škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Jetta'mı Golf'mü

Ziyaretçi · 167 · 77799

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Golf ;)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: a_tansel;232654
modifiye tutkun varsa bir dk düşünme, polo gti al gitsin kalan parayla da kudurtursun arabanı :)

abi polo gti'ın manueli olsa gözüm kapalı alırım full opsiyon eklerim 50-55e mükemmel bir gti'a binerim ama araba sürmenin keyfi vites atmakta :) fabrikadanda manuel çıkaramıyorlarmış

Alıntı yapılan: kadir_;232728
Efe alacağın arabada bi-xenon opsiyonunu muhakkak al sonradan eklemek imkansız değil ama ciddi pahalıya gelir tampon vs sorun olmaz ama o problem olur :)

Birde İnanç abiyle konuş istersen olmadı gidip ondan alırsın Ankara yakın size :)

kadir zaten sunroof opsiyonunu kafadan ekleyecez çünkü o bende hastalıktır :D fakat bi-xenon eklenirmi bilemem zaten haftaya kapora falan verip özelliklerini yazdıracaz kota açılıncada fabrikaya sipariş geçeceklermiş,özellikler yazılırken o aklımda zaten babama bi zorlatacam son dkda ne koparsa kar :D oda eklenirse sadece Rbodykitle mütiş olur :)

Alıntı yapılan: Can;232748
Highline Golfte ledli stoplar var Efe :)
Farlar için ise yan sanayi bir firmanın ürünleri var,orjinalinden farkı yokmuş,aydınaltma olarakta.Ama orjinal iyidir :)

onu biliyorum can,2009-2010da yoktu ama 2011e koymuşlar :) ayrıca yarı süet döşeme,tam otomatik klima falanda var :)

Alıntı yapılan: gokcen59;232841
Tabi ki Golf ona birde R Kit yaptımmı o arabaya aşık olursun :)

abi Rbodykit allahın emri :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Efe almışken plakayıda EFE alabilirsen al dostum :)

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;232970
Efe almışken plakayıda EFE alabilirsen al dostum :)

iyi hatırlattın can :) aslında 06EFE,06EFK gibi almayı düşünüyorum ama millet ceza falan yiyince ta ankaraya gitmen lazım orda adres göstemen lazım gibi şeyler söylediler

bu konuya tam anlamıyla hakim biri varsa lütfen yardımcı olsun :) plakayı alıpta pişman olmayalım,en ufak işte vs. ankaraya istanbula gitmem gerekirse o iş yaş :D

Gearbox

• Ziyaretçi
efe şimdiden hayırlı olsun. bi tur atarız artık ;)

Çevrimdışı Trex

• An Humble Perfectionist
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Golf 160 hp DSG. arabanın keyfini çıkar :)

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Gearbox;232978
efe şimdiden hayırlı olsun. bi tur atarız artık ;)

araç eylüle kadar geldi geldi yoksa türkiyede nere varsa gidip arabayı alacam :D eğer ankaradan alırsam yanına uğrarım :)

Alıntı yapılan: Trex;232981
Golf 160 hp DSG. arabanın keyfini çıkar :)

dediğim gibi üstüne para verseler otomatik istemem,ayrıca 1.6tdi 105lik olacak ekonomik mod :D

Çevrimdışı Trex

• An Humble Perfectionist
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Size 160 hp lik dsg bir golfü Sport modda test etmenizi öneririm.
İlk olarak Jettadan vaz geçersiniz sonra manuelden:D

Alıntı yapılan: efe_38;232992

dediğim gibi üstüne para verseler otomatik istemem,ayrıca 1.6tdi 105lik olacak ekonomik mod :D

Çevrimdışı kevepsi

• Çekirge
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bende jetta var... ben 35 yaşındayım... ben bebek arabası sığdırmayı düşünerek aldım bu arabayı... yakın zamanda evlenmeyeceksen :D alma jetta... golf güzeldir...

üretim ülkesine takılmayın...  şansınıza kalmış o işler ;)

otomatik araba kullanmadan evvel bende manuel vitesi pek bir tutkulu severdim... sonra 1998'de ilk otomatik vitesli arabamızı aldık ve ilk görüşte aşkkkkk... istanbul koşulları o zamanlar bu konuda bir faktördü.... ama artık otomatik vitesli araçlar ( özellikle vw ve audi grubu için konuşuyorum ) hem daha az yakıt tüketiyor hemde genellikle daha çabuk süratleniyor manuel araçlara göre :)

dsg konusu biraz civcivli bir konu, o konuda da çok şanssız insanlar duydum, Allah şansımızı yaver getirsin, benimki dsg şanzıman ve geçiş diye bişi yok gibi sanki maşallah!

ne alırsan al eylül geldi almalıyım diye alma... içine sinecek arabayı al ve güle güle kullan ;)
Teori ayrııııı, pratik ayrııııı... :kyf:

Gearbox

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: efe_38;232992
araç eylüle kadar geldi geldi yoksa türkiyede nere varsa gidip arabayı alacam :D eğer ankaradan alırsam yanına uğrarım :)

tabi kardeşim beklerim. :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Efe 06EFE plakayı almak çok zor EFE honda var Ankarada plakaların yarısı onlarda çekicilerinin plakasından tut test aracına kadar:D

efe_38

• Ziyaretçi
karar verildi golf :) allahın izniyle çarşamba veya perşembe olmadı cuma günü sipariş verecez.

Alıntı yapılan: Trex;232994
Size 160 hp lik dsg bir golfü Sport modda test etmenizi öneririm.
İlk olarak Jettadan vaz geçersiniz sonra manuelden:D

ciddi ciddi manuel hastasıyım,üstüne para verseler otomatik almak istemem :) ayrıca mutlaka dizel olacağı için tek seçeneğim 105bg yoksa hangi gönül istemez 2.0tdi 140bg olsun diye :D

Alıntı yapılan: kevepsi;233013
bende jetta var... ben 35 yaşındayım... ben bebek arabası sığdırmayı düşünerek aldım bu arabayı... yakın zamanda evlenmeyeceksen :D alma jetta... golf güzeldir...

üretim ülkesine takılmayın...  şansınıza kalmış o işler ;)

otomatik araba kullanmadan evvel bende manuel vitesi pek bir tutkulu severdim... sonra 1998'de ilk otomatik vitesli arabamızı aldık ve ilk görüşte aşkkkkk... istanbul koşulları o zamanlar bu konuda bir faktördü.... ama artık otomatik vitesli araçlar ( özellikle vw ve audi grubu için konuşuyorum ) hem daha az yakıt tüketiyor hemde genellikle daha çabuk süratleniyor manuel araçlara göre :)

dsg konusu biraz civcivli bir konu, o konuda da çok şanssız insanlar duydum, Allah şansımızı yaver getirsin, benimki dsg şanzıman ve geçiş diye bişi yok gibi sanki maşallah!

ne alırsan al eylül geldi almalıyım diye alma... içine sinecek arabayı al ve güle güle kullan ;)

abi otomatik kalabalık şehirlerin ilacıdır kayseride manuel sürmek hiçbir zorluk yaratmaz,otomatik civic,passat falan sürdüm öyle arada bir otomatik sürmek güzelde hep o şekilde sürmek beni rahatsız eder vites değiştirmek hoşuma gidiyor ayrıca manuelden sıkılmam senelerdir manuel sürdüm bi bu kadar daha keyfle sürerim :)

zaten abi gönlümden hep golf geçmişti bu zamana kadar inşallahta öyle nasip olacak yoksa 5-10daha koyar passat alır binerdim veya aynı paraya jetta alırdım ama hem yaşım genç daha evlenme aşamasınada çok var,allah ömür verirse evlenecek zaman geldiğinde daha geniş araca geçerim ama şimdi gerek yok :)

Alıntı yapılan: dgn;233054
Efe 06EFE plakayı almak çok zor EFE honda var Ankarada plakaların yarısı onlarda çekicilerinin plakasından tut test aracına kadar:D

banada öyle geliyor doğan EFEyi bulamam bulsamda çok para isterler ama EFK bulunabilir gibide ben gene macera aramayım adam akıllı 38EK veya 38EF alırım zaten babam napacan ankara plakalı alıp diyo :)

Gearbox

• Ziyaretçi
efe senin golf 1.6tdı hıghline mı olacak?

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Efe'm 0km olmasa da o bütçeye hayvanoğlu hayvan araçlar önersek :)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Golf iyi seçim bencede.Hayırlı olsun.Bu arada sipariş alabileceklerini sanmıyorum.Durum biraz vahim yani...
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...