škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bu tuş sizde de mi sıkıntılı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar son iki haftadır fark ettiğim birşey var direksiyonda sağ tarafında  bulunan dot bilgi ekranında gezinmek için kullanılan silindir olan tuş sabahları hiç çalışmıyor acaba soğuktanmı dedim ama diğerinde bir sıkıntı yok. Fakat ilginç olan hava ısınınca araba ısınınca normal çalışıyor sizlerde nasıl böyle bir problem yaşayan oldumu servise gitmeden danışmak istedim. Teşekkür ederim.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu tuş sizde de mi sıkıntılı? Dahi anlamındaki -de eki ile soru ekleri ayrı yazılır. Türkçeyi doğru kullanalım lütfen.

Çevrimdışı oluleci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Selamlar,
Benim aracınkisi gayet normal çalışıyor fakat aynı sorunu yaşayan birisinin youtube incelemesini izlemiştim. Malzemeden kaynaklı sıkıntı olabilir, servise gösterin bence.

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;610101
Bu tuş sizde de mi sıkıntılı? Dahi anlamındaki -de eki ile soru ekleri ayrı yazılır. Türkçeyi doğru kullanalım lütfen.
Arkadaşım öncelikle uyarma için teşekkür ederim lakin uslup bu değildir. Şimdi de ekini ayrı yazmadık diye türkçeyi yanlışmı  kullanmış olduk belki dalgınlıkla öyle yazmışımdır ne olmuş yani. Ben sana üslubu söyleyeyim şimdi. Böyle ortalığa yazmak yerine özel bir mesajla söylersen daha güzel ve yerinde olur fakat türkçeyi  doğru kullanayım derken adab-ı muaşeretten bir habersin.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skaymaz;610106
Arkadaşım öncelikle uyarma için teşekkür ederim lakin uslup bu değildir. Şimdi de ekini ayrı yazmadık diye türkçeyi yanlışmı  kullanmış olduk belki dalgınlıkla öyle yazmışımdır ne olmuş yani. Ben sana üslubu söyleyeyim şimdi. Böyle ortalığa yazmak yerine özel bir mesajla söylersen daha güzel ve yerinde olur fakat türkçeyi  doğru kullanayım derken adab-ı muaşeretten bir habersin.

Sadettin Bey amacım sizi ifşa etmek değil. Üslubumda sizi kıracak bir şey söylemediğimi düşünüyorum, ancak kırdıysam da şahsım adına özür dilerim. Ender Bey yazdığımızı görüp konu başlığını değiştiriyor, onun içindi bu not. Ayrıca adab-ı muaşeretten bir habersin diyerek bana terbiyesiz/ahlaksız demiş oluyorsunuz ki bu polemiğe girmeyeceğim. Saygılar, iyi forumlar.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13462]skaymaz[/MENTION] [MENTION=12348]Bilgic[/MENTION]
 Başlığı düzelttim:ok: Tansiyonu düşürelim lütfen...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araçlarımız farklı ama direksiyonlar birebir aynı bende 3 yıla yakındır hiç bir tuşla hiç sorun yaşamadım

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2.5 sene oldu ben alalı bir sıkıntı olmadı şimdiye kadar.

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ozaman servis yolu gözüktü bana teşekkür ederim cevap yazan arkadaşlara.

Çevrimdışı octavix

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı tuş geçen benim aracımda da ilk defa çalışmadı.Arabayı kapatıp açınca düzeldi ve bir daha da  sıkıntı yaşamadım umarım yaşamam da.

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavix;610156
Aynı tuş geçen benim aracımda da ilk defa çalışmadı.Arabayı kapatıp açınca düzeldi ve bir daha da  sıkıntı yaşamadım umarım yaşamam da.

Benim Dot ekranın tamamı sizin dediğiniz şekilde. Kafasına göre çalışıyor veya çalışmıyor. O ndedenle fazla düşünmek yersiz. Servise götürme zahmetinde bulunmayacağım. Ne diycem adama. Aslında bozuk ama şimdi çalışıyor :)

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Serviste 5 dk lik iş . Hemen söküp yeni tuşu takiyorlar.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;610218
Serviste 5 dk lik iş . Hemen söküp yeni tuşu takiyorlar.

Sizin de mi başınıza böyle birşey geldi acaba? Sanki tuştan değilde tuşun temas ettiği elektronik kısımdan kaynaklanıyor gibi.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim sol taraftaki şarkı atlatma tuşunda problem olmustu. Sert basmak gerekiyordu, yoksa algilamiyordu. Garantiden değiştirdiler hemen.

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skaymaz;610098
Merhaba arkadaşlar son iki haftadır fark ettiğim birşey var direksiyonda sağ tarafında  bulunan dot bilgi ekranında gezinmek için kullanılan silindir olan tuş sabahları hiç çalışmıyor acaba soğuktanmı dedim ama diğerinde bir sıkıntı yok. Fakat ilginç olan hava ısınınca araba ısınınca normal çalışıyor sizlerde nasıl böyle bir problem yaşayan oldumu servise gitmeden danışmak istedim. Teşekkür ederim.

Aynı tuş bende de öyle konu açmıştı bunun ile ilgili garantiden değişimi yapıyorlarmış hafta sonu bakıma gidince söyledim bakacaklar ama servis değişemeyiz fln dedi hafta sonu onun ile zaman kayıp etmek istemiyorlar galiba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi