škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kobay araba skoda

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı EMİR_EFE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar edindiğim bilgiye göre skoda wv ' nin kobay arabasi olarak kullaniliyor araçlarda yemüni bir donanim keşfediliyor veya daha önce keşfedilmiş donanimlar revize edilip ilk önce skoda modellerine adapte edilip bu araçlarda deneniyor ve piayasaya bu şekilde sürülüyor donanim tutarsa ve sorun çikarmazsa wv modellerinede uygulaniyor tutmazsa ve sorun çikarirsa wv nin adi lekelenmesin olayi ayni şekilde audi de seat üzerinde yapiyor

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öyle bişeyi olması imkansız arkalarında o kadar arge varken kobay yapmazlar skodayı güvenmediği bir şeyi sizce üretip satabilir mi ? Sizn dediğiniz gibi olsaydı araçlarımız hep arıza yapardı elimizde kalırdı . .

Çevrimdışı razor10

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
öyle şey olurmu hiç ya. bizim araçlarımız deneme araçlarımı? bu kulaktan dolma bilgiden 1 şey değildir.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tam tersine önce kendi araçlarında kullanıyorlar sonra lütfederlerse seat ile skodaya veriyorlar.

Çevrimdışı C@GL@R

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bana doğru gibi geliyor vw çoğu aracında asr esp yok ama neden 2001 model fabia da var :) sadece bir örnek.. ama sonuç olarak sanmıyorum böyle bir durumun olduğuna

ARIZA TESPİT CİHAZI TEMİN EDİLİR.....

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir ara öyleydi..2003 yılında çıkacak polo'nun alt yapısı zaten 2001 'de fabiada kullanılmaya başlanmıştı.Bir nevi önceden test edilmiş oldu..

Şimdiler artık yok öyle bişey..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;103959
Bir ara öyleydi..2003 yılında çıkacak polo'nun alt yapısı zaten 2001 'de fabiada kullanılmaya başlanmıştı.Bir nevi önceden test edilmiş oldu..

Şimdiler artık yok öyle bişey..
 golf IV platformu 98 de piyasa sürülmeden önce a3 te 97 yılında kullanılmaya başlandı :) audiye kobay muamelesi çekecek değiller sonuçta.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;103960
golf IV platformu 98 de piyasa sürülmeden önce a3 te 97 yılında kullanılmaya başlandı :) audiye kobay muamelesi çekecek değiller sonuçta.

O dönemlerdeki söylenti bu şekildeydi..Tabi gerçekte durum nedir bende bilemiyorum...Hatta bazı kaynaklarda da okumuştum diye hatırlıyorum..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;103962
O dönemlerdeki söylenti bu şekildeydi..Tabi gerçekte durum nedir bende bilemiyorum...Hatta bazı kaynaklarda da okumuştum diye hatırlıyorum..
her söylenti gerçek değildir zira o kasa a3 golf e göre daha sorunsuz çıktı :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öyle bir durum mevcut değil. Diğerlerini geçtim döküm parçaların üzerinde Audi, VW logoları var, kalkıpta bunların sorunsuzluğu anlaşılınca sırf o logolar için kalıp değişmez, bir kalıp maliyeti ne kadar biliyor musunuz? Hepsinde kullanılan ortak parçalar, benim arabada en basit plastik kablo kanalı üzerinde bile Audi logosu var. Ar-Ge denen bir şey var, test etmeden hiçbiri kullanılmaz, üstelik otomobil çok önemli bir araç, içinde can taşıyor bunun vebaline kimse girmez, giremez. VW çok büyük marka, içiniz rahat olsun.

Çevrimdışı BuRZuM0765

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda'nın Avrupa satışlarını biraz araştırırsanız kobay olayının sadece bir laf olduğunu da çok iyi anlarsınız.:)
[SIGPIC][/SIGPIC]1.2 HTP Ambiente Dinamik
Kapuçino Bej

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı BuRZuM0765

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Öyle görünüyor gibi...:++:
[SIGPIC][/SIGPIC]1.2 HTP Ambiente Dinamik
Kapuçino Bej

hakanerdogan

• Ziyaretçi
O zaman;

Satlık muhayyer, doktordan değil bayandan değil HASTASINDAN Sıkoda Fabia dizel yer uçağı az yakar çok kaçar, orjinal kaza boya yok, takas olmaz satışı direk verilir saçma sapan teklifte bulunanlara itina ile ayarı verilir.

Çevrimdışı EMİR_EFE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar kobaydan kastım bu değildi tabiiki araç can taşıyor tam teşekküllü güvenlik donanıma sahip olacaktır AR-GE lerde geliştirilen donanımlar ilk bu arabalara uygulanıyor. Motor parçalarından tutunda en ufak kauçuk parçaya kadar wv ve audi amblemi var.