škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia Hız Sabitleyici -Güncel Fiyat

ismail91 · 107 · 51801

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı greatvoyager

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanifi;652343
Enflasyondan, dövizden ve diğer unsurlardan hiç etkilenmemiş bu fabia hız sabitleyici :D . Ben 1-1,5 sene önce taktırırken de bu fiyatlardaydı. Şimdi de bu fiyata takılmış :D

Ben tam 1.5 sene önce taktırmıştım AVEK'te, eski defterleri açtım da 850'ye yaptırmışım :)

Çevrimdışı bogeyman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aykan Kartala sordum ,baştan savma bir şekilde 2500ü bulur dedi,bende tamam dedim :)

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben cakir oglunda 1000 tl yaptirdim galiba bu yil basinda galiba

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
konuyla biraz bağlı olarak git gel 2300 km yol yaptım. hız sabitleyici kesinlikle lazım bir donanım.

gönül isterdi şerit takipli adaptif hız sabitleyici taktırabilelim ama standart olanı da gayet konfor katacaktır. yoksa sağ diz kısmı ölüyor.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende geçen sene Eylül de 1000 tl ye Samsun Asal bayi de taktirmistim arabanın en çok kullandığım donanımı..

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
araç fiyatlarının uçmasından dolayı bir süre daha fabia kullanacağım gibi ve o yüzden bu donanımı taktırmak istiyorum.

yakın zamanda istanbul'da bir servisten fiyat alan ya da hız sabitleyici taktıran var mı aramızda?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;657145
araç fiyatlarının uçmasından dolayı bir süre daha fabia kullanacağım gibi ve o yüzden bu donanımı taktırmak istiyorum.

yakın zamanda istanbul'da bir servisten fiyat alan ya da hız sabitleyici taktıran var mı aramızda?

İstanbul u bilmiyorum da geçen hafta Samsun Asal bayi ye Kamiq e bakmaya gitmiştim fiyat ne oldu diye sorayım dedim 2900 gibi bir fiyat dedi ama sanırım liste fiyati

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok pahalıymış ya, 1500 lira civarlarına yaptırabilirim diye düşünüyordum, eğer her yerde söylediğiniz fiyatlardaysa kötü oldu. [MENTION=14289]smtcglr[/MENTION]

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;657152
çok pahalıymış ya, 1500 lira civarlarına yaptırabilirim diye düşünüyordum, eğer her yerde söylediğiniz fiyatlardaysa kötü oldu. @smtcglr

Hakan hocam bir telefon açın sorun isterseniz.. Samsun Asal bayiye gideceğim indirimli fiyatı ne olur diye tekrar sorarım. :ok:

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
29-12-2019 tarihinde çakıroğlu skoda 1100 tl anlaşmışım daha sonra yaş indirimi almışım ama ne kadar bılmıyorum başka prçalarda var yanı 1100. Tl daha ucuza yaptırmısım

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;657169
Hakan hocam bir telefon açın sorun isterseniz.. Samsun Asal bayiye gideceğim indirimli fiyatı ne olur diye tekrar sorarım. :ok:

Hocam şu konuda tam bilgi alıp öyle yazacaktım size ama hala alamadım bilgiyi önümüzdeki hafta öğreneceğim inşallah :)

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Özaydın ve Doğuş Esenyurt'tan fiyat aldım 1924 lira parça ücreti çıkıyor, montaj dahil mi onu sormayı unuttum. Özaydın direkt 2 bin lira gibi bir ücreti var dedi.

@smtcglr

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;657460
Özaydın ve Doğuş Esenyurt'tan fiyat aldım 1924 lira parça ücreti çıkıyor, montaj dahil mi onu sormayı unuttum. Özaydın direkt 2 bin lira gibi bir ücreti var dedi.

@smtcglr

Muhtemelen montaj dahil değildir Hakan hocam, işçilik de alirlar 250 TL servisler yamyam gibi

Çevrimdışı Captain_10

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba 2016 model fabia m için hız sabitleme yaptırmak istiyorum. Nasıl yaptırabilirim .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi