škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SUPERB alayım dedim şubatta gelir dediler

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;542979
Mercedes'te C serisinden, Audi ve Bmw'de de 3 serisini tercih etmeyin (Kalite bakımından)

Bu saydığın premium araçlar Suberb'den daha mı kötü? 3 ve A4 sahibi oldum daha önce 2 gömlek daha kaliteli hissetiriyor araçlar Suberb'ye göre... Ayrıca şimdi A4 yeni kasası geliyor tartışmaya bile gerek yok...

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bütçeniz ve mantığınız ne diyorsa onu yapın. ben passat diye yola çıktım. insignia ve mondeoyu da listeme ekledim. sonra onları eledim olumsuz yanlarından dolayı. passat derken yeni süperb gelecek haberleri geldi. onu canlı görünce verilen paranın karşılığını en iyi verenin superb olduğunu düşündüm. bu en iyi süperb demek değildi ama paranın karışılığını en iyi veren süperb idi.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: Y.Emre52;542998
Bu saydığın premium araçlar Suberb'den daha mı kötü? 3 ve A4 sahibi oldum daha önce 2 gömlek daha kaliteli hissetiriyor araçlar Suberb'ye göre... Ayrıca şimdi A4 yeni kasası geliyor tartışmaya bile gerek yok...

Benim yazımda A4'ten bahsetmiştmiyim? Bende A6 kullandım. Yeni sattım SuperB aldım. Benim saydığım seriler benim için premium değil, sizin için olabilir. 160 bin TL verilen Mercedes C serisinde Renault motoru kullanıyor ve arka tarafında oturan yolculara daha düşük segment bir araç hissi veriyorsa ben o arabaya premium demem. A4 e lafım yok, zaten ona birşey de yazmadım. A4 Audi'nin en sorunsuz aracıdır.

Çevrimdışı levogrande

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adnan58;542977
135 kaat vereceğiniz araç reno motorlu uzak doğu arabası çok kalitesiz değil elbette içi geniş ekonomik ve ikinci eli güçlü ama diğer tarafta alman teknolojisiyle donatılmış d sınıfı harika bi araç var bence acele etmeyin bekleyin derim çünkü superb şuan sınıfında f/p oranı en iyi araç denebilir

Renault motorlu olunca ne oluyor?

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;543007
Benim yazımda A4'ten bahsetmiştmiyim? Bende A6 kullandım. Yeni sattım SuperB aldım. Benim saydığım seriler benim için premium değil, sizin için olabilir. 160 bin TL verilen Mercedes C serisinde Renault motoru kullanıyor ve arka tarafında oturan yolculara daha düşük segment bir araç hissi veriyorsa ben o arabaya premium demem. A4 e lafım yok, zaten ona birşey de yazmadım. A4 Audi'nin en sorunsuz aracıdır.

Audi diye bahsettiğiniz araç herhalde 3 ve C yi saydıktan sonra A4 olması gerek diye tahmin ettim. Herneyse siz her ne kadar Premium kabul etmesenizde dünya kabul ediyor premium araçlar olduğunu, renault motoru kullanmasıyla premiumluğumu gidiyor aracın? Suberb ile 3 ve C serisi elma-armut karşılaştırması bana göre kusura bakmayın...

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Y.Emre52;543068
Audi diye bahsettiğiniz araç herhalde 3 ve C yi saydıktan sonra A4 olması gerek diye tahmin ettim. Herneyse siz her ne kadar Premium kabul etmesenizde dünya kabul ediyor premium araçlar olduğunu, renault motoru kullanmasıyla premiumluğumu gidiyor aracın? Suberb ile 3 ve C serisi elma-armut karşılaştırması bana göre kusura bakmayın...

Aynı segmentte olmayan bir aracı karşılaştırmanız, bu işlerden pekte anlamadığınızın örneği. Her araç kendi segmentindeki araçla karşılaştırılır. Otomotiv dünyasındaki genel kural budur.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: levogrande;543067
Renault motorlu olunca ne oluyor?

Özünü kaybediyor. Mercedes araçta Renault motoru olması şaka gibi birşey. Kabül edilebilir bir durum değil. Aldığınız araç Mercedes, motoru Renault...

Çevrimdışı cpt.Nemo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yorumlarınızı okudum tek tek, teşekkürler herkese..
inanın bu araba işi çok karışık. a3 sedan C+ hatta C sınıfının en iyisi ama ufak gelir bana.insignia kasası eskidi zaten eledim.
mondeo dizel oto vites olsa direk alırım (1.5 veya 1.6 motor).mevcut motorlar oto vitesde gerçekten müthiş yakıyor.alınmaz istanbul trafiğinde..
superb zaten çok begendim; ama dizel istemedim.150 bg tsi dsg bana uygun + ACC + sunroof kesin istiyorum.sunroof aracı daha aydınlık yapıyor.ayrı bir havası var.
şubata kadar bekleme olayı tek sorunum..
navigasyon da olmazsa olmazım (çok kaybolurumda:))

merc C sınıfıda baktım 2.elde 130-140 bandında (2014) var..ama araç ufak geldi..
şuan honda crv / nissan xtrail / superb (çok zorlarsam da subaru forester) aklımda..
bakalım finalize edeceğim kısa sürede.
130 bandına çıkarım (subaru & honda 150k olduğundan zorluyor) yoksa CRV test ettim güzel araç.zaten civic sedan kullandığımdan honda güzel araç..

varsa 130 civarı başka araç tavsiyeniz lütfen yazın..

teşekkürler:confused:
« Son Düzenleme: 19 Kasım 2015, 20:19:32 Gönderen: cpt.Nemo »

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende 2016 olmasi icin Aralik ortasinda siparis gececegim insaAllah.

Koltuk sogutma, siyah, hava yastiklari, direksiyon, arkadan ayarlanan on koltuk ve isitmali on cam opsiyonlari ile

Gelis suresi 8/10 hafta

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cpt.Nemo;543074
inanın bu araba işi çok karışık. a3 sedan C+ hatta C sınıfının en iyisi ama ufak gelir bana.insignia kasası eskidi zaten eledim.
mondeo dizel oto vites olsa direk alırım (1.5 veya 1.6 motor).mevcut motorlar oto vitesde gerçekten müthiş yakıyor.alınmaz istanbul trafiğinde..
superb zaten çok begendim; ama dizel istemedim.150 bg tsi dsg bana uygun + ACC + sunroof kesin istiyorum.sunroof aracı daha aydınlık yapıyor.ayrı bir havası var.

merc C sınıfıda baktım 2.elde 130-140 bandında (2014) var..ama araç ufak geldi..
şuan honda crv / nissan xtrail / superb (çok zorlarsam da subaru forester) aklımda..
130 bandına çıkarım (subaru & honda 150k olduğundan zorluyor) yoksa CRV test ettim güzel araç.zaten civic sedan kullandığımdan honda güzel araç..

Bence tum bayileri arayın ben 1.4tsi act dsg prestige+cam tavanlı aldim. bayiye incelemeye gittim ellerinde cam tavanlisi yoktu . Ocak ayinda gelir demisti  . Bende tüm bayiilerle telefonla gorustum  aradigim araci gaziantep de buldum.

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cpt.Nemo;543074

Subaru Levorg hocam. ;)

http://www.subaru.com.tr/Subaru-Levorg

Fiyatı da sizin istediğiniz seviyede...
« Son Düzenleme: 19 Kasım 2015, 23:18:53 Gönderen: simurgson »

Çevrimdışı cpt.Nemo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kendimi çok zorlamak istemiyorum o yüzden 110-120k bandinda araç bakmak istiyorum ama Subaru gerçekten güzel araç..2.elde sıkıntılı biraz işte..

nissan 2.elde sorun yaratmıyor. (honda da sorunsuz) gerçi aldığım aracı min 4-5 sene kullanmak istiyorum..2.eli şimdiden düşünmek gereksiz.

Levorg degilde forester çok hoşuma gitti..140 civarı 2014 var..
gerçi forester E segmenti, levorg D segmenti...

valla karıştık gittik..

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
SuperB mukkemmelde. Reno motorlu mercedes dahada mukkemmel, dunya gozuyle bi incelemenizi oneririm...

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
E Serisi/S Serisi mükemmel evet...Ön kokpitinin süslü olması böyle konuşturtuyor işte Renault motorlu C serisini. Yeter ki görsellik olsun, yeterli gösteriş olsun...Ah birde arka koltukta otursalar, o darlığı görseler dünya gözüyle...160 binlik Fransız Renault motorlu Mercedes...
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2015, 00:24:19 Gönderen: baba63 »

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence sizin aradıgınız araç Ssangyong Rexton araç Mercedes ML ile ayni motoru ve otomatik şanzımani kullanıyor dizel motor. Arkadaşımda Ssangyong action sports 2000 motor dizel otomatik 4x4 var kıymeti bilinmeyen muhteşem bir araç 66.000 km de 27500 tl ye aldik aracı ki wv amoroktan cok daha kaliteli bir araç. Rexton a vakit ayırmanızı tavsiye ederim.