škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Motor sesi yardim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enjoyy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkese selamlar 2001 1.4 68 lik skoda fabiam var uzun yola çıkıp geldiğim zaman motor sesinde değişme oluyor.çok rahatsız edici bir ses veriyo 2 gün devam ediyor sonra kesiyor sesi kendiliğinde.yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kronik belli başlı sorunlar dışında buna benzer görülmesi veya duyulması gereken sorunlara buradan kestirimde bulunmak biraz zordur aslında. Ses nasıl, nereden geliyor bakmak lazım.
Neresinden geliyor ses? Motorun genel sesinde mi değişim oluyor?

Çevrimdışı enjoyy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bi kaç ustaya gösterdim sibop ayarı filan dedi ama motor sesi gır gır gır diye değişimi umarım ciddi bişey değildir.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Ses vuruntu şeklinde mi, zincir ya da kayış sesi mi yoksa uğultu gibi mi? Dinlemeden birşey söylemek en zoru. Yolunuz düşerse İst. Güngören'de Şahkan Oto var, Serkan usta en iyi şekilde yardımcı olur.

Ugur A.

• Ziyaretçi
1.4 68HP' lik Fabia' ların motorları Favorit motorlarının hacminin 1.4' e çıkarılmış ve elektronik enjeksiyon takılmış halidir. Tanımlamalarınızdan ya supap ayarı istediği ya da eksantrik zincirinin ses yaptığını anlayabiliyorum. Gene de birebir dinleyip incelemeden fikir yürütmek çok zor.

Çevrimdışı enjoyy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hafta sonu göstericem yorumlarınız için teşekkürler..