škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ziebart hediye kuponu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
21 gün içinde aracını alan veya alacaklar sizlere güzel bir kampanya Aracı aldığınız zaman aldığınız bayiye veya dışarda mutlaka koltuk koruma yaptırın cola tarzı şeyler dökülünce koltuk emmiyor ve üzerinde boncuk halde kalıyor:ok:

Biz aracı alırken yaptırmıştık ve faydasını çok gördük hele arabda küçük çocuk varsa :)

http://www.ziebart.com.tr/kuponform.asp
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;59734
Aha benim mahkemelik kupon :D
:kiki::kiki:

hakan o yazdığını sordum nasıl böyle bir şey olur diye. o bayinin şerefsizliğidir abi diyorlar. gerçekten bazı bayiler marka adını kullanarak çok adice işler yapıyorlar :(

bu arada bendede 2. el araçlarda kullanılabilecek %25 indirim kuponu var es es için isteyen varsa vereyim :D pazarlıkta daha fazla indirim aldımda :D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Ya bi düşünsene, 0 km araç alıyorum, adam bana 90 TL zannettirdiği işi bedava yapacak hiç bir karşılık beklemeden.

Hadi desek şu bu galeri/showroom anlaştıda böle biş iş var? Ama değil, sıfır al gel yapacam diyo ayırt etmeksizin.

E demek ki...?

Başıma gelen şey bir istisna olmamalı.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;59736
Ya bi düşünsene, 0 km araç alıyorum, adam bana 90 TL zannettirdiği işi bedava yapacak hiç bir karşılık beklemeden.

Hadi desek şu bu galeri/showroom anlaştıda böle biş iş var? Ama değil, sıfır al gel yapacam diyo ayırt etmeksizin.

E demek ki...?

Başıma gelen şey bir istisna olmamalı.
ohoo bunun gibi neler dönüyor bir bilsen :) tek değil yani. tamami ile o işin başına koynulanların şerefsizliği

sana bir olay anlatayım.
passat almadan önce avensiz almaya niyetlendik. eskişehir bayi ile anlaştk uygun gibiydi fiyat. sonra peder adana bayiye gidiyor. aynı aracın üst donanımını aynı paraya aynı donanımı 4000 lira aşağı veriyor adana bayi. peder sinirleniyor iptal ediyor siparişi.
« Son Düzenleme: 02 Ocak 2010, 20:05:00 Gönderen: mayham85 »