škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SUPERB alayım dedim şubatta gelir dediler

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cpt.Nemo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
selamlar,

mevcut c sınıfı aracımı değiştirme kararı verdim vereli birçok model araştırdım.
sedan araçta superb karar verdim ( mondeo ve insignia halen aklımda)
birde 1-2 suv tercihi var..
bugün superb prestige 1.4 150 beygir için gittim ve ellerinde olmadığını ilave opsiyon da istersem ( acc & sunroof vs..) şubatta teslim alabileceğimi ve fiyat veremeyeceklerini ilettiler...

indirim var mı katalog fiyatınız da diye sordum, 2-3k indirim olur dedi satış sorumlusu hanım...

opsiyon fiyatlarını verdiler ayrıcai navigasyon için (columbus) 5500 tl fiyat var... opsiyonlar acc + sonroof + spor suspansiyon + adaptif şasi 14k yapar..çok geldi bana ama sizler ne önerirsiniz opsiyon olarak..
*arka cam sileceği gibi 1-2 ufak opsiyonu almayı düşünüyorum zaten..

bakalım önümüzde ki günler ne gösterecek

araç almak hele ki D sınıfı araç almak çok zormuş...

:dede:

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Insignia gucunun performansinin disinda siperb den hic bir artisi yok bence dogru adrestesin. Navigasyon gereksiz bi ekleme bence sadece aracim navigasyonlu demenin disinda artisi yok. Diger dusunduklerin olabilir faydali eklemeler ama o kadar bekleyecegine bayinin elinde bulunan en uygun superb yi yarin al konforun keyfini cikarmaya basla derim ben

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir cok bayide stadart  prestige donanim tsi act var. Tek bayiye bagli kalmayin tum bayileri arayin

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Önerim DSG+prestige pakete ilave ACC opsiyonudur. Araç zaten çok dolu, başka bir şeye lüzum yok kanaatimce.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: cpt.Nemo;542910
selamlar,

mevcut c sınıfı aracımı değiştirme kararı verdim vereli birçok model araştırdım.
sedan araçta superb karar verdim ( mondeo ve insignia halen aklımda)
birde 1-2 suv tercihi var..
bugün superb prestige 1.4 150 beygir için gittim ve ellerinde olmadığını ilave opsiyon da istersem ( acc & sunroof vs..) şubatta teslim alabileceğimi ve fiyat veremeyeceklerini ilettiler...

indirim var mı katalog fiyatınız da diye sordum, 2-3k indirim olur dedi satış sorumlusu hanım...

opsiyon fiyatlarını verdiler ayrıcai navigasyon için (columbus) 5500 tl fiyat var... opsiyonlar acc + sonroof + spor suspansiyon + adaptif şasi 14k yapar..çok geldi bana ama sizler ne önerirsiniz opsiyon olarak..
*arka cam sileceği gibi 1-2 ufak opsiyonu almayı düşünüyorum zaten..

bakalım önümüzde ki günler ne gösterecek

araç almak hele ki D sınıfı araç almak çok zormuş...

:dede:

Sahibinden.com da sıfır araçlar var bakın diyeceğim ama hepsi dizel. İnsignia'dan uzak durun 500 km test ettim, motor sesi almıyor fakat yol sesi dişli asfaltta alıyor. Ayrıca arka iç mekan sıkıcı. Flexride şasi sistemiyle almazsanız süspansiyonlatını sert. İkinci elde değer kaybı büyük. Mondeo'nun içinde ergonomi sorunu var. Sıkıyor insanı iç mekanı İnsignia gibi. Macera aramayın. Sunroof+AAC donanımı yeterli olacaktır.
« Son Düzenleme: 18 Kasım 2015, 22:03:42 Gönderen: baba63 »

Çevrimdışı cpt.Nemo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ilave olarak;  yüce otoda baktım superb'e , diğer istanbul içi bayilere de baktılar. ellerinde 1.6 dizel vardı sadece (yüce oto)..
oğuşlarda da 1.4 prestige 150  beygir vardı ancak acc&soonroof yoktu..

suv olarak listemde nissan xtrail pp pack var.. (2.el 3-5k km araç 135bin civarı)
insignia için kötü yorumlardan eledim...(heryeri okuyorum 2 saattir)
mondeo ise şehir içi 10ltrs yazıyor kitapta reelde 11-11.5ltrs yakar şehir içi..çok fazla maalesef..

superb en mantıklısı ama bekleme süresi çok ...

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yerinizde olsam biraz vakit ayırıp Türkiye'deki bayilerin hepsini ararım. Şu an fiilen kullanan biri olarak sunroof+acc opsiyonlu bulamazsanız prestige+acc almanızı öneririm. Ancak sunroof olmazsa olmaz diyorsanız orası başka tabiki.

Avantajlarınız şunlar olur.
  - Yıl sonu indirimlerinden faydalanırsınız.
  - Yeni yıl zammından etkilenmezsiniz.

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cpt.Nemo;542933
ilave olarak;  yüce otoda baktım superb'e , diğer istanbul içi bayilere de baktılar. ellerinde 1.6 dizel vardı sadece (yüce oto)..
oğuşlarda da 1.4 prestige 150  beygir vardı ancak acc&soonroof yoktu..

suv olarak listemde nissan xtrail pp pack var.. (2.el 3-5k km araç 135bin civarı)
insignia için kötü yorumlardan eledim...(heryeri okuyorum 2 saattir)
mondeo ise şehir içi 10ltrs yazıyor kitapta reelde 11-11.5ltrs yakar şehir içi..çok fazla maalesef..

superb en mantıklısı ama bekleme süresi çok ...

135 kaat vereceğiniz araç reno motorlu uzak doğu arabası çok kalitesiz değil elbette içi geniş ekonomik ve ikinci eli güçlü ama diğer tarafta alman teknolojisiyle donatılmış d sınıfı harika bi araç var bence acele etmeyin bekleyin derim çünkü superb şuan sınıfında f/p oranı en iyi araç denebilir

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
130 lu rakamlara cikiyorsaniz nicin bmw f30 kada 3 serisi dusunmuyor sunuz

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mercedes'te C serisinden, Audi ve Bmw'de de 3 serisini tercih etmeyin (Kalite bakımından)

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bence

1.4 tsi prestige alın ACC ve sunroof olmadan büyük eksik olur. Mükemmel bir denizin yanında mayosuz olmak gibi....
?

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aytunca;542981
Bence

1.4 tsi prestige alın ACC ve sunroof olmadan büyük eksik olur. Mükemmel bir denizin yanında mayosuz olmak gibi....
?

Sunroofsuz SuperB çok yavan duruyor.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aytunca;542981
Bence

?

Hocam biz denize donla girenlerdeniz o zaman :oly:

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
3 aylık süreç bence normal. kasım ayının sonuna yaklaşıyoruz. fabrikada alınmış siparişler yapılıyor, belli bir sıra vardır. sizin siparişin sıraya alınıp yapılması, bunun gemiyle gelmesi, gümrük vs dersek bence sorun yok. passat highline deseniz hala sipariş almak istemiyorlar.

Çevrimdışı tuncay81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de çok araştırdım İstanbul'daki tüm bayileri aradım en sonunda Yüce Oto'dan 1.6 TDİ DSG Prestij Sunroof sipariş verdim.

Yanlış hatırlamıyorsan Kayadibi Oto da 1.4 TSI Prestij vardı hatta bana onu verelim dediler ama yılda 40000 km yaptığım için kabul etmedim.