dinlerseniz bir derece yine idare ediyor Canton. Ancak mp3 ve tuner de gerçekten vasat , o paraya daha iyi performans beklerdim.Sadece daha derin bas alınıyor,tizlerde pek bir değişim yok standart superb hoperlorlarına göre.( Not: 2 adet superb III ümüz var biri cantonlu diğeri standart)

Bu durumu bertaraf etmek için ben Jetaudio plus kullanıyorum android telefonumda.(ücretlisini internetten bedavaya apk.olarak indirebilirsiniz).EQ ayarını ve diğer geliştirici ayarlarını kulak zevkinize göre yaparsanız muhteşem ses alabilirsiniz.

Çevrimdışı mehmetkus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Lekinder;568756
Arkadaslar kullanan var mı ?
Yeni superb de 12 hoparlorlu ses sistemi varmis performansi nasil acaba kullanan birisi degerlendirebilir mi veya kiyaslayabilir mi baska markalarla ?

Tesekkur ederim simdiden.

Benim aracımda var çok mükemmel kesinlikle tavsiye ederim düz olan da iyi ama canton çok daha iyi net ve gümbür gümbür ses bu fiyata zaten piyasa malı yaptırırsınız ama orjinal olması çok daha iyi

Çevrimdışı trblsl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aracımda var.. deep basslarda özellikle içeride inanılmaz bir haz veriyor ve netlik inanılmaz bunun yanında apaçilik yapacam diyorsanız da camları yarım açıp (varsa) sunroof'u da aralayıp subwoofer-bass ayarını yapıp sese abanınca dışardakiler de bu müzik ziyafetine katılıyor ;)

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Columbus ile birlikte kullaniyorum .bence muhtesem.hic boşa verdigim bir para diye dusundurmedi

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi