škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Laurin&Klement

serhan · 96 · 31763

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serhan;205377
Güncellenmiş hali tesisatla oynadık biraz..Mercek far düşünüyorum,birde DOT ekran takılcak şu ara.. bide buna sadece yaza doğru komple mat kaplama yapılcak ;)

DOT ekran entegre mi edilecek yok komple gösterge mi değişicek birde mercek işinden benimde haberim olsun tabi öyle geçenki gibi olmasında :D

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
Alıntı yapılan: kadir_;205378
DOT ekran entegre mi edilecek yok komple gösterge mi değişicek birde mercek işinden benimde haberim olsun tabi öyle geçenki gibi olmasında :D

Dot komple orj.takılcak :)..Mercekli buldum da tek taraf var çift bulamadım sıkıntı orda..yoksa çoktan çakmıştım mercekleri :D :D
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serhan;205380
Dot komple orj.takılcak :)..Mercekli buldum da tek taraf var çift bulamadım sıkıntı orda..yoksa çoktan çakmıştım mercekleri :D :D

Çıkma DOT lar ucuzsa bi yerden yürütmek lazım :D Birde ayrı bi seri var mı bizim octiler için yoksa hepsine uyuyor mu?

Çıkma merkcekler bile tekine 700 tl istiyorlar bende araştırdım sadece sol buldum sağ yoktu en iyisi mercek mode yapmak yoksa çok masraflı oluyor :D

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;205385
Çıkma DOT lar ucuzsa bi yerden yürütmek lazım :D Birde ayrı bi seri var mı bizim octiler için yoksa hepsine uyuyor mu?

Çıkma merkcekler bile tekine 700 tl istiyorlar bende araştırdım sadece sol buldum sağ yoktu en iyisi mercek mode yapmak yoksa çok masraflı oluyor :D

Okadar değil çıkma mercekler çok istemişler.. :):) Daha uyguna buldum ben.çift bulursam haber veririm sana.. :)
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serhan;205380

Tek taraflı tak sen, tek yeterli gelir ne farkeder, illa çift mi olması lazım, şekil olur hem :fiuv::fiuv::fiuv::fiuv::rm::rm::rm::rm::rm:

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;206674
Tek taraflı tak sen, tek yeterli gelir ne farkeder, illa çift mi olması lazım, şekil olur hem :fiuv::fiuv::fiuv::fiuv::rm::rm::rm::rm::rm:

Baki abi haklısın aslında bi far zenonlu bi far normal halojen sarı şeklinde olur..van kedisi gibi dolaşırız piyasada.. :D :D :D
20V Turbo
Laurin&Klement..