škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Speaceback bagaj ayırıcı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Konusu geçtimi bilmiyorum. Test videosunda denk geldim. Hatta aracı aldığımda da fatketmiştim birşey için ray yapmışlar ama boş diye. Çok gerekli birşey değil belki ama hoş bir detay koltukları yatırınca da gayey kullanışlı olacaktır. Bizde neden yok acaba. Aynı video da stepne yerine tamir seti vardı.

Çevrimdışı Managerhtd

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Dikkat ettiyseniz arka koltuk orta kısımda Kolçak da var ama maalesef türkiyede satışa sunulan araçlarda bunlar yok

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Managerhtd;560226
Dikkat ettiyseniz arka koltuk orta kısımda Kolçak da var ama maalesef türkiyede satışa sunulan araçlarda bunlar yok

Style donanımda arka kol dayama var sanıyordum.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;560195

Konusu geçtimi bilmiyorum. Test videosunda denk geldim. Hatta aracı aldığımda da fatketmiştim birşey için ray yapmışlar ama boş diye. Çok gerekli birşey değil belki ama hoş bir detay koltukları yatırınca da gayey kullanışlı olacaktır. Bizde neden yok acaba. Aynı video da stepne yerine tamir seti vardı.

Bu özellik bizim araçta olması lazım. Bagajın içerisinde bagaja tam oturan bir yüzey var. Bunu arka tarafta solda ve sağda bulunan demirlerin üzerine getirdiğiniz zaman 7-8 cm yüksekliğinde bir alan oluşturuyor bagajda. Buraya dizüstü bilgisayar, ya da ufak çantaları koyabiliyorsunuz.

Alıntı yapılan: 09fabia;560427
Style donanımda arka kol dayama var sanıyordum.

Bizim araç style donanım ve kol dayama yok. Çok mu lazım diye sorarsanız, arkada oturmadığım için hiç ihtiyacım olmuyor :)

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende öyle bir durum yok bildiğimiz kartondan yapım taban halısı var üzerinde de ince bir bagaj havuzu.