škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Gaz pedalının sertleşmesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha önce birçok kez başıma geldi ama hep pisikolojik veya ayakkabı kaynaklı diye düşünüyordum. Fakat artık eminim ki evet kafasına göre sertleşiyor. Fren pedalımndan çok daha sert bir hale geldi. Fikri olan yada bu durumu yaşayan var mı? 2015 1.2 tsi

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir yerlere takılıyor olmasın altına sıkışan birşeyler? Eğer böyle bir durum yoksa pedalınızda sıkıntı vardır çünkü yeni nesil araçlarda tel olmadığından sertleşme yaptıracak başka bir durum yok..

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aldığımdan beri araçta sorunlar bitmediki
2009 boş+boş fabiam bile daha kaliteliydi.
Pedala birşey sıkışma gibi bir durum yok sanırım tekrar kontrol edeceğim.

Çevrimdışı ilhana

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Semih Selam,

Elektronik gaz pedalının parça kodu 6Q1721503M. Neredeyse bütün VW lerde aynı pedal kullanılmış.

Google'da arattığımda pedalı tutan bir vida var gözüküyor, acaba onda bir sıkışma olabilir mi diye aklımdan geçti.

Görsel adresi: http://static.nanodatex.com/media/b22f5099d67e608ca4f207693acdb850.jpg

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilhana;585563
Semih Selam,

Elektronik gaz pedalının parça kodu 6Q1721503M. Neredeyse bütün VW lerde aynı pedal kullanılmış.

Google'da arattığımda pedalı tutan bir vida var gözüküyor, acaba onda bir sıkışma olabilir mi diye aklımdan geçti.

Görsel adresi: http://static.nanodatex.com/media/b22f5099d67e608ca4f207693acdb850.jpg

Çok teşekkür ederim gaza araç çalışmaz fakat elektrik kontağı açıkken gaza bastığımda çıt çıt sesler geliyor sorunumla alakalı mı bilmiyorum ama pedalda var bir tuhaflık. Aslında araçta o kadar tuhaflık var ki servise hangibirini anlatacağım bilmiyorum.