škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

sahibinden.com dan jant alinir mi?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı omergenc23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Iyi gunler Arkadaslar tecribelerinizden faydalanmak istiyorum. Aracimi superb 2016 1.6 tdi yeni aldim. Uzerinde kislik lastik var. 18 jant. Mecburen yazlik lastik alacagim. Malum sitede gezerken gaziantep te satista olan bir ilana denk geldim. Fiyat olarak da iyi gibi. 4 tane benim suan aracin üzerinde olan pegasus 18 lik jant ve pirelli lastik 2015 son hafta. Hepsinin cok iyi oldugunu söyledi. Parayi eft yaparsin otobusle gonderirim dedi. Acikcasi az para degil. Ilanda get yok. Sizin deneyimlerinizi merak ettim. Ilan su
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-2016-skoda-superb-orjinal-jant-pluslastik-371114768/detay/

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben sahibinden üzerinden jant alıp sattım daha önce, getsizdi hepside. bi problem yaşamadım. Birazda karşılıklı güven meselesi bu işler. Bu pegasus jantlar vw grubundada kullanılıyo ve replikasıda var. Jantın iç tarafında orjinal logo olur, onu çekip göndermesini isteyin. Para konusunda da Bir kısmını şimdi yatırıp geri kalanı jantları alınca yatırın. Bunu teklif edebilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı A.L.P.E.R

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alınır amma insanına göre değişir en iyisi o ilde tanıdık birini gidip alıp size göndermesi tanımadığınız birine o kadar parayı göndermek akıl işi olamaz get de %7 kesiyor biraz sizden biraz astıcıdan gidecek şekilde get açsın öyle alın bende satış ve alış da böyle yapıyorum  çok masumane ilanlarda dahi dolandırcıların olduğunu defalarca kez yaşadım ve gördüm meblalar büyüyünce daha önemli  siz elazığda jant antepde çok uzak değil 150 lira otobüs parası verir gider alır gelirim 150 lira fazlaına aldım farzederim  paayı verip birde peşinde dolanacağıma  aksi halde hiçbir hak iddanız dahi olamaz.;)

Çevrimdışı omergenc23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Degerli fikirleriniz icin cok teşekkürler arkadaşlar. Az para olmadigi icin güvenemiyorum. Hıyar cikmasindan korkuyorum. Veya bekledigim gibi cikmazsa ne olacak. O yuzden vazgececek gibiyim. Olur da tanidik biri bulursam belki. Peki Kumho lastik nasildir? Yazlik lastik icin.

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Satıcıyı arayıp konuşun Elazığ'a gidip almanızda yarar var. Hem görür  hemde  içiniz rahat eder. Eğer iyi kargolanmaz/paketlenmez ise jant yüzleri kargoda çizilebilir.

Bunun harici  siteden alınan   ürünün veya satıcının herhangi bir sorunu olursa bile ürünü kabul etmeden( onay vermeden ) satıcı parayı alamaz. Beğenmezseniz onay vermezsiniz.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=12297]Tansel Ağa[/MENTION] Arkadaşa yardımcı olabilirmisin ağam? :)

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kumhonun hangi modeli? KU39 modeli çok tutulan ve tam f/p lastiktir mesela

Çevrimdışı Tansel Ağa

• instagram/tanselgaraj
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı omergenc23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;604511
Kumhonun hangi modeli? KU39 modeli çok tutulan ve tam f/p lastiktir mesela

Ps31 de olabilir ku39da olabilir. Fiyat olarak iyiler. Tecrubeleriniz varsa alabilir miyim

Alıntı yapılan: Tansel Ağa;604512
Müsait olunca seve seve bakarım

Yardimci olurum demeniz bile bir incelik cok tesekkurler. Sizi yormak istemem. Cunku satici arkadas sehitkamilde. Cok zamaninizi alabilir. Cok sagolun
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2017, 21:06:52 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=3892]omergenc23[/MENTION] kumho lastik kullanmadım hiç ancak özellikle 17" ve üzeri ebatlarda KU39 beğenilen bi lastik. tyreviews sitesine göz atarsanız farklı ebatlara göre hem yapılan testler hemde kullanıcı yorumları var.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kumho Ku39'u 18'' ölçüsünde perf lastiği olarak Astra GTC de kuyllanmıştım. Lastiği bitirme şansım olmadı ama kullandığım süre boyunca çok ama çok memnun kalmıştım

Çevrimdışı omergenc23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler kardes. Bugun bayiden fiyat aldim ku39 elinde 4 tane varmis 2016 uretimi. 1000 tl birakirim dedi telefonda. Onlari almayi dusunuyorum nasipse. Petlas pt741 ile arada kalmistim ama kumho alacagim herhalde.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arada kalmanıza gerek yok. İkisi arasında Kumhodan şaşmayın. Hayırlı olsun şimdiden.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Replikasi bol olan bir jant interlagosun yeni versiyonu diyebiliriz. Icinin fotograflarini gormek lazim orjinal mi degil mi

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2004 Getz aracım üstünde Kumho lastikler ile gelmişti aracı İstanbul da 5 yıl yaz kış karlı buzlu ıslak ve kuru zeminde yaklaşık 50.000 km kullanmıştım çok çok memnun kaldığım bir lastik olmuştu bu sürede hiç lastik değiştirmedim fakat tabi eski bir modeldi şimdikiler nasıldır bilemiyorum ama mutlaka daha da ileri gitmiştir.