škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Mercek

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı *İstanbullu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese hayırlı akşamlar skodacı arkadaşlar.nasipse yıl sonuna doğru rapid almayı planlıyoruz aklımda 2 tane soru var mercek far taktırma şansım varmıdır varsa farkı ne kadar oluyor ikiniciside 17 jantın farkı ne kadar oluyor ? teşekkürler:)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: *İstanbullu;515531
Herkese hayırlı akşamlar skodacı arkadaşlar.nasipse yıl sonuna doğru rapid almayı planlıyoruz aklımda 2 tane soru var mercek far taktırma şansım varmıdır varsa farkı ne kadar oluyor ikiniciside 17 jantın farkı ne kadar oluyor ? teşekkürler:)

Orjinal farlar opsiyon listesinde varmı bilmiyorum. Ancak opsiyon listesinde varsa farlar afsli farlardır virajlarda sağa sola dönme özelliği vardır. Fiyatı nekadarsa son kuruşuna kadar değer ancak daha sonradan taktırmak isteseniz 2 kat daha fazla para isterler ve afs özelliği olmaz onun içinde dışarda farlarınızı açtırıp mercek montajı yaptırabilirsiniz :)

Çevrimdışı *İstanbullu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
otoşovdaki rapidde mercek far vardı ben artık opsiyonel olarak çıkmıştır diye tahmin ediyorum sıfır arbada mercek farz oldu artık :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tüm özelliği ile 3-4bine malolur, en temizi oem parçalarla, normal fara işlem yapmaktır, 10 da 1 oranında ucuza çıkar, kasko vs uğraştırmaz, sade ampul değişimiyle mıayeneden geçer.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;515557
Tüm özelliği ile 3-4bine malolur, en temizi oem parçalarla, normal fara işlem yapmaktır, 10 da 1 oranında ucuza çıkar, kasko vs uğraştırmaz, sade ampul değişimiyle mıayeneden geçer.

Ne gerek var abi benim arabada ön arka led stop ve gündüz cupra ledleri ve afs farlar 2.500. Sadece led stoplar 800 lira serviste sıfır alırken almak en mantıklısı

Çevrimdışı nejaterselcan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;515564
Ne gerek var abi benim arabada ön arka led stop ve gündüz cupra ledleri ve afs farlar 2.500. Sadece led stoplar 800 lira serviste sıfır alırken almak en mantıklısı

Hocam araca yapicagim bu tarzda disardan mudaheleler aracin garantisini bozmazmi ben araci alirken beklememek icin ustunde durmadim fakat sonradan servise gidip xenon far icin 2 fara 4000tl fiyt verdiler ve sisler sari kalir dediler o yuzden ustunde durmadim acikcasi su far konusunda birazdaha aciklayici bi sekilde yol gosterebilirmisin acaba

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;515564
dediğin fiyat uygun ama arkadaş sadece ön farlar için 4000 lerden bahsediyor.önerdiğim çözüm sadece ona özel yani...garanti ise farlar için bozulur, arabanın şanzımanında sorun çıkarsa ''far yüzünden'' demezler.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nejaterselcan;515582
fakat sonradan servise gidip xenon far icin 2 fara 4000tl fiyt verdiler

sana bu fiyatı hangi servis verdi?

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nejaterselcan;515582
Hocam araca yapicagim bu tarzda disardan mudaheleler aracin garantisini bozmazmi ben araci alirken beklememek icin ustunde durmadim fakat sonradan servise gidip xenon far icin 2 fara 4000tl fiyt verdiler ve sisler sari kalir dediler o yuzden ustunde durmadim acikcasi su far konusunda birazdaha aciklayici bi sekilde yol gosterebilirmisin acaba

Alıntı yapılan: Engin E.;515597
dediğin fiyat uygun ama arkadaş sadece ön farlar için 4000 lerden bahsediyor.önerdiğim çözüm sadece ona özel yani...garanti ise farlar için bozulur, arabanın şanzımanında sorun çıkarsa ''far yüzünden'' demezler.

Hiç bir servis afl sistemi olmayan araca sonradan afli li bi-xenon sistemi takmaya girmez. Size verdikleri fiyat sadece mercekli farların fiyatının bunun üstüne afs beyni, d2s ampül, ampül balastı, arksa bağlacak eğim ölçer vsvs baya şeyleri eklenecek. Dışarıda da çıkma araç mercekleri takan yerler var. Bunlara da ortalama 1000 liraya yakın bir paraya kendi farlarınızın içini açtırma riskine girerek montaj yaptırabilir daha sonrasında Engin abinin dediği gibi muayneye giderken d2si söküp h7leri takıp geçebilirsiniz. Ancak sıfır alırkenki opsiyon fiyatları makul fiyatlarda oluyor ve şahsen verdiğiniz son kuruşuna kadar değeceğine kefilim. Sıfır alırken opsiyon olarak alın biraz teslimi beklersiniz ama sonuna kadar değer

Çevrimdışı nejaterselcan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hydra;515611
sana bu fiyatı hangi servis verdi?

Oguşlar otomotiv
aracim spaceback bide arabayi aldiktan snra taktirmak istedigim icin heralde bu fiyat pek cazip gelmedi

Çevrimdışı Godfather

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Orjinal Opsiyonları direk fabrikadan öyle gelecek araç.. Tek dezavantajı 2 ay geç gelecek araçım...

-Xenon (1.400 TL)
-Yağmur ve Far Senserü (900 TL)
-3 Kollu Spor Direksiyon (550 TL)
-Isıtmalı ön koltuklar ve Isıtmalı ön cam suyu püskürtücüleri (800 TL)

Servisten aldığım aracı sipariş ederken, opsiyonel fiyat listesi

Bu da benim açtığım başlık Ankara Efe den aldığım listeden yazdım fiyatları

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=29884&highlight=godfather
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2015, 13:06:14 Gönderen: Godfather »

Çevrimdışı *İstanbullu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Godfather;515647
Orjinal Opsiyonları direk fabrikadan öyle gelecek araç.. Tek dezavantajı 2 ay geç gelecek araçım...

-Xenon (1.400 TL)
-Yağmur ve Far Senserü (900 TL)
-3 Kollu Spor Direksiyon (550 TL)
-Isıtmalı ön koltuklar ve Isıtmalı ön cam suyu püskürtücüleri (800 TL)

Servisten aldığım aracı sipariş ederken, opsiyonel fiyat listesi

Bu da benim açtığım başlık Ankara Efe den aldığım listeden yazdım fiyatları

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=29884&highlight=godfather

hocam mercek ve xenon 1400 liramı serviste şu an onu merak ediyorum ?

Çevrimdışı Godfather

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: *İstanbullu;516516
hocam mercek ve xenon 1400 liramı serviste şu an onu merak ediyorum ?

Arabayı sıfır alacaksan siparişi verirken söylüyorsun fabrikadan öyle geliyor serviste taktırırsan kitliyorlar
[/B]

Çevrimdışı nejaterselcan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sonradsn taktirmak istedim 4000bn lira fiyat cektiler sis farlarida degismiyomus.

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Forum sponsoru 2700 liraya yapıyor bu işi montaj dahil