škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bolero Ekran Sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömer Kuzubaşoğlu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Selamlar,

2 aralık sabahı ve bu sabah yaşadığım bir sorun canımı sıktı. Sabah 6 gibi evden çıktım ve aracımı çalıştırdım, bolero ekran dokunmatiği algılamıyordu. Kapattım açtım yine algılamıyordu. Kapattım ve 7 gibi işyerime geldiğimde araçtan inmeden açtım. Bolero ekranda sorun olmadığı gördüm. Servise gitmek kadar gerekli bir sorun olarak görmüyorum ama daha önce başına gelen oldu mu? Soğuk olmasından dolayı oluyor sanırım.

Dediğim gibi çok büyütmüyorum ama insanın canını sıkıyor.

Hayırlı forumlar...  :gaz:

Çevrimdışı paleosen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aynen geçen gün aracı 3 gün çalıştırmadım .hava karlı ve soğuktu hem direksiyon hemde dokunmatikler hepsi iptaldi .sonra 10 dk sonra tekrar çalıştırınca düzeldi .

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam asiri soguk havalarda bu durumun kisa sureli olmasi normal ceo telefonlarinda bile olabiliyor bu durumlar ama bu sorun d3vamli ve uzun sureli olursa sorun var diyebiliriz

Çevrimdışı Ömer Kuzubaşoğlu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu sabah böyle bir durum olmadı mesela. Dediğinizi gibi havanın sıfırın altında olduğu durumlarda karşılaşılıyor anladığım kadarıyla. Peki bu arabayı kendi ülkesinde kullananlar nasıl yapıyor onu çok merak ettim :wax:

Çek cumhuriyeti en nihayetinde :)

Çevrimdışı kace

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Çok soğukta olması normaldir. Ancak şöyle de bir durum var kendim bizzat yaşadım: Eğer boleroda radyo kanal görselleri kullanıyorsanız takılmaya yol açıyor. Servise götürdüğümde şimdi tam hatırlayamıyorum ama radyo ayarlarından otomatik hafızaya almak gibi bir seçenek vardı görseller için. Bunun yanındaki tik işaretini kaldırmalısınız. Serviste usta böyle yaptı ayrıca reset atmıştı düzelmişti sorun. Ancak bir süre sonra tekrar başladı bende görselleri kaldırıp kullanıyorum şuan 1 senedir sıkıntısız kullanıyorum :)
Size tavsiyem öncelikle dediğim gibi radyo ayarlarından bahsettiğim tarzda bir tikli ifade var onu iptal edip test edin. (Reset attıktan sonra) Eğer kanal görselleri kullanıyorsanız da yine tiki kaldırdıktan sonra sorun devam ederse görselleri kaldırıp kullanmak sorunu çözecektir. En azından bende öyle oldu :)