škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

trafik ve kasko 380 artı 590

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar geçen yıl 320 trafik 560 tl kasko yaptırdığım aracıma dün 380 trafik 590 tl kasko teklifi aldım.kasko groupama trafik alıanz teklifi aldım.Ama tarfik sigortama sompojapan 2400tl teklif verdi.Diğer sigortalar ise en yakın 490 en yüksek 2700 tl teklif verdiler.Fiyatlar arasında bu kadar uçurum nasıl olur anlamış değilim.Pazartesi itibariyle toplamda 970 tl ye yaptıracağım.sizce fiyat normal midir?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı Umut55

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam trafik gayet güzel fiyat. Kasko Groupama olması güzel sıkıntı yasamazsin tavsiyem kaskoda asistans plus teminatını eklet 80 tl prim alır ama hizmeti iyidir. Cam muafiyeti de olmasın acentenle konusmalisin tavsiyem. Groupama bölge çalışanıyım kafanıza takılan olursa yanıtlarım

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyat normal hocam dün Transporter aracımız icin 900 TL ye axadan poliçe yaptırdım ethica ve koru sigortalar 750-800 lira fiyat verdiler ama haklarındaki şikayetleri okuyunca vazgectim

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Umut55;604761
Hocam trafik gayet güzel fiyat. Kasko Groupama olması güzel sıkıntı yasamazsin tavsiyem kaskoda asistans plus teminatını eklet 80 tl prim alır ama hizmeti iyidir. Cam muafiyeti de olmasın acentenle konusmalisin tavsiyem. Groupama bölge çalışanıyım kafanıza takılan olursa yanıtlarım
Umut bey o pkaet bana hediye olarak verecekler eçen yıl sigortam net'den yaptırmıştım ine onlardan yaptırıyorum.onlara 3 kişi daha yönlendrmiştim.araç arıza alinde de 48 saat fazlası olursa ve otokng de yaplacak olursa extra araç var.kaza olayında ise hakeza aklımda kalmadı ama önce poiçe teklifini inceleyeceğim.kafama akılan olursa sana eposta ile göndereyim.önerilerin için teşekkürler.ama bana iki si toplamda 970 tl çok iyi geldi.zira aracım 2005 model olduğu için bazıları teklif bile vermedi kasko için.

Çevrimdışı Umut55

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Muhammet bey öncelikle teklifi isteyip inceleyin kesinlikle çünkü soylenipte verilmeyen çok eksikler olabiliyor. Size hediye paket olarak dedikleri aslında Groupama kasko policesinin orjinalinde var. Gerçekten hediye vereceklerse kesinlikle asistan plus teminatını isteyin. Teklifi bana atarsanız inceleyip fikir alışverişi yapabiliriz.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Umut55;604880
Muhammet bey öncelikle teklifi isteyip inceleyin kesinlikle çünkü soylenipte verilmeyen çok eksikler olabiliyor. Size hediye paket olarak dedikleri aslında Groupama kasko policesinin orjinalinde var. Gerçekten hediye vereceklerse kesinlikle asistan plus teminatını isteyin. Teklifi bana atarsanız inceleyip fikir alışverişi yapabiliriz.
teşekkürler Umut bey:gut: asistan plus da ne gibi ek ilaveler var?

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bedava kasım ayında 1150 liraya sigorta yaptırdım kaskoya 5000 küsürlü bir fiyat biçtiler haliyle yaptırmadım 50 binlik arabaya o fiyat mı olur kazam falanda yok öyle büyük 2012 var ufak bitane diğer aracın tamponu kırılmıştı karda kayınca.