škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

****Kargonun Azizliği*****

ozzy · 5 · 2682

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozzy

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sevgili Skodaforum üyeleri Merhabalar.

Kendimden birkaç satır da olsa ,diğer alt başlıklarda söz etmiştim.Bulunduğum şehirde kısıtlı imkanlar dolayısı ile ,sizlerinde tecrübe ve donanılmış bilgilerinden yola çıkılarak ; araç için en başta düşündüğüm gerekli 5 ayrı numune üründen edindim.

Buradaki örneklerde yer alan yorumlar ve ürünler hakkında hiçbir kimse töhmet altında bırakılamaz ,mesajın ana konusu şikayet amaçlı olmamaktadır ,bilgi ve paylaşım amaçlıdır.

Bu gün Kargocu kişi ,bana kargoyu teslim eder iken ; gözüme bir temas ilişti.. o da ne içinden sıvılar adeta görevlinin üzerine boşalmış ,görevlinin üzerini itinayla temizledi.Çok mahçup olduk.Eee dedik ,kutuyu bir açtık ki ürün yarıdan aşağıya bitmiş ,dökülmüş.Sağlık olsun dedik.

Çok haz aldığım Muguiarsın eldivenlerimde geldi.Onu görmek ; patlamış Vinet'i görmekmiş ,neymiş unutturdu aslında.Ayrıca bu nasıl oldu bilemiyorum.Kargoda ekonomi yapalım diyince galiba ucu bize dokundu neyse.

Bu mesajı olumlu da olsa ,olumsuzda olsa yine ilk siparişimden gelen ürünlerin hafif bir sevinç ile sizlerle paylaşacaktım her ne kadar sandık dolusu çeyiz olmasa da..İşte Böyle nasip oldu diyelim.Biz bardağın dolu tarafından bakalım yine ; gelen ürünlere.

« Son Düzenleme: 08 Nisan 2011, 17:56:52 Gönderen: ozzy »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Tek derdin o olsun, geçmiş olsun, sen oralarda bulamadığın bir şey olursa yaz, biz yardımcı olmaya çalışırız ;)

Çevrimdışı atas

• atas marka sorumlusu
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • http://www.atas.web.tr
GEÇMİŞOLSUN....
Ben fısfısları kapakla gönderiyorum,daha sağlam oluyor.
en kısa zamanda aldığınız yerede kapak göndereceğim bundan sonra sorun olmaz...
bu arada fısfıslar ağzına kadar dolu değildir yani fazla dökülmemiş,50ml civarı kayıp var ...
orjinali bu şekilde...

Çevrimdışı ozzy

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İlginize teşekkür ederim.
Sıvının tamamen dökülmemesi beni sevindirdi ,yoksa Vinet ile nasıl tanışabilirdim !.:+1:

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Murat abi halleder. Benimde plak2 kargoda tamamen dökülmüştü. Hemen göndemişti sağolsun...