škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2013 Rapid icin multimedya önerisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı callofduty

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
selamlar.8 ay kadar octavia kullandıktan sonra 2. el 2013 rapid elengence aldım.octavia daki en hoşuma giden olay usb den şarz ve bluetod özellikleri oldu.malum aldığım modelde usb ve bluetud yok yok.orjinal multimedya (2015-2016 style modellerindeki) multimedyayı nereden bulabilirim. teşekkürler.

Çevrimdışı callofduty

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bazı araştırmalarım sonucu navimex 9985 aldım gayet menmunum.ancak navimex in antalyada ki bayisi bile 9985 modelinin vw grubu diyerek takmak istemedi.istanbuldaki bayidede çerrçeve yok.kendim yurtdışından sipariş ile getirttim.ürün için ayrıca teyp çerçevesi almanız gerekiyor.ürün vw logosu ile açılıyor sadece.kullanıma aykırı bir durum yok.direksiyon fonksiyonları gayet stabil bir şekilde çalışmakta.eller serbest modunda telefondan görüşmesinde karşıya hafif bir cızırtı gidiyor.(önceki octavia 2015 aracımda böyle bir cızırtı yoktu).dokunmatiği gayet başarılı.ekranı bana soluk geldi (cep telefonuna kıyasla) mp3 mp4 mkv avi gibi müzik ve film videolarını gayet stebil bir şekilde çalıştırıyor.tavsiye ederim.:ok: