škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Geliyor, Loading :)

YGZ96 · 184 · 51810

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TheTuco

• Y*Ö*R*Ü*K
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun kazasız belasız inşallah :9
Ford Focus Collection HB

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun fiyatına göre oldukça başarılı, komple egzoz, filtre, yazılımla çok daha zevkli olur. :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha yeni C4 almamış mıydın yahu sen :rm: neyse hayırlısı olsun bakalım, güle güle kullan :ok::)

Çevrimdışı YGZ96

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün görüştüm araç sunroofsuz ki bende sunroof istemiyorum zaten ses olur diye... AFL falan var araçta

Bildiğiniz gibi kuru tip DSG7 lerde kavrama sorunu ile karşılaşılıyor. Eğer benim şansım yaver giderse iskender usta, revo ve filtre olucak e tabi yay veya coilover olmazsa olmazı bu aracın :)

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bahsettiğiniz araç Kayadibi bayisinde, bi ara bende onla takasa gircektim fakat sarı diye vazgectim, bu aralar Yüce deki mavi beyaz a yoğunlaşmış durumdayım, ara fark icin kavga gürültüye devam ediyoruz :D

Çevrimdışı Baran35

• Boutique Wax Maniac
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun.Çok güzel bir araç satın almışsınız.Daha önce bu arabadan ciddi ciddi düşünüyordum.Hatta Ankara bayilerini bıraktım İstanbul bayilerinin hepsini aramıştım bu araç için.Özel sipariş verecektim.Sonra ne kadar performanslı olursa olsun aynı paralara C segmenti bir araç almanın benim için daha iyi olacağını düşünerek aracı almaktan vazgeçtim.Ama içimde hep bir fabia vRS almak kaldı.Birgün bu arabayı birşekilde alacağım :D Renk seçimine gelince bence en dikkat çekici ve hoş renklerden birisini almışsınız.Tavan ve jantların siyah olması çok daha çekici gösterecektir aracı.Mutlaka nazarlık şart benden söylemesi ;) Tekrar hayırlı olsun.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Bu kombinasyonda combi bulabildim :)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun bu araçların fiyatı nedir merak ediyorm özel değilse pm atabilrmisiniz
allah kaza bela vermesin sarı araba candır :)

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun , rs lerimiz çoğalıyor.

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı burock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı YGZ96

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
teşekkürler arkadaşlar...
İşyerim Bilecikte olduğu için ikametgahımda bilecikteydi. 34 plaka çıksın diye p.tesi sabahı istanbula aldırıyorum.
Fakat bişey sormak istiyorum bu zamana kadar emniyete gidip ruhsata imza atmamıştım. Benden kadıkoy şubeye gidip imza atmam gerektiği sölendi, doğru mudur acaba?